Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Для чого потрібні натяжні стелі?

Дуже часто, людина, яка заходить на сайт компанії «Леруа» телефонує та запитує, чи справді так потрібні натяжні стелі, або це тільки реклама. Так як наша компанія вже давно займається монтажем натяжних стель в Києві, то фахівці компанії з упевненістю можуть сказати, що альтернативи натяжних полотен в стельовому покритті на сьогодні немає. На сьогоднішній день наші фахівці вважають, що натяжна стеля в будь-якому приміщенні вже є предметом першої необхідності.

Тому якщо необхідність чергового ремонту стельової поверхні настала, то ніякими побілка, шпалерами немає сенсу займатися, якщо Ви хочете отримати сучасне, красиве та головне надійне стельове покриття на багато років. Натяжні стелі, з вінілової плівки або синтетичної тканини, за своїм нормативами надійності перевершують навіть підвісні гіпсокартонні конструкції, які за вартістю майже не поступаються їм. А тепер коротко, що потрібно знати про натяжних стелях.

Для чого потрібні натяжні стелі?

1. Установка натяжної стелі не вимагає попередньої і складної підготовки приміщення, а також закупівлі матеріалів. Просто з базової стелі прибираються ненадійні шматочки штукатурки, і трохи відсувається меблі. Сторонніх працівників зазвичай наші клієнти не приваблюють, справляються з цими нескладними роботами самі, або їм допомагають наші монтажники.

2. Установка натяжної стелі в невеликій кімнаті площею до тридцяти квадратних метрів буде, триває приблизно три години. Натяжна стеля, який складається із складних тривимірних елементів, буде монтуватися довше, але не більше, ніж один робочий день.

3. Доцільність натяжної стелі на кухні не викликає жодного сумніву. І ось чому. Всі негативні фактори, а це кіптява від плити, температурні перепади, пил та підвищена вологість присутні в приміщенні кухні. А якщо додати небезпека затоплення, адже зазвичай всі можливі комунікації, труби водопостачання, тепломережі проходять над кухнею. У подібних обставинах натяжна стеля вінілової плівки буде самою надійною конструкцією. Плівка ПВХ по - своєму антистатичному покриттю, не притягує пилу, а її водостійкість захистить від дах, що протік води зверху стіни, підлогу і меблі. Крім того, якщо води протекло трохи, то зливати з натяжної плівкового стелі воду не треба, рідина сама випарується протягом декількох днів, ніяких слідів на стелі не залишиться. Необхідно враховувати той факт, що тканинне натяжний полотно хоч і просякнуте полімерної просоченням, але воно менш водостійка, ніж вінілова плівка. Утримати воду воно зможе лише протягом двох годин, і якщо воду не злити, то поліуретан почне розпушуватися та стельове полотно втратить свої водостійкі якості.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

4. Технологія установки натяжної стелі дає можливість перетворити навіть малогабаритні хрущовки. Встановивши ефектну багаторівневу конструкцію з декількох видів вінілової плівки можна повністю перетворити це маленьке приміщення. Звичайно, там не може бути вбудованих світильників, виключено і зонування приміщення. Для багаторівневої конструкції є візерункове, матове, глянцеве, сатинове, напівпрозоре та замшеве полотно, що складається з 150 кольорів і фактур. Фахівці нашої компанії зможуть допомогти підібрати потрібний колір стелі. Треба мати на увазі, що з допомогою натяжних полотен стеля може мати не лише одне або кілька горизонтальних рівнів. Можна встановити натяжні стелі у вигляді різних тривимірних елементів конструкції, у вигляді не тільки всім відомих склепінь і арок, а у вигляді купола, хвилі, дюн, об'ємного зображення тварин і квітів. У дизайні інтер'єру вітальні, дитячої кімнати, спальні або кухні сьогодні дуже часто використовується фотодрук, виготовлена на полотні широкоформатним сольвентним принтером. У каталозі компанії є картинки для фотодруку, але можна пропонувати і свої варіанти.

Для чого потрібні натяжні стелі?

Якість друку, не може викликати жодних сумнівів, воно не вигорає від впливу сонячного світла, та повністю відповідає якості вінілової плівки. Вінілова плівка виготовлена з якісного матеріалу, не видає запахів, при дії відкритого вогню не запалюється. Якщо Ви не хочете постійно проводити косметичні ремонти у своєму приміщенні, то саме натяжна стеля буде тією альтернативою, при якій Ви забудете про ремонти на багато десятиліть. І наші фахівці допоможуть Вам у цьому. Дзвоніть, замовляйте натяжні стелі: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.