Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Особливості LED-ламп

В даний час все більшу популярність в освітлювальній системи отримали світлодіоди, хоча їх винайшли вже більш ніж півстоліття тому. Інженерам-електрикам, дизайнерам разом з домовласниками прийшли до вподоби ці економічні, компактні та головне, дуже стильні світлодіоди, які дозволяють, при не великому витрачання електроенергії, оформити сучасний дизайн інтер'єру приміщення. По тому, як світлодіоди все більше використовуються в освітлювальною системою житла, можна з упевненістю стверджувати, що майбутнє за цими пристроями, а лампи розжарювання та навіть галогенні і люмінесцентні світильники підуть у минуле.

Фахівці компанії «Леруа» встановлюючи натяжні стелі в Києві вже багато років, помітили тенденцію швидкого розширення сфери застосування світлодіодного освітлення. Тим більше, що у багатьох країнах проходять компанії проти виробництва використання ламп розжарювання, як найбільш неефективних. Експерти світлотехнічного ринку обладнання передбачають найближче майбутнє справжню революцію використання світлодіодів, виходячи з стрімкого розвитку технологій, адже світлодіоди за всіма параметрами практично перевершують не тільки звичні лампи розжарювання, але галогенні та люмінесцентні енергозберігаючі світильники.

Особливості LED-ламп

Основним елементом пристрою є світлодіода напівпровідниковий крихітний кристал, який кріпиться на мідної або алюмінієвої чашечці з роз'ємами для контактів та закритий пластиковою прозорою колбою. Але це простий опис його форми, а світлодіодні світильники можуть складатися з декількох десятків, а то й кількох сотень окремих діодних ламп, з електронною схемою на друкованій платі, з резисторами та стабілізаторами напруги струму. Маркування обладнання світлодіодних ламп найчастіше зазначена англійською абревіатурою LED- light-emitting diode, як випромінюючий світло діод.

Наші фахівці готові поділитися зі своїми потенційними клієнтами про всіх за і проти використання LED-ламп. Насамперед, чистота практично всіх кольорів спектру і це без використання різнокольорових скляних колб і пофарбованих фільтрів, дає можливість для створення яскравого, ефектного дизайнерського інтер'єру. Але все ж головною причиною масового застосування напівпровідникових світлодіодів є малий витрата електроенергії, при 100 відсоткових показниках світловіддачі. З'явилася можливість реально заощадити кошти на витраті електроенергії. Продуктивність LED-ламп дуже висока, вони всю споживану електроенергію перетворять у випромінювання, порівняно з тільки 4% ККД лампи розжарювання, яка розтрачує даремно електроенергію, нагріваючи скляну колбу та навколишній повітря.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Лампи LED не містять ртуті, на відміну від люмінесцентних енергозберігаючих світильників, при горінні відсутнє мерехтіння, в момент включення не викликають різкого стрибка напруги в мережі. Світлодіоди від механічного впливу надійно захищені міцним пластиковим покриттям, у зв'язку низькою робочою напругою, ризик ураження струмом практично виключений, а пожежна безпека забезпечується їх малим нагріванням в процесі роботи. Всі ці характеристики LED-ламп та говорять про їх сьогоднішньої популярності на ринку освітлення. Висока вартість світлодіодних ламп, це і є головний недолік такого освітлення. Дорогі, як самі лампи, так і електронні аксесуари для світлодіодів. Так ці лампи безпосередньо не включаються в стандартну електромережу, для них необхідно резистор і випрямляч струму. І ще один мінус LED-ламп, напівпровідникові кристали старіють, незважаючи на те, що їх розрахунковий термін служби дуже тривалий, вони можуть деградувати, світло зовсім не погасне, але стане тьмяніше. Основним призначенням світлодіодних світильників сьогодні це забезпечити декоративну, допоміжну і аварійну підсвічування, а в плані дизайнерського інтер'єру, створити ефектні, яскраво запам'ятовуючі композиції всередині і зовні приміщення. Встановлюючи натяжні стелі монтажники компанії з допомогою світлодіодів створюють неповторний ефект зоряного неба, на стіні можуть намалювати барвисте панно, силует сходи підкреслити, рівні натяжної стелі освітити, і багато іншого. Цілком віддана, на сьогоднішній день, напівпровідникових технологій архітектурна та ландшафтна підсвічування. І це виправдано, адже діодні моделі найменше споживають електроенергії, порівняно з звичайними галогенними лампами.

Особливості LED-ламп

А працюючи багато годин у нічний час, допомагають без шкоди для гаманця своїх власників висвітлити напрямок садових стежок, химерно позначити скульптури, дерева, декоративні чагарники, фасади будинків та інші. Здійснюючи монтаж натяжних стель, фахівці компанії допомагають у виборі світлодіодних ламп. При розробці інтер'єру приміщення або прибудинкової території дизайнери компанії враховують всі питання естетичного та утилітарного характеру. Так, LED-модулі, у вигляді пластикових або металевих друкарських прямокутних плат з клемами та кристалами, дуже часто використовують для локальних підсвічувань сходів, стін приміщення. Для більшої презентабельності вони покриваються декоративним екраном матового пластика, який поглинає надмірно яскраве світло і маскує технічну начинку. Купуються такі плафони разом з основними системами. Джерелом постійного освітлення краще всього підходять світлодіодні кластери. На натяжний полотно для точкового кріплення оптимальним варіантом будуть вбудовані мініатюрні моделі, зовні дуже нагадують галогенних світильників. Для підсвічування видовжених об'єктів, таких як стельові виступи, карнизи, напівколони, ніші та ін. найбільше підходять різні варіанти у вигляді рейок з алюмінію, на яких розташовано в ряд кілька десятків вогників.

Такі підсвічування можуть замінити люмінесцентні лампи денного світла. А ось гнучкі світлодіодні шнури і дюралайт стрічки мають сьогодні найбільшу популярність у дизайнерів. Продаються вони в бухтах, до 5 метрів довжини, з клейовим кріпильним шаром, тому їх можна прикріпити в будь-якому потрібному місці, легко нарізавши їх на фрагменти потрібного розміру. Ось такі світлодіоди можуть виконати будь-які фантазії дизайнерів, їх найчастіше використовують для контурної підсвічування натяжної стелі та меблів, на самих різних ділянках поверхонь можна створити химерні орнаменти і світлові візерунки, їх застосовують при декоруванні фасадів. Область застосування таких виробів не обмежена, до того ж LED-лампи можуть працювати в автономному режимі, без підключення до електромережі, на сонячних батареях, при цьому вони надійно захищені від вологи, і можуть знаходитися на відкритому повітрі весь дачний сезон.

Фахівці компанії «Леруа» попереджають про те, що діодний прилад не можна просто підключити до звичайної розетки. Тут є свої тонкощі комутації. Для облаштування комплексної напівпровідникової системи освітлення необхідно в схему електро розведення приміщення внести деякі зміни. Світлодіодні лампи працюють на постійному пульсуючому струмі, а не на змінному, то підключається до ланцюга випрямляч струму, так звана діодний міст.

Особливості LED-ламп

Далі, дане обладнання потребує електроживленні з постійною напругою та силою струму, на відміну від традиційних ламп з ниткою розжарювання, і для цього потрібно імпульсний блок живлення. Якщо використовувати дорогі RGB світлодіоди з кристалами трьох кольорів, за допомогою яких можна отримати будь-які відтінки кольорів, а не тільки чистий білий, для цього необхідно мати спеціальні контролери і світлодіодні диммери для плавного регулювання яскравості. І ще, чим дешевше і простіше окремий технічний елемент, необхідний для світлодіодного освітлення, тим більше доведеться купувати додаткового електроустаткування.

На сьогоднішній день самими складними технічно є LED-лампи, які вже мають вбудований резистор та перетворювач напруги, тому їх можна вкручувати в звичайний патрон, замінюючи традиційні лампочки. Як раз ця складність і дорожнеча діодних моделей гальмує процес їх широкого застосування, заміна ними інших джерел світла. Треба сподіватися, що виробники в найближчому майбутньому спростять спосіб використання LED-лампи, і вони будуть, широко застосовується користувачами. Замовляйте натяжні стелі разом з доданими освітленням. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.