Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля калькулятор — для розрахунку вартості

Сучасний ремонт будинку або квартири не може обійтися без установки натяжної стельової конструкції, яка позбавить від подальших ремонтів на кілька десятиліть. І це не піар реклама, не данина новомодним тенденціям, це дійсна реальність сьогоднішнього дня. Фактично реальний термін експлуатації натяжної стелі досі не відомий. Натяжні конструкції з'явилися в країнах Західної Європи п'ятдесят років тому, і за ці півстоліття служби не втратили свого первинного вигляду.

Фахівці компанії «Леруа» вже більше 6 років займаються установкою натяжних стель, і ще жодного разу не було нарікань клієнтів на стельове покриття. Наші дизайнери вважають, що натяжний плівкове та тканинне покриття встановлюють не тому, що модно, а тому що це практично і красиво на довгі роки. І це дійсно так. На початку появи натяжних стель в Києві вартість їх встановлення була доступна тільки виключно для дуже забезпечених людей.

Але з часом ціни ставали все більш демократично, і сьогодні простий житель нашої столиці може дозволити собі встановити натяжні конструкції в своєму будинку або квартирі. Тепер кожен може порахувати на калькуляторі вартість установки натяжної стелі. Розглянемо, що ж собою являє натяжна стеля. Насамперед, це зовсім нескладна конструкція жорсткого каркаса і натягнутого на нього тканинного або плівкового матеріалу. Виготовлений з алюмінієвого або ПВХ профілю, його називають ще багетом, каркас надійно прикріплюється по периметру до стіни або стелі. Матеріалом полотна натягнутого на каркас може бути тканина, зіткана з поліестерової нитки або ж полівінілхлоридна плівка.

Головні особливості декоративних матеріалів, які необхідно знати кожному, хто бажає встановити натяжні стелі. Всі матеріали виготовлені на основі полівінілхлориду, а в даному випадку, це плівка ПВХ, не терплять низької температури. На морозі плівка стає крихкою та може просто розпастися, тому в неопалюваних приміщеннях необхідно ставити синтетичну тканину. Але в опалювальних приміщеннях плівка ПВХ є найбільш поширеним матеріалом для натяжної покриття.

Натяжна стеля калькулятор

 

В залежності від площі приміщення калькулятором онлайн нескладно обчислити приблизну вартість плівкового натяжної стелі. Наша компанія має в своєму розпорядженні великим асортиментом вибору кольорів плівкового матеріалу. Вінілова плівка може мати майже дзеркальний відблиск, матовий або сатиновий колір, може бути схожою на натуральну шкіру. Можна замовити плівку ПВХ з золотистим або сріблястим блиском, або ж взяти напівпрозоре полотно. Матеріал розрізняється і візуальним сприйняттям поверхні.

Колірна гамма тканинного натяжної полотна може бути на сьогодні, тільки в двох варіантах. Тканина може бути білою, при бажанні для подальшого фарбування, або пофарбована у світлі пастельні тони. Дизайнери нашої компанії допоможуть кожному клієнтові, визначиться з вибором кольору натяжної полотна, щоб він гармонійно вписувався в інтер'єр всього приміщення. На сайті компанії є калькулятор приблизного розрахунку вартості натяжної стелі, яка залежить не тільки від розміру стелі, але і кількості рівнів конструкції, а також складності освітлювальної системи. Точну вартість натяжної стелі можна отримати після виміру, який проведе наш фахівець.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

А тепер розглянемо чисто фізичні якості натяжної стелі. Дуже часто нашим фахівцям доводиться відповідати на запитання клієнтів, з приводу косметичного ремонту натяжної стелі. Адже не секрет, що всі попередні стельові покриття через 3-4 роки, інколи і раніше, вимагали поточного ремонту, побілити, підфарбувати, підклеїти. Так от при натяжних стелях косметичним ремонтом займатися, взагалі не доведеться ніколи. Вінілова плівка не вигоряє на сонці, на ній пил та кіптява не осідає, немає конденсату вологи. Догляд за натяжною стелею дуже простий, протерти сухою м'якою серветкою і то зрідка.

Натяжна стеля калькулятор

Своїми експлуатаційними характеристиками тканинна натяжна стеля дуже схожий з підвісної гіпсокартонної конструкцією. Якщо стеля фарбується, то періодично освіжати його доведеться, адже і сама якісна фарба від сонячного світла вигоряє.

Натяжна стеля плівки ПВХ самий надійний водонепроникний захисник приміщення від затоплення з верхніх поверхів. Ця тонка плівка, товщина якої не перевищує 0,35 мм, зможе витримати навантаження води до 100 кг на квадратний метр. Вініловий стелю захистить від намокання в екстремальній ситуації стіни, підлога, меблі та все майно, яке знаходиться в приміщенні. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.