Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

На чому можна заощадити, замовляючи натяжні стелі?

Здійснюючи монтаж натяжних стель в Києві, фахівці компанії «Леруа» дуже часто стикаються з питанням клієнтів, що може вплинути на вартість цих стель, замовляючи натяжні стелі, на чому можна заощадити. Перебуваючи на ринку натяжних стель вже багато років, маючи величезний досвід у їх встановленні, наші фахівці готові поділитися усіма своїми спостереженнями, що найбільше впливає на вартості таких стель.

І так, перш за все, на вартість натяжної стелі впливає його площу. Як ні парадоксально це звучить, але чим більше площа натяжної покриття, тим він дешевший. Здавалося б, на великий стелю витрата матеріалів буде більший, але технологія установки маленького натяжної стелі набагато складніше, ніж великого. Звідси і висновок, якщо заплановано встановити натяжні стелі, то краще всього встановлювати скрізь в приміщенні, це обійдеться на 15-30% дешевше. Якщо необхідно буде встановити тільки один і при цьому, невеликий стелю, можна скооперуватися з сусідом по майданчику, об'єднавши всю площу стелі в один договір, таким чином можна заощадити на ціні за 1 квадратний метр. Великі обсяги стелі дають можливість отримати додаткову знижку при монтажі. У всякому разі, в нашій компанії такі знижки та акції проводяться досить часто.

На чому можна заощадити, замовляючи натяжні стелі?

Економити можна ще й на встановлення електроприладів разом з натяжною стелею. По-перше, не треба викликати електрика, що обійдеться не дешево, по-друге, встановлення світильників, якщо купити їх заздалегідь, буде безкоштовна. Замовити світильники можна разом з натяжними стелями, наша компанія доставляє їх теж безкоштовно. На порядок дешевше обійдеться і установка люстри нашими фахівцями, тим більше без шкоди для натяжної стелі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Замовляючи натяжні стелі у велике приміщення, і бажаючи, щоб там не було швів, не обов'язково замовляти дороге тканинне полотно. На сьогоднішній день існують аналоги такого полотна у вигляді плівки, яка набагато дешевше полотна. Ширина плівки досягає 5.5 метрів, а за своєю якістю ця плівка не просто не поступається тканинним полотнам, а має ще й ряд переваг. Тому недорогий безшовний стелю Вам гарантований.

Подзвонюючи в компанії, які займаються монтажем натяжних стель, зверніть увагу на формування вартості. Якщо вартість всієї установки натяжної стелі складається з окремої ціни кожного елемента, а потім ще і зазначають суму за додаткову складність, то вся вартість буде вище. Наша компанія, наприклад, виставляє вартість натяжної стелі, куди вже входять кути, плінтуса, труби, кріплення для люстри, тобто окремо ні чого не розраховується, абсолютно все включено. В цьому випадку будемо набагато дешевше.

На чому можна заощадити, замовляючи натяжні стелі?

Уникнути скрутній ситуації можна, якщо повну оплату проводити після установки натяжної стелі. Замовивши натяжна стеля, склавши договір, необхідно проплатити тільки передоплату, щоб компанія змогла виготовити стельове полотно суто для цього приміщення. А ось повний розрахунок необхідно провести, якщо всі роботи за договором виконані, натяжна стеля укомплектований і встановлено повністю. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.