Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля в інтер'єрі квартири

В даний час кожна родина намагається так облаштувати свій будинок або квартиру, щоб це було чимось особливим, індивідуальним. У кого як виходить, залежить від рівня психологічного розвитку, від знання гармонії колірної палітри. Багато власників, достаток яких дозволяє, наповнюють свої житлові приміщення дуже дорогими речами, красивими окремо, але вміщені всі разом, виглядають погано, як нагромадження.

У тих домовласників, які розуміють роль кольорової гами, зі знанням справи або внутрішнім чуттям розрізняють психологічні аспекти інтер'єру, житлове приміщення набуває ненав'язливе, але дуже комфортне відчуття спокою та захищеності. Дизайн інтер'єру тут продуманий до дрібниць, з почуттям тонкого розуміння світу, а не просто заставлено банальними речами. У всіх аспектах життя людини необхідно враховувати його психологічний стан, тут просто необхідно знати, як впливає той чи інший колір на психіку людини, який вибрати дизайн інтер'єру, щоб він гармоніював індивідуально до всіх членів сім'ї.

натяжна стеля в інтер'єрі квартири

Досвідчені дизайнери, використовуючи традиційний набір предметів, які є майже у всіх оселях, створюють єдине ціле, але властиве індивідуально, тільки цій родині. Тут враховується все, особливо важливе місце в інтер'єрі займає стелю. Фахівці компанії «Леруа» знають про це не з чуток. Адже компанія на ринку натяжних стель в Києві вже давно та нашим дизайнерам часто доводиться враховувати багато нюансів у вирішенні колірних ідей натяжної стелі. Часто доводиться враховувати самі, на перший погляд, прості речі, але іноді від них, залежить настрій та навіть здоров'я мешканців. Так, наприклад, постійну спрагу може викликати натяжна стеля жовтого кольору, а поява апетиту сприяє червоно-білий колорит. Все наше життя складається з самих простих дрібниць.

Але їх необхідно враховувати, так як наша психіка постійно реагує на колірні рішення тих або інших предметів. Майже у всіх квартирах Києва, в передпокої встановлено дзеркало, і це не просто данина моді, а психологічно людина бачачи себе у дзеркалі, вже відчуває свою схильність до приміщення. Але психологи стверджують, що ставити в передпокої та вітальні повністю стіни та стелю з дзеркал не слід, це негативно позначається на нервовій системі деяких людей. Тому все повинно бути в міру. А ось вікно, якщо воно є в передпокої, краще замурувати, щоб уникнути асоціації в мозку з протягом і хворобами. У великій кількості асиметричні предмети в таких приміщеннях розташовувати теж не треба, щоб не порушувати внутрішній спокій проживаючих тут людей.

натяжна стеля й інтер'єр

Фахівці компанії «Леруа» переконують своїх потенційних клієнтів у тому, що серйозну роль в інтер'єрі приміщення відіграє колірна гамма. Щоб у мешканців не було неприємних відчуттів і без причинного занепокоєння, не можна встановлювати натяжні стелі червоного кольору, якщо стіни пофарбовані в ліловий колір або ж такого відтінку буде стояти меблі. Досить позитивними квітами, за рекомендацією психологів буде синій, колір охри та помаранчевий. Так, відчуття надійності викликає синій колір, відчутну успішність дасть колір охри, а рівень оптимізму і позитиву підвищить помаранчевий. Але все повинно бути в міру, без перебільшення. Жовті відтінки в дизайні інтер'єру допомагають краще зосередитися, розвивають пам'ять, покращують діяльність мозку.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Ще в давні часи було відомо вплив жовтого кольору на поліпшення сприйняття наукових знань, на стимулювання підвищення імунітету людини. Дизайнери нашої компанії попереджають лише в одному, не перестаратися з відтінками інтер'єру, адже надлишок оранжевого кольору, наприклад, може викликати не зрозуміле хвилювання, відчуття неспокою та сум'яття. Створюючи дизайн інтер'єру необхідно дотримуватися підвищеної обережності у застосуванні кольорової гами, особливо натяжних стель, щоб проживають відчували себе впевнено та спокійно.

Тому займатися завданням інтер'єру, краще за все, необхідно доручити фахівцеві, який зробить, перш за все, завмер натяжної стелі, визначить кольорову гаму, щоб все в будинку відчували себе надійно і комфортно. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67