Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Комплектуючі для натяжних стель

Комплектуючими матеріалами для натяжної стелі, крім головного, яким є стельове полотно, є ще гарпун, профіль, клин, маскувальна вставка, кріплення платформи для світильників. Консультанти компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель в Києві знаходиться вже давно, коротко познайомлять своїх клієнтів з кожним елементом комплектующегося для натяжної стелі.

Комплектуючі для натяжних стель

Гарпун, це гнучка полівінілхлоридна пластина по формі нагадує гачок. Він приварюється по краях полотна прямо на виробництві, тому монтаж такого натяжної стелі називається гарпунным способом. При установці натяжної стелі гарпун вводять в профіль і закріплюють у ньому, фіксуючи при цьому готове полотно. На протязі всього терміну експлуатації гарпун надійно утримує в стадії натягу стельове полотно. Профіль або багет як ще його називають, монтують по периметру приміщення, до якого кріпиться натяжний полотно. Є ПВХ-багети і алюмінієві профілі.

За способом кріплення розрізняють на стельові та стінові, а за способом установки гарпун та безгарпунний. Для багаторівневих стель, а також стель складної конфігурації є спеціальні профілі, універсальні, розділові, кутові, похилі. Будь декоративний проект натяжної стелі дозволяє реалізувати асортимент сучасних профілів. Безгарпунний спосіб монтажу натяжної стелі передбачає використання клин або штапик.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При цьому способі полотно заправляється в профіль, а клин його там надійно фіксує та закріплює. Місце стику натяжної стелі та стіни закривається маскувальною вставкою або як її ще називають, стрічкою. Декоративна стрічка дозволяє, сховавши профіль та всі елементи кріплення натяжної стелі, бачити тільки ідеально рівне покриття. Зазвичай вставки випускають білого кольору, але при необхідності їм можна надати будь-який відтінок і пофарбувати у будь який колір інтер'єру.

Комплектуючі для натяжних стель

Платформи для світильників, кріплення їх залежать від вибору замовником освітлення. Асортимент освітлювальної техніки сьогодні дуже великий, в залежності від цього і будуть підбиратися комплектуючі та світильники. Клієнти компанії «Леруа» замовляючи натяжні стелі, можуть не хвилюватися з питань комплектуючих матеріалів до них.

Наші фахівці самі професійно зможуть вибрати необхідні елементи для установки натяжних стель. В залежності від особливості приміщення, рівня складності, відповідно індивідуальності проекту дизайну стелі. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.