Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Стильна стеля

Напевно, ніхто не стане заперечувати проти того, що натяжна стеля грає одну, а іноді і головну роль в інтер'єрі приміщення. Встановлюючи натяжні стелі в Києві вже багато років, фахівці компанії «Леруа» знають, що для класичного інтер'єру приміщення краще всього підійдуть натяжні стелі м'яких кольорів, імітація ліпнини та традиційні фактури. Інтер'єр приміщення в стилі модерн і китч вимагає використовувати яскраві натяжні полотна, а наприклад, чорний металік глянець та підійде до інтер'єру в стилі хай-тек.

Консультанти нашої компанії допоможуть розібратися в стильових нюанси. Натяжна стеля може вигравати від його вдалого поєднання в інтер'єрі з іншими акцентами, збігу за кольорами чи це буде контраст, до оздоблювальним матеріалами, декором, оббивкою меблів, штор. Перекликания в стилях в окремих концептуальних рішеннях або матеріалах теж можливо.

Стильний стеля

Отже, КЛАСИКА. Насамперед, це чіткі геометричні лінії та форми, наближеність до натуральних матеріалів максимальна, спокійні кольори і тони, матова поверхня. Уникати яскравих полотен, а глянець якщо і застосовувати, то дуже акуратно. Найбільш прийнятним рішенням для натяжної стелі в класичному стилі буде матова фактура, яка виглядає як ідеально рівно виштукатурену звичайну стелю, але можна взяти і сатинове полотно, нагадує однойменну тканину.

Щоб надати приміщенню шарм благородної старовини, можна вибрати зі стилізованих фактур «венеціанську штукатурку» або оксамит. Можна створити невеликий образ класичного сюжету, дизайн інтер'єру, підтримавши колонами, а стеля оформити ліпниною або її імітацією. З гіпсокартону та натяжної стелі можна зробити конструкції, але не дуже об'ємні, симетричні і гармонійні за формою. У великих приміщеннях освітленням може бути величезна кришталева люстра в центрі з імітацією свічок. Якщо кімната не велика використовують класичні люстри і світильники, а також можна підсвітити по периметру приміщення.

Сьогодні часто зустрічається інтер'єр приміщення в стилі КІТЧ, це поєднання непоєднуваного або як легка насмішка над мистецтвом. І ділиться він в даний час на бідного та багатого, але глянсові натяжні стелі відмінно підходять для будь-яких приміщень, оформлених у цьому стилі. В кітч чудово вписуються нестандартної форми конструкції, арка, конус, дюна, хвиля, вдало виглядає на стелі і графіка.

До того ж тут можуть бути самі безглузді та несподівані рішення, вирізки з газети або журнальних текстів, частини фотографій і уривок пазла. І все це хаотично розкидано, адже головне в цьому стилі епатаж. Освітлювальні прилади самих нестандартних форм, яскравих квітів і оригінального дизайну будуть освітленням для даного інтер'єру. На натяжній стелі може знайти своє місце світлодіодна стрічка, але теж в оригінальному виконанні.

Стильний натяжна стеля

Найбільш технологічним стилем із застосуванням нових розробок є ХАЙ-ТЕК. Тут застосовуються сучасні матеріали, глянець і метал. Натяжний стельове покриття часто оформляється багаторівневими нестандартними конструкціями, наприклад, встановити на стелі «ілюмінатор» або «телескоп». Тут використовують напівпрозорі фактури полотна, які імітують скло, а також сміливо застосовується глянець. Успішно використовують блакитні, сірі, сталеві відтінки глянцю, але найбільш актуальний чорний лак. Фахівці компанії «Леруа» відзначають, що фактура натяжної полотна «металік» найбільш підходить до стилю хай-тек.

На щільної тканини ефект, який досягається, нагадує поверхню глянцю, але без відображення. Стельовий матеріал найчастіше має золотий або срібний відтінок, ефектно виблискуючи та переливаючись при освітленні. Якщо підсвічування встановлена правильно, то глибина фактури і зернистість плівки буде дуже помітним. З'явилася ще одна новинка фактури натяжної полотна зі 100% коефіцієнтом відбиття, це полотно-дзеркало. Спеціально для даного стилю розроблено величезну кількість люстр і точкових світильників для освітлення. Відмінно виглядає світлодіодна стрічка, розташована між рівнями в спеціальній ніші або просто за полотном натяжної стелі. Іноді стелю прикрашають багатьма різними освітлювальними приладами.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

І, нарешті, МОДЕРН, стиль натяжної стелі відрізняється плавними лініями і переходами, незвичайними формами і легкої асиметрією. Такі варіанти як багаторівнева конструкція, поєднання декількох матеріалів, вставки, криволінійна спайка полотен відмінно підійдуть для композиції натяжної стелі. Часто використовуються в поєднанні кілька контрастних фактур груп. Кольори предпочитаются або дуже яскраві або зовсім неприродні, рослинні орнаменти або абстрактні, із закругленими елементами графіка. Самі світильники для освітлення в цьому стилі повинні бути досить скромними, так як основний акцент припадає на колір фактури і загальної композиції. Тут найчастіше використовують відповідні за стилем точкові або невеликі світильники.

Встановлюючи натяжні стелі, наші фахівці відзначають, що фотодрук на стелі відмінне рішення для будь-якого стилю. Єдина умова, це правильно підібрати зображення, так для маленького приміщення зображення повинно бути дрібніше. Візуально великий малюнок буде «стягувати» простір. Для кожного стилю підходить своя тематика фотодруку. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67