Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Рейтинг натяжних стель

У сьогоднішній непростий час багато людей прагнуть облаштувати своє житло так, щоб це було красиво, комфортно, не дуже дорого і надовго. Щоб не було приводу часто робити ремонти. А так як стелі в будинку займають важливе місце, то стельове покриття у вигляді натяжних стель постійно займає потенційних клієнтів. Наша компанія «Леруа» займається встановленням натяжних стель в Києві вже багато років, фахівці компанії готові допомогти донести до клієнтів всі секрети про натяжних стелях. А от визначати рейтинг натяжних стель доведеться самим клієнтам, наші фахівці тільки допоможуть розібратися в деяких питаннях, що стосуються натяжних стель.

Перш за все, треба заздалегідь дізнатися про компанії, яку Ви маєте намір запросити робити монтаж натяжних стель. Це один з найважливіших моментів, адже нікому не хочеться проводити постійні гарантійні доопрацювання, з-за некомпетентності майстрів. Для цього необхідно дізнатися відгуки про роботу компанії людей, яким Ви довіряєте. Їх рекомендації і будуть найкращим показником рейтингу натяжної стелі, так як рівень професійної підготовки фахівців відіграє важливу роль в кінцевому результаті.

Рейтинг натяжних стель

Рейтинг натяжної стелі залежить від складаючисьня монтажного багета, який використовується для складання каркаса конструкції натяжної стелі. Хто є виробником багета, а це в свою чергу знову залежить від вибору компанії монтажу стелі, фахівці якої підкажуть, які багети найкраще підходять в те чи інше приміщення.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Наступним вибором буде натяжний полотно, плівка ПВХ або тканинне полотно, а головне виробника цього натяжної полотна. І тут рейтинг натяжної стелі залежить від Вашого вибору, але вплинути на цей вибір теж повинні фахівці компанії, яка буде встановлювати натяжна стеля. Компанії, які займаються монтажем стельових конструкцій, що мають у своєму розпорядженні повний асортимент матеріалів та комплектуючих до натяжних стель, вони повинні підказати, що краще всього підійде до даного стелі. У всякому разі, так діють фахівці нашої компанії «Леруа».

Великий вплив на рейтинг натяжних стель має матеріал стельового покриття. Насамперед, це вінілова плівка ПВХ, ширина варіюється від 1,4 до 5 метрів. Наша компанія працює з французькими, німецькими та китайськими виробниками. При бажанні замовника можна встановити безшовний натяжна стеля, хоча наявність шва у цих виробників, не є недоліком технології. Якщо монтаж стелі будуть здійснювати високопрофесійні фахівці, то шов на стелі буде зовсім не помітним. Вінілова плівка представлена матовою, сатиновою і глянсовою фактурами і має безліч забарвлень. Про особливий колорит забарвлення свідчать приставки в назві полотна «супер», «спец.», плівки «люкс», і «ексклюзив», які за якістю, а головне зовнішньому вигляді говорять самі за себе. Тут представлені ПВХ плівки таких різновидів забарвлень, як стиль, шкіра, іскри, роса. Є забарвлення замша, фантазія, блиск, опал. Всі матеріали стельового покриття мають гарантовані міжнародні стандарти якості.

Рейтинг натяжних стель

Цієї обсерваторією з зірками, з кометами та галактиками, мерехтливими в ночі, відносяться натяжні стелі «зоряне небо». Незабутнє враження створять і посилять при цьому ефект кристали "Сваровські". І все ж, високим рейтингом натяжні стелі зобов'язані, перш за все, компанії, яка буде встановлювати їх. Від класифікації монтажників, сумлінності самої компанії. Необхідно не попастися на виверти тих установників, які замість елітних натяжних стель користуються, насправді, контрафактною продукцією виробників, яка не має ні чого спільного з якісними зарубіжними матеріалами. Адже відрізнити фірмову плівку ПВХ, на етапі проведення монтажу, від підробки практично неможливо. Неправильний вибір плівки можна дізнатися тільки за стійкого неприємного запаху, який буде триматися дуже довго після установки натяжної полотна.

Якісна фірмова плівка на другий день вже не дає ніякого запаху.

Установка неякісного натяжної стелі може привести до самих сумних наслідків, до алергічних реакцій організму. Тому замовляючи натяжні стелі, перевагу віддавайте не того, хто гарно викладає, а тієї компанії, яка в рейтингу стельового покриття займає особливе місце, фахівці якої якісно виконують свою роботу. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.