Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні миються стелі

Натяжні стелі в даний час завоювали першість в стельовому покритті. І це без усякого сумніву заслужено. Адже жодне стельове покриття не може зрівнятися, наприклад, з вініловим натяжним полотном. Такого рівного та красивого стелі не зможуть забезпечити ні шпалери з їх широким асортиментом, ні тим більше побілка або фарбування стелі.

Цілком гідним конкурентом натяжної стелі може бути, гіпсокартонна підвісна конструкція, але і то з натяжкою. Насамперед, втрата 15 сантиметрів висоти, як мінімум, не завжди доцільна. Натяжна стеля плівки ПВХ візуально ще збільшить висоту приміщення, а фактично зменшить всього на 3 сантиметри від нижньої точки рівня базового перекриття. Фахівці компанії «Леруа» займаючись встановленням натяжних стель в Києві вже багато років, з власного досвіду знають про реальні переваги в експлуатації натяжних стель.

Натяжні миються стелі

• Завдяки своєму антистатичному плівкове покриття полотно не притягує до себе пилу і не збирає конденсату, так як плівка дуже тоненька і моментально реагує на зміну температури.

• Вище перераховані аргументи гарантують, що на поверхні стельової плівки ПВХ ніколи не буде плісняви, грибка, корозії. Тому для господарів вінілових натяжних стель проблем з прибиранням не буває. Один раз в рік протерти такий стеля сухою м'якою серветкою буде достатньо.

• Якщо на стелі все ж з'являтися зовнішні забруднення, то для їх видалення знадобиться тільки тепла вода з мильним розчином або миючим засобом для посуду та м'яка фланельная тканина. Для більш складній ситуації, коли плями мильним розчином не видаляються, можна використовувати складу для миття вікон, не містить спирту.

• Дуже часто, на превеликий жаль, мешканцям багатоповерхових будинків доводиться стикатися з затопленням їх приміщень сусідами верхніх поверхів, і не важливо, з якої причини це відбувається. І ніяке стельове покриття не може зупинити воду та захистить від намокання стеля, стіни, підлога, меблі. І тільки натяжна вініловій плівці вдасться запобігти потоп у Вашому приміщенні. Всю протікає воду вініловий стеля буде утримувати на своїй поверхні. Якщо воду вчасно перекриють, і на поверхні вінілового натяжної стелі зібралася невелика її кількість, то з стельовим полотном ні чого не відбудеться.

Натяжні миються стелі

Після висихання на стелі не буде ніяких слідів та водяних розлучень. Ні мити, ні витирати натяжна стеля не треба. Але фахівцям нашої компанії, іноді доводиться виїжджати на виклик наших клієнтів, яких сусіди затопили серйозно. Води набралось стільки, що плівка стелі розтягнулася міхуром, мало не до підлоги. Використовуючи монтажні елементи світильників, наші фахівці зливають рідину, підсушують стельове полотно та відновлюють його в первинному положенні. В такому випадку, самостійно займатися цією складною процедурою не рекомендується.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

• Поліуретанову просочення мають і тканинні натяжні стелі. Водонепроникність матеріалу вона забезпечує ненадовго, всього лише на дві години. Якщо вчасно не злити воду, то ізоляційна просочення порушиться і стеля промокне. У практиці тканинна натяжна стеля дуже схожий на гіпсокартонну підвісну конструкцію. Періодично його необхідно фарбувати тими ж якісними акриловими або водоемульсійними барвниками. Вимити тканинна натяжна стеля не вдасться, як не можна мити гіпсокартонну або оштукатурену поверхню, тут його простіше перефарбувати.

Вінілові натяжні стелі не можна застосовувати в неопалюваних приміщеннях. На морозі плівка стає крихкою, ламається, тому для облицювання заміських неопалюваних будинків її використовувати не можна. А ось тканинне натяжний полотно якраз і буде її альтернативою в цьому випадку. Температурний режим на тканинне натяжний полотно не впливає, воно зможе витримати спекотне літо та холодну зиму.

Підбиваючи підсумки, можна з упевненістю сказати, що натяжні миються стелі робляться на основі вінілової плівки імпортного виробництва. У всякому разі, так працює наша фірма. Всі вони мають не тільки європейську гарантію якості від виробника, але до того ж і бездоганний дизайн приміщення. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.