Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Руйнівники легенд про дизайн натяжних стель

На превеликий жаль, дуже часто навіть в даний час можна зустріти людей, які довіряючи неперевіреними і ні чим необґрунтованим чутками, виступають противниками сучасних стельових оздоблень. Вони починають заперечувати та не сприймають сучасні технології в сфері ремонту, воліючи зберегти традиції радянського часу, покриваючи стелі рідний побілкою або шпалерами. Щоб розібратися з тими вимислами та поширюваними міфами про використання натяжних стель, фахівці компанії «Леруа» конкретно розкажуть про кожну з них.

Адже співробітники компанії «Леруа» вже багато років встановлюють натяжні стелі в будинках та квартирах киян, і як ніхто інший стикаються з загальноприйнятими помилками, які досі супроводжують ці прекрасні стельові покриття.

Руйнівники легенд про дизайн натяжних стель

Комусь прийшла думка про те, що при нагріванні натяжні стелі можуть виділяти токсичні випаровування. Насамперед, треба сказати, що це просто вигадка. Сучасні матеріали стельового полотна є повністю безпечними для людей, вони дуже еластичні, можуть витримувати невеликі перепади температур, при цьому ні які випаровування виділятися не будуть. Цілісність вінілового полотна при сильному нагріванні або морозі може бути пошкоджена, але ніякі, тим більш токсичні випаровування при цьому не виділяються.

дизайн натяжних стельДругий вимисел, який придумали прихильники старих стельових покриттів, що натяжна стеля може візуально зменшити приміщення. Наші дизайнери переконані, що все залежить від обраної колірної гами. Якщо вибрати, наприклад, стіни темного кольору, то вони візуально стануть ближчими один до одного, а темна стеля стане нижче. А ось світлі тони простір приміщення візуально розширять. Але практично тканинний або плівковий звичайний натяжна стеля зменшує висоту кімнати тільки на 2-3 сантиметри, що практично не позначається на висоті приміщення. Істотно зменшується відстань при встановленні двох - або трирівневої натяжної стелі, тому для квартири з мінімальною висотою стелі, такі конструкції просто не встановлюються.

Таким міфом про натяжній стелі те, що на ньому накопичується волога. Тут якраз все навпаки. Вініловий натяжна стеля не створює конденсату вологи, навпаки, він може, захистить приміщення від затоплення сусідами в багатоквартирному будинку. ПВХ плівка дуже тонка, еластична, витримує до 100 літрів води на один квадратний метр, провисаючи, не пропускає вологу в кімнату.

Не правдою є і те, що встановлений натяжна стеля на кухні притягує на себе кіптява і жир, який не можна видалити. Все це вигадки. Як раз вінілові натяжні стелі рекомендують встановлювати на кухні, вони не притягують пил та кіптява. Але якщо і їх треба вимити, то вони чудово миються мильною водою м'якою фланельної серветкою. Можна використовувати для видалення плям рідина для миття вікон. А ось сильнодіючі хімічні речовини використовувати не варто, щоб не пошкодити фарбу полотна. Натяжна стеля може прослужити при правильному догляді не одне десятиліття, не доставляючи особливого клопоту та неприємностей.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Міфом є і те, що яко би вбудоване освітлення можна зробити на натяжній стелі. Навпаки, як раз на натяжній стелі рекомендується встановлювати вбудовану підсвітку, яка виділяючи певні частини кімнати ефектно відтіняє їх, створюючи незвичайну атмосферу інтер'єру приміщення. Єдиною умовою при цьому буде те, що вбудоване освітлення на натяжній стелі можна буде змінювати, в плані свого розташування. Щоб натяжний стельове покриття радувало своєю красою довгі роки, треба всі деталі свого дизайну заздалегідь продумати, порадитися з висококваліфікованими фахівцями. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте. (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67