Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Основні причини для встановлення натяжних стель

Для тих, хто ще досі, незважаючи на величезну популярність та широке застосування натяжних стель, не зовсім зрозумів їх перевага перед іншими стельовими покриттями і створена ця невелика стаття. Щоб назавжди розвіяти різні чутки та міфи про незастосування цієї чудової технології фахівці компанії «Леруа» дуже коротко розкажуть про всі переваги та переваги таких конструкцій.

Компанія «Леруа» на ринку стельових покриттів в Києві перебуває вже багато років, за цей час змогли встановити дуже багато натяжних стель у житлових та інших приміщеннях різного призначення. Основні причини переважання натяжних стель над іншими стельовими покриттями будуть:

Основні причини для установки натяжних стель

По-перше, легкість, простота і швидкість установки. Монтаж натяжної стелі проходить без будівельного сміття і пилу, його встановлюють зазвичай, вже повністю відремонтоване приміщення. Звільняти кімнати від меблів, килимів не потрібно, що дуже зручно для клієнтів. Не порушується звичний спосіб життя замовника, чого не скажеш про будь-якої іншої технології стельового покриття. Швидкість установки натяжної стелі завжди приємно дивує клієнтів, адже це три-чотири години роботи наших монтажників. Всі необхідні інструменти і матеріали доставляються в день установки, заздалегідь нічого не завозиться і не складується. За попередньо знятим розмірами базової стелі виготовляється натяжний полотно у виробничому цеху компанії. З'єднувальний профіль кріпиться на місці по периметру приміщення, на нього за оригінальною технологією натягується і закріплюється тканинне або плівкове полотно. По швидкості обробки стельової поверхні, установка натяжної стелі зрівняється ні з чим не може.

По-друге, натяжний вінілове полотно не боїться вологи, його потрібно встановлювати у ванній кімнаті, на кухні, в душових. Через свою поверхню ПВХ плівка не пропускає повітря та воду, на ній не утворюється від перепаду температури конденсат. Тут немає накопичення статичного електрики, не осідає на такому полотні пил і бруд. На натяжній стелі такі неприємні освіти, як грибкові відкладення і цвіль, які можуть призвести до розвитку різних захворювань та інфекцій ніколи не утворюються. Тільки вінілове полотно є гарантованим захистом приміщення від затоплення зверху. Навіть в місцях кріплення до стін інсталяційного профілю вода не зможе проникнути, так як стики герметично закладаються силіконом. Полотно під вагою рідини тільки провисне вниз, але не порветься, а після її зливу ремонтниками, візьме свою первісну форму. Для доступу до різних комунікацій, при необхідності їх заміни, додавання або ремонту натяжний полотно можна демонтувати, а потім повторно встановити на місце.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Третє, наші фахівці попереджають, що вініловий натяжна стеля боїться дотику з колючими і ріжучими гострими предметами. Якщо трапився поріз плівки, то зсередини полотна акуратно накладається латка або в цей отвір встановлюється додатковий світильник, можна вставити декоративні вставки.

Четверте, на сьогоднішній день існує близько двохсот відтінків плівки, тому натяжна стеля може задовольнити за кольором, формою та фактурою полотна будь-якого замовника. З допомогою конструкції такого стелі можна візуально збільшити висоту або площі приміщення, створити певну атмосферу спокою або, навпаки, свята. Варіантів покриття натяжним полотном може бути дуже багато, а можливості декорування стелі в кілька рівнів практично безмежні.

Основні причини для установки натяжних стель

П'яте, на вінілове або тканинне полотно, за допомогою спеціального обладнання та міцних довговічних барвників, можна нанести різні чіткі фотозображення високої якості, малюнків або красивих візерунків. Для кожного приміщення окремо можна вибрати сюжет зображення з каталогу нашої компанії, але можна підібрати фотографії з особистого альбому, узгодивши при цьому, технічні вимоги до них.

Фахівці компанії впевнені, що декоративні можливості натяжної стелі дозволять створити в будь-якому приміщенні свій індивідуальний дизайн інтер'єру. Тут враховується все, від розташування дверей і встановленою меблів, напрямки природного світла та встановлення оригінального освітлення. Замовляючи натяжні стелі, Ви на багато десятиліть позбавите себе від косметичних ремонтів стельової поверхні. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.