Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Популярність натяжних стель

На початку цього століття з'явилася в Україні сучасна технологія обробки стельових покриттів, натяжні стелі різної складності. Спочатку це були дорогі покриття, що гальмувало їх поширення. Але з часом, ціни знизилися, і тепер встановити довговічні, міцні, легкі та дуже красиві конструкції можуть дозволити все, а не тільки дуже багаті люди. Їх почали встановлювати в звичайних будинках та квартирах, а не тільки в різних установах.

Фахівці компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель перебуває вже багато років, як ніхто інший знають про великих можливостях натяжних покриттів. Вони вважають, що популярність до натяжним стелям прийшла заслужено. Ці вироби дають великі можливості у виконанні різних дизайнерських рішень, у створенні оригінального інтер'єру приміщення. А практичні властивості і переваги натяжних стель, перед іншими стельовими покриттями сьогодні, ні в кого не викликає сумніву. Але для тих, хто ще мало знайомий з натяжними стелями, не знає, що ж представляють їх конструкції і в чому їх відмінність від інших методів обробки та створена ця маленька стаття. Перш за все, треба зазначити, що сам пристрій натяжної стелі дуже просте. Складається натяжна стеля з вінілової плівки або просоченої поліуретаном синтетичної тканини, полотна, яка натягається на каркас. Каркас закріплюється по периметру приміщення під стелею. В результаті отримуємо ідеально рівну поверхню, яка не потріскається, не провисне, не змінюючи свої первинні характеристики ні за кольором, ні за формою і міцності, прослужить кілька десятиліть. До того ж у натяжний полотно можна вбудовувати всі джерела світла, такі як світильники, світлодіоди, точкові джерела світла та оптоволоконні системи.

Популярність натяжних стель

Матеріал натяжних полотен дуже різноманітний, як в кольоровій гамі, так і різноманітті фактур. Компанія «Леруа» має широкий асортимент плівки ПВХ, глянсову і сатинову, матову та напівпрозору, замшеву і металік. Тканинне натяжний полотно на сьогодні є тільки в матовій фактурі, в світлих відтінках теплих пастельних тонів. Але тканинне полотно можна пофарбувати водоемульсійною або акриловою фарбою будь-якого кольору на встановленому вже готовому стелі.

Одним з переваг натяжних стель є висока швидкість їх монтажу, а також створення якісно рівною стельової поверхні в один або кілька додаткових рівнів за найкоротший термін. Притому перед установкою конструкції виконувати попередніх робіт не вимагається. Виконується установка натяжної стелі без будівельного сміття, пилу та плям, тому встановлювати його можна в приміщенні на будь-якій стадії ремонту, так і в будь-який час року. Найкраще натяжна стеля встановлювати після поклейки шпалер на стіни і постелений підлогу. Так як робота по монтажу стелі виконується чисто, то нічого не забрудниться і не пошкодиться.

Популярність натяжних стель

Єдине, що треба зробити, це трохи відсунути меблі від стін, для забезпечення доступу монтажників до них. Установка натяжної стелі з часу залежить від розміру приміщення та складності самої стелі, може тривати від двох до чотирьох годин, але не більше 1 робочого дня. За допомогою натяжного полотна можна вибрати будь стилістичне оформлення стелі, який найбільш підійде до загального інтер'єру приміщення. Для установки та експлуатації натяжних стель різкий перепад температури в приміщенні і підвищена волога не є перешкодою. Тому натяжні конструкції універсальні і можуть монтуватися в будь-якому приміщенні будинку або квартири. Натяжна стеля можна встановлювати у ванній і туалетній кімнаті, на кухні, спальні та вітальні, коридорі та балконі, в магазинах, ресторанах, готелях, барах, басейнах і саунах.

Для натяжних стель висота і розмір приміщення значення не мають, так як вони добре виглядають не тільки у величезних виставкових комплексах та павільйонах, але і в маленькій з невисокою стелею, малогабаритній квартирі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Надійно захищають приміщення від затоплення зверху вінілові натяжні стелі. Плівка ПВХ дуже міцна і еластична, може витримати води до ста кілограмів на квадратний метр, не розриваючись при навантаженні, а тільки провисне вниз під вагою рідини. Виїжджаючи на виклик, наші ремонтники акуратно зливають воду, вінілове полотно відновлює свою рівну поверхню, на якій не залишається ні плям, ні розлучень.

Перші натяжні конструкції з'явилися у Франції понад 50 років тому, і вони до цих пір справно служать. Так що натяжні стелі будуть служити не одне десятиліття. За натяжна поверхнею стелі можна приховати всю електропроводку, всілякі комунікації, труби водопостачання, тепломережі. Натяжні стелі крім практичних якостей, мають ще й величезними декоративними можливостями, можна створити конструкцію в декількох рівнях, для прикраси створити різні фігури. З допомогою фотодруку можна на полотно нанести будь-які зображення, які прикрасять інтер'єр приміщення. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.