Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Форс-мажор зі стелею

Безсумнівною перевагою натяжних стель є їх міцність, надійність та тривалий термін експлуатації. У цьому впевнені фахівці компанії «Леруа», яка вже багато років знаходиться на ринку натяжних стель в Києві. Але в практичній роботі з клієнтами можуть виникнути форс-мажорні ситуації, до щастя не так часто, з ненавмисним пошкодженням натяжної полотна, затопленням сусідами.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Тому наші консультанти готові поділитися головними причинами загрози для натяжної стелі та можливості усунення стельового дефекту. При виниклої неприємної ситуації з натяжною стелею, перш за все, необхідно з'ясувати, наскільки небезпечний дефект полотна і чи можна його усунути самостійно. Якщо вади на стельовому покритті невеликі, їх можна своїми руками усунути, але при серйозних пошкодженнях необхідно викликати фахівців.

Розрив натяжної стелі

Розрив натяжної стеліНайпоширенішою причиною пошкодження стелі, як не дивно, це РОЗРИВ ПОЛОТНА, у результаті необережної установки карниза, можна розірвати полотно при установці нового високого шафи, гра дітей, якщо вони підкидають під стелю гострі колючі предмети і т. д. Наша рекомендація, якщо встановлюєте карниз, то між гострими краями карниза і стельовим полотном необхідно покласти м'які прокладки.

Складність усунення розриву натяжної полотна залежить від матеріалу, з якого виготовлена конструкція натяжної стелі. Якщо основа стелі тканинна, то для усунення механічного пошкодження необхідно провести ремонт тільки порізу або проколу, а все полотно замінювати не потрібно. Невеликий розрив тканинного полотна можна усунути самостійно. Є кілька способів, щоб самостійно впоратися з розривом тканинного полотна, можна невелике ушкодження заклеїти тканинним скотчем або скло шпалерами. Можна вирізати латку такого ж кольору з тканини і приклеїти з зворотної сторони прозорим клеєм, а потім легенько розгладити. Зовсім невеликі розриви на стельовому тканинному полотні можна зашивати капроновою ниткою. Всі ділянки латочок треба зафарбувати фарбою, такого ж кольору як всі стельове полотно, щоб не було видно дефектів на стелі. Але якщо поріз полотна стався великий, і вам треба викликати спеціалістів з ремонту, то щоб полотно не розповзалося далі, до приїзду ремонтником необхідно зробити наступне. З пластикового посуду вирізають дві смужки шириною 1,5 см і прикладають на ділянку з діркою, приклеюючи двостороннім скотчем. Приїхали фахівці місце порізу зашиють рівним і акуратним швом, до того ж меншим за розміром.

Протікання натяжної стелі

Протікання натяжної стеліЯкщо стельове покриття зроблено з плівки ПВХ, то закрити поріз самостійно буде складніше. Своїми руками ремонт можна зробити тільки тоді, коли розрив перебуває не більше 10 см від стіни. Місце розриву акуратно затягується за периметр стелі, з допомогою штапика. Штапікова технологія установки натяжних стель при ремонті полівінілхлоридної плівки найбільше підходить. Запас плівки ПВХ, який пущений з самого початку монтажу на кілька десятків сантиметрів, можна задіяти при ремонті. Демонтувати натяжний полотно можна за допомогою металевого профілю-багета, прикріпленого штапиками по периметру стін. Сховати розрив плівки, що знаходиться далеко від стіни можна за допомогою встановлення вентиляційної решітки, додаткового світильника або люстри. При цьому необхідно посилити і зміцнити отвори в натяжній стелі, щоб плівка більше не рвалася. Для установки освітлювальних приладів, що використовуються термокольца з пластику, які приклеюються до плівці спеціальним клеєм та вставляються по внутрішньому периметру в отвір полотна. Ремонт натяжної покриття плівки ПВХ можна робити, якщо розрив плівки не більше 20 див. Якщо величина порізу більше, то перетягувати плівку ні в якому разі не можна, інакше доведеться стеля повністю замінити. Одним з головних і дуже важливою перевагою натяжної стелі є те, що утримуючи воду при ЗАТОЦІ АБО ПРОТІКАННЯ, вони надійно захищають приміщення і меблі від потопу. Усувають провисала над кімнатою водний еластичний каркас наступним чином. Спочатку необхідно один з кутів натяжної стелі демонтувати, або це будуть зняті світильник або люстра, щоб обережно відтягуючи плівку, злити воду. Потім дати поверхні, після зливу води трохи підсохнути. Майстри компанії «Леруа» використовують теплову гармату, щоб прискорити процес просихання, якщо стельовим полотном буде плівка ПВХ. Іноді кріпильна система деформується під вагою води, тоді майстри міняють всю кріпильну систему. Потім поступово нагріваючи полотно плівки, щоб вона прийняла первісну форму, заправляють її в багет. На превеликий жаль, тканинні натяжні стелі після затоплення водою не відновлюються, а підлягають заміні. Тканинне полотно просочується для відштовхування вологи спеціальною рідиною, але цього не достатньо, щоб воно утримувало воду. Від брудної води на стелі можуть залишитися неприємні плями, які не можна видалити.

Провисання натяжної стелі

Необхідність поміняти стеля буде в разі ПРОВИСАННЯ СТЕЛІ. Провиснути натяжна стеля може при тривалій високій температурі в приміщенні. Причиною цього може бути і природні умови, аномальна спека, так і людський фактор. Тут може фігурувати неякісна та недобросовісна установка натяжної полотна, нерівномірно була проведена натяжка полотна, полотно може провиснути, якщо його виготовили більше ніж 10 років тому. Так як цей дефект ніяк і ні чим не усувається, то натяжний полотно доведеться повністю змінити.

Відрив багету від стіни

Відрив багету від стіниТаким дефектом натяжної стелі буде ВІДРИВ БАГЕТУ ВІД СТІНИ. Профіль, так часто називають багет стельовий, являє собою рейки, які заправляються краю натяжної полотна. В результаті відшаровування неякісного профілю може утворитися отвір на стелі біля стіни. Неякісна робота монтажників може призвести до того, що багет теж відійде від стіни. Ці дефекти усуваються за рахунок посилення кріплення багета. Для цього полотно натяжної стелі відстібають від профілю та встановлюють розпірки. У такому разі багет буде надійно прикріплений до поверхні.

 

Розрив по шву натяжної стелі

Ще один приємний сюрприз, це РОЗРИВ ПО ШВУ полотна. Тут заміна стельового полотна неминуча. Дізнатися причину цього розриву навряд чи вдасться, це може бути і неякісним матеріалом полотна, натяг зроблено дуже сильне або неякісне зварювання полотна. Щоб уникнути зварювання стельового покриття можна вибрати безшовні матеріали для стелі. Вони практично можуть використовуватися у всіх приміщеннях. А ще треба замовляти монтаж натяжних стель в перевірених часом компаніях. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.