Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Стеля в формі

Встановлюючи натяжні стелі в Києві вже багато років, фахівці компанії «Леруа» готові розповісти про всіх формах, які можуть мати натяжні стелі. Адже, монтуючи такі стелі, з'являється можливість перетворити його в неймовірну інсталяцію, а не тільки швидко та якісно приховати всі недоліки базової стелі. Пластичність натяжної полотна дає можливість встановлювати його в різних площинах, під будь-яким нахилом, з нестандартним ефектом. Залежно від своїх базових геометричних конструкцій натяжні стелі діляться на дві великі групи, площинні та об'ємні.

Площинні натяжні стелі можуть бути одно - і багаторівневі, які найчастіше вибираються нашими клієнтами. Це ті ж горизонтальні стелі, які приховують нерівності, тріщини, всі дефекти стелі-основи, і на виході виходить ідеально рівна стельова поверхня.

Об'ємні натяжні стелі застосовуються при поєднанні контрастних за кольором або фактурі полотен. Виконується комбінування полотен двома способами, зварювання або їх спайка, і другий спосіб, за допомогою розділового багета. Технологія розділового багета більш складна, але в приміщенні, де є більше чотирьох кутів, лінія комбінування полотен буде ідеально рівною. Перш за все, на місце комбінування необхідно поставити розділовий багет, куди заправляється стельовий матеріал відразу з двох сторін. Між розділовими багетами наші фахівці встановлюють вузенький плінтус-вставку. Якщо об'ємні натяжні стелі встановлюються шляхом з'єднання деталей полотен шляхом спайки, то, зазвичай, до білого полотна «зварним» швом приварюється кольорове. У приміщеннях, де необхідна спокійна атмосфера, встановлюється однорівневий натяжна стеля, він підходить і для приміщень з інтер'єром у класичному стилі. Така натяжна стеля не зменшує висоту.

Натяжна стеля площинний конструкції при необхідності можна встановити під певним кутом. Дуже популярно глянсове полотно у формі трапеції, при якому з'являється цікавий ефект заломлення та віддзеркалення світла. До того ж, така похила поверхня, візуально збільшує довжину інтер'єру приміщення. Менеджери компанії «Леруа» помітили той факт, що сьогодні дуже популярними в Києві стають конструкції багаторівневих натяжних стель. Встановлюючи багатоступінчастий натяжна стеля можна з великою оригінальністю комбінувати і поєднувати різні елементи фактур і кольорів, підкреслюючи при цьому, ті чи інші деталі декору та інтер'єру. Саме ж кількість технічних рішень і варіантів їх виконання просто не обмежена.

Стеля у формі

Найбільше використовуються контрасти поєднання кольорів та фактур натяжної полотна, при яких створюється ефект збільшення об'єму приміщення. Особливо цікаво та красиво виглядає кімната, якщо стельове покриття і підлогове перегукується з тону, текстурі або малюнку. З появою сьогодні на ринку квартир-студій, де немає звичного поділу на окремі кімнати, багаторівнева конструкція відмінно справляється з цим завданням, де кожен рівень ділить квартиру на функціональні зони. Так «сходинка» переходу рівня може відокремлювати простору вітальню від кухні, на якій виділяють робочу зону, збільшуючи там освітлення. Якщо каркас другого рівня розмістити над диваном, що стоїть у залі, вийде функціональна зона відпочинку. Багаторівнева конструкція може, зменшить висоту приміщення від 10 до 20 см.

В даний час існує ціла колекція дворівневих конструкцій натяжної стелі.

• Можна у невелику нішу, залишену між двома рівнями натяжної стелі, помістити багатобарвну чи одноколірну диодную стрічку. Якщо підсвічування вимкнена, то конструкція виглядає як дворівнева стеля з маленьким, між полотнами, зазором.

• Можна імітувати за допомогою другого рівня натяжної стелі прекрасну, у формі кола дизайнерську люстру з отвором всередині. Контрастна різниця кольорів основного рівня з конструкцією виступаючого, приверне увагу візуально на цей елемент.

• Можна за допомогою дворівневої конструкції натяжної стелі імітувати вікно. Для цього світлодіодна стрічка монтується в ніші першого рівня, а зверху на стрічку натягується полотно, пропускає світло. Фотодрук може створити будь-вигляд з вікна. Ця конструкція допоможе замінити джерело освітлення, а також є оригінальним рішенням в оформленні дизайну інтер'єру.

При бажанні змінити геометрію приміщення, усунути гострі кути, за допомогою конструкції натяжної стелі можна встановивши арку або купол. Тут відбувається плавний перехід полотна натяжної стелі до стін. Щодо вертикальної осі ця конструкція чітко симетрична. Для великих за площею приміщень підійдуть куполоподібні склепіння, тоді стіни задіяні по всьому периметру приміщення. У цьому випадку у висоти підйому полотна і радіуса кривизни обмежень немає. На незвичайну форму конструкції може вказувати підсвічування, багатобарвна або одноколірна світлодіодна стрічка, закріплена під полотном. Приміщення візуально стає вище, не кажучи про те, що великий обсяг замкнутого простору, що утворив між стінами, базовим і натяжною стелею, можна заховати всі комунікації. Цікавий дизайн куполоподібного стелі дуже добре виглядає в приміщеннях, висота яких більше 2,7 м, частина простору скрадають кути.

Об'ємні натяжні стелі

Деякі форми натяжної стелі можуть утворити стельові дюни, у вигляді увігнутого конуса або тривимірного дзвони, які розташовуються на стелі в певному або випадковому порядку. Глибина та діаметр дюни виставляється за бажанням клієнта, можна змінювати як завгодно. Незвичайну композицію сприйняття дають варіанти з різними світильниками, а глянсове натяжний полотно, відбиваючи світло під різними кутами, образ конструкції оптично казково поміняє. Чіткі або розмиті обриси матиме перехід від площини до дюні. Стельові дюни встановлюються в приміщеннях, де висота стелі не менше 2,7 м, так як візуально вони зменшують простір. Але в тих приміщеннях, де високі стелі, дюна робить інтер'єр ексклюзивним, до того ж вона добре сховає систему вентиляції. Така стеля зробить в приміщенні інтер'єр сучасним та авангардним.

Натяжна стеля може бути у вигляді обійми конуса, тобто опукла конструкція, в протилежність дюні. Найчастіше його використовують при оформленні колон, він обволікає стовп. Але конуси, нижня частина якого може мати форму квадрата, овалу, прямокутника, багатокутника, усіченої трапеції, кола або краплі, можуть використовувати і без колон. Висота та діаметр переходів можуть бути змінені. Конус може виходити з основного рівня або, виділяючись інший фактурою або ж світлом виступати як окремий елемент. Можна зробити на стелі один конус для центрального світильника, можна встановити кілька різних фігур за формою, фактурою або кольором, але саме вражаюче, це з'єднання в одній складній фігурі кілька конусів.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Однією з найскладніших форм стельового покриття є хвиля, коли своїми плавними вигинами конструкції дійсно нагадує хвилю. Синусоїда амплітуди хвиль можуть бути однакові по інтервалу, наростаюча або загасаюча. Різними можуть бути кроки та гребені хвиль, а от вигини, в залежності від їх початку, можуть бути односторонньою моделлю, якщо беруть початок уздовж однієї стіни, двостороння - двох стін, якщо ж проходить по всьому периметру приміщення і створює ілюзію прибою, то це модель морського бризу. В натяжних стелях часто використовують глянцеві темні плівки, які відбиваючи світло, створюють ілюзію перекатів морських хвиль. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.