Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Німецькі натяжні стелі

Кампанія «Леруа» вже багато років знаходиться на ринку натяжних стель в Києві, і замовники часто запитують про якість німецьких натяжних стель. Наші консультанти розкажуть трохи про сучасної обробної німецької технології. І хоча родоначальником натяжних стель є Франція, де півстоліття тому з'явилися перші натяжні стельові покриття, німецькі натяжні стелі за якістю нітрохи не поступаються французьким.

Німецькі виробники довели випускаються натяжні полотна до досконалості, якість та надійність натяжних стель ні у кого не викликають сумніву. А тепер трохи про все по порядку. Насамперед, розглянемо види обробки стельової поверхні. Стельове покриття у вигляді штукатурки або шпалер вже на сьогоднішній день мало хто розглядає. Вартість стельових робіт по старинці може бути цілком прийнятним, а може бути і складним, і спочатку результат може сподобатися, але ненадовго. Через кілька років штукатурка почне опадати, відклеюватися шпалери та перспектива косметичного або капітального ремонту засмутить однозначно. А якщо додати форс-мажорні обставини, за які ремонтники не несуть відповідальності, може статися затоку від сусіда зверху або усадка капітальної стіни. У будь-який час на стелі можуть з'явитися тріщини та плями, ось така перспектива цих стельових покриттів.

Німецькі натяжні стелі

Натяжна стеля німецького виробництва займатися косметичним ремонтом звільнить Вас назавжди. По своїй конструкції він досить простий, складається з натяжного полотна, натягнутого на каркас. Але цього буде цілком достатньо, щоб Ваша стеля мав протягом не одного десятка років, ідеальний зовнішній вигляд. Для монтажу натяжної стелі необхідні наступні матеріали.

Профіль або багет, з якого монтується каркас натяжної стелі. Вони бувають алюмінієві або пластикові. Залежно від способу кріплення різновидів багета безліч, але найпоширенішими є гарпунна технологія. Якщо стельовим полотном буде вінілова плівка, то кріпленням для неї буде гарпунна система. Монтаж інших полотен може бути при безгарпунній технології, з допомогою штапікового або клипсового способу.

Натяжний стельове полотно може бути на основі плівки полівінілхлориду або з поліестерової нитки зіткана тканина. Якщо приміщення не опалюється взимку, то навіть німецька плівка ПВХ морозу не витримає та може потріскатися. В опалюваних приміщеннях тканинні стельові полотна підійдуть краще.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Основними марками німецьких натяжних стель буде тканинне полотно Descor. Матеріал тканинного полотна проводиться тільки на фабриці в Німеччині, він володіє високою міцністю і надійністю. Ширина тканини в рулонах від 3,1 до 5,1 метра, що дозволяє робити безшовними стельові покриття та уникнути втрати в обрізках. Тканина Descor просякнута полімерної водостійким просоченням, що дозволяє під час затоплення зібрати значну кількість води, на поверхні стелі, з подальшим сливанием через монтажні отвори для світильників. Німецькі натяжні стелі Descor схожі своїми експлуатаційними якостями і зовнішнім виглядом з підвісними гіпсокартонними конструкціями.

Німецькі натяжні стелі

В сегменті плівкових натяжних стель лідирує продукція німецького підприємства, RENOLIT, яка об'єднує 32 підприємств по всьому світу. Використовуючи у виробництві тільки якісні матеріали, плівкове стельове покриття гарантує найвищі технологічні характеристики та екологічну безпеку, що відповідають міжнародним стандартам. Фахівці нашої компанії проводять монтаж натяжної стелі плівки ПВХ від RENOLIT в найкоротші терміни, при тому, не заважаючи мешканцям займатися звичними справами. Вінілові полотна RENOLIT пиленепроникні, мають тепло - і звукоізоляційними властивостями, антистатичні. Володіючи однорідною структурою і кольором, ці полотна забезпечують прекрасні естетичні якості. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.