Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Деякі відомості про натяжній стелі з ПВХ-плівки

Сучасні натяжні стелі прийшли до нас десь із середини минулого століття із Франції, де технологія виробництва матеріалів доведена до досконалості. Ці полотна, виготовлені за французькою технологією довговічні, зручні і практичні. Матеріалом для натяжних стель була обрана полівінілхлоридна плівка, яку обробляють за спеціальною технологією, наділяючи особливою властивістю. У 2000 році численні дослідження та практичні експерименти були закінчені, і почався сучасний промисловий випуск полотен для натяжних стель.

Але історія використання натяжної стельового покриття тягнеться з давніх часів, тільки матеріалом кам'яного стельового покриття була шовкова тканина. Шовкове стельове полотно з часом покривалося пилом, обесцвечивалось, а головне провисало, що непривабливо позначалося на загальному вигляді приміщення.

Деякі відомості про натяжній стелі з ПВХ-плівки

Його постійно доводилося міняти, а так як вартість шовкової тканини висока, то цей спосіб покриття стелі не отримав поширення. Але сам метод натяжної покриття не був забутий. Про нього згадали у Вірменії в 17 столітті, але тут стельовим матеріалом стало полотно з бавовни. Бавовняні полотна просочували водним розчином крейди, натягували на заздалегідь підготовлений каркас, висихаючи полотно натягалося. Для прикраси полотно розфарбовували, завдавши різні малюнки. Але стельовий матеріал з бавовни теж був недовговічним, так як крейда через деякий час починав обсипатися, разом з нанесеними малюнками. До того ж на самому матеріалі і за цим полотном осідав пил, і поселялися різні комахи. Але в той час це був прогресивний метод покриття необтесаного кам'яного стелі гарним покриттям. Незабаром забувся і цей метод стельового покриття.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Фахівці компанії «Леруа», яка на ринку стельових покриттів в Києві вже багато років, використовуючи європейські матеріали впевнені, що нинішні натяжні стелі зможуть прослужити в чудовому первісному вигляді не одне десятиліття.

Основними причинами популярності вінілового стелі наші фахівці вважають простота його конструкції, втім, як і будь-якого натяжної стелі. Конструкція вінілового стелі складається всього з двох основних елементів, алюмінієвий або пластиковий профіль та полотно плівки ПВХ. Виробництво великих європейських компаній випускає вже більше 200 кольорів вінілового полотна, тому у споживача є широкий вибір, як за забарвленням, так і за фактурою матеріалу. Фактура вінілового полотна може бути глянсовою, матовою, сатиновою, замшевої, напівпрозорої і металік.

відомості про натяжній стелі з ПВХ-плівки

- Всього два наших монтажників можуть встановити натяжну стелю в кімнаті 20 квадратних метрів за три години робочого часу, без пилу і бруду. За три робочих дні робиться монтаж натяжних стель у всіх приміщеннях стандартної трикімнатної квартири.

- Тільки вінілове полотно зможе надійно захистить приміщення від затоплення його зверху.

- Плівка ПВХ абсолютно безпечна для людини. Не представляє ніякої шкоди, відповідає світовим стандартам якості за всіма параметрами пожежної, медичної, екологічної.

- При необхідності полотно плівки ПВХ можна демонтувати, встановлюючи заново в профіль.

- На вініловому полотні не утворюється конденсат, немає появи виникнення грибка і цвілі. Тому таку конструкцію встановлюють в приміщеннях з підвищеною вологою.

- Вартість матеріалів, порівняно з іншими стельовими покриттями, особливо найпоширеніших сатиновою і матової фактури, невелика.

- Полотно плівки ПВХ легко обслуговується. Всього один раз протягом року необхідно протерти поверхню сухою або вологою м'якою тканиною.

- протягом кількох десятиліть ніяких витрат на обслуговування та ремонт натяжна конструкції не знадобляться.

Дизайнери компанії «Леруа» впевнені в тому, що вініловий натяжну стелю має безмежні можливості в декоративному оформленні дизайну приміщення. У будь-вже існуючий інтер'єр приміщення сучасна конструкція плівкового стелі зможе органічно вписатися, надаючи приміщенню його індивідуальність та красу.

Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.