Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Про стелі

Натяжні стелі з ПВХ

Натяжні стелі з ПВХ

Сучасна конструкція стелі будинку або квартири, це стелі ПВХ, основою якого є плівка з полівінілхлориду. Ця плівка досить міцна і еластична, може витримати до 100 л.води на 1м2. А це немало важливо, якщо вас затопили сусіди, то після видалення води стеля повернеться на своє місце. А ще натяжні стелі понад унікальні в дизайнерських можливостей. Можна зробити стелю будь-якої форми, від квадратного або прямокутного до хвилеподібного, тобто форма стелі залежить від вашої фантазії.

Безмежні можливості дизайнерських ідей, відмінна якість, найсучасніший матеріал - все це натяжні стелі ПВХ.

Можна поселити в квартирі хмари або і все зоряне небо, будь-яку фантазію можна перетворити в реальність. Перевага натяжних стель в наявності: По-перше, багата колірна гамма, понад 150 відтінків кольорів, комбінація різних полотен і квітів. По-друге, захист стель ПВХ від води і пилу. Вони не збирають пилу, володіючи антистатичними властивостями, що дає можливість стелі дихати. По-третє, матеріал ПВХ дає можливість функціонувати приховано і теплоізоляції і комунікації.

В-четвертих, натяжні стелі ПВХ дають можливість встановити додаткові джерела освітлення, будь-які системи вентиляції, сигналізації та пожежної безпеки . А ось догляд за цими стелями не потребує багато часу і зусиль. Всі ці якості натяжних стель ПВХ дають можливість встановлювати в будь-яких опалювальних приміщеннях, навіть там де підвищена вологість, так як плівка ПВХ влагоустойчива, не піддається корозії .

З технічної точки зору натяжні стелі ПВХ теж мають масу переваг: застосовуючи спеціальні технології ці стелі забезпечують ідеально рівні поверхні. Встановлюється ПВХ стелю всього за пару годин, а після закінчення роботи немає звичної пилу і бруду. Можна встановити стелю ПВХ будь-якої форми від прямолінійного, криволінійного або у формі купола. Ці стелі довговічні і абсолютно нешкідливі. Єдиний недолік натяжних стель ПВХ це їх невисока міцність до механічних пошкоджень.

Натяжні стелі бувають:

Матова стеля - він підходить для будь-якого приміщення і вирішує всі дизайнерські питання.

Лаковий стелю - він встановлюється, щоб візуально розширити площу приміщення.

Напівпрозорий стеля - він теж візуально збільшує обсяг кімнати, а ще створює видимість вікна в стелі.

Сатиновий стелю - він робить приміщення більш тепле і затишне.

А ось для створення унікального індивідуального інтер'єру можна вибрати малюнок з хмарами або з зірками на небі для цього використовують світлодіоди. Така стеля буде виглядати просто казково красивий. Ось з цього натяжні стелі застосовуються все більше і більше.

Від самого простого до багаторівневого дизайну можна зробити при натяжних стелях. Велике різноманіття фактур матеріалів і колірної гами, що дають повну свободу у виборі натяжної стелі. Можна встановити і як звичайний білий прямий стелю. Але якщо в кімнаті висота стелі невелика, то розширити простір допоможе лакова плівка з поверхнею, яка буде віддзеркалювати і візуально підніме його. Холодні відтінки натяжних стель, наприклад синього кольору, також розширять простір приміщення, до того ж вони заспокійливо діють на людину.

Особливості натяжних стель дозволяють зробити будь-практичний дизайн від самого простого до багаторівневого.

Різноманіття колірної гами і фактур матеріалів надають в цьому відношенні повну свободу. Ви можете встановити повністю прямий білий натяжна стеля без вишукувань, який по своїй фактурі буде нагадувати звичайний побілений стелю.

Якщо в кімнаті висота стелі невелика, то лакова плівка з отзеркаливающей поверхнею допоможе візуально його підняти, надавши відчуття глибини. Також дозволить розширити простір натяжна стеля холодних відтінків. Наприклад, відтінки синього кольору підходять для ванної кімнати, крім того, вони надають заспокійливу дію.

Натяжні стелі ПВХ встановлюють у вигляді оксамиту, мармуру або нарешті дерева якщо треба оформити приміщення в класичному стилі. А ось для любителів сучасного стилю можна встановити натяжна стеля кольору металік.

За бажанням можна на полівінілхлоридну плівку нанести будь-який малюнок або будь-яку фотографію. Малюнки наносяться виробником, але можна наносити малюнки та спеціальними фарбами, але на плівку поліестер. Наносяться ці малюнки після установки стелі. Найбільш популярними малюнками є зоряне небо і хмари на небі.

Натяжні стелі оригінальні не тільки своїми малюнками, але також як і підвісні можуть бути багаторівневими. У зв'язку з еластичністю матеріалу натяжні стелі можна створити будь криволінійної форми, у вигляді арочного склепіння або купола.

Там де великі розміри стелі його розбивають на кілька частин і полотна об'єднують спеціальними кріпильними профілями, а от місця стиків зовсім непомітні.

Замовити натяжну стелю з ПВХ за телефоном: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67