Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Стильні натяжні стелі: які є варіанти?

Прискорення наукового та технічного прогресу в удосконаленні технологій оформлення стін, підлоги та стелі привнесло нові варіанти обробок. Техніка натяжних стель як раз і є одним з таких варіантів стельового покриття. Постійно усовершенствуясь, натяжні стелі мають незаперечні переваги перед звичними для нас стельовими оздобленням, фарбування, побілка, обклеювання шпалерами і навіть підвісними гіпсокартонними конструкціями.Натяжний стельове покриття стає все якісніше, довговічніше та оригінальнішим. У цьому впевнені фахівці компанії «Леруа», які протягом багатьох років займаються встановленням натяжних стель в Києві. У рейтингах продажів в останні роки натяжний стельове покриття лідирує на ринку будматеріалів.

Стильні натяжні стелі

Стильні натяжні стелі

Лідерство цих стель цілком заслужено, адже ні одне стельове покриття не має такої величезної кількості різних забарвлень. Тут зібраний весь спектр кольорової гами, від самих світлих, білих варіантів до самих темних, чорного кольору. Тут можна використовувати і плавні переходи між відтінками, і поєднання декількох градацій. Можна підібрати абсолютно різні колірні гами під основний відтінок інтер'єру приміщення, під оббивку м'яких меблів, відтінок килима, стін, в принципі, під будь-який стиль і т. д. До того ж, в будь-якому приміщенні, будь то заміський будинок або квартира у багатоповерховому будинку, готель, ресторан, кафе, концертний зал, офіс можна чудово використовувати стильні натяжні стелі.

Полотно натяжних стель може бути у двох варіантах, плівка полівінілхлориду та тканинне полотно. Обидва ці варіанти полотен мають свої особливості у використанні, як кожен окремо, так і разом. Плівкове полотно дуже еластичне, що сприяє оформленню стелі в різних формах. Наші фахівці запевняють, що найбільш поширеними та стильними є стелі у вигляді хвилі, арки, дюна або конуса. Дуже часто такі натяжні стелі створюються в поєднанні кількох варіантів форм, так наприклад, хвиль різного розміру та інтенсивності, або конуси та дюни. Створюється таке оформлення стелі з допомогою кріплення металевого каркаса, до того ж, не особливо напружуючись. Але при цьому необхідно враховувати багато особливості приміщення.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Перш за все, на вибір конфігурації натяжної стелі впливає висота приміщення. Такі форми добре підходять до приміщень з високими стелями, наприклад, в холах, готелях або ресторанах. Красиво виглядають хвилі або конуси в квартирах старих будинків, де стелі дуже високі. Якщо ж висота мінімальна, то старатися такими технологіями особливо не варто, так як це зробить приміщення менш просторим.

Широко використовуються на сьогоднішній день двох - або трирівневі конструкції стельового покриття. Цей унікальний варіант оформлення стельової частини кімнати допомагає поєднувати між собою різні типи і фактури полотен, кольорові відтінки, а також освітлення. У результаті виходить прекрасний та унікальний зовнішній вид стельового покриття. Багаторівневі конструкції є не тільки унікальною прикрасою інтер'єру, але часто відіграють роль у поділі приміщення на кілька функціональних зон. Так велику кімнату можна поділити на зону роботи та відпочинку, виділити зону кухні та вітальні, на зону відпочинку і ігрову зону поділити дитячу кімнату. У таких випадках найчастіше використовуються на першому рівні прекрасне поєднання глянсового однотонної або плівки з різними візерунками, на другому рівні - матової плівки. Рівні натяжних стель часто роблять у вигляді кіл, різних кольорів або інших малюнків.

фотодрук на стелі

В даний час широко використовується фотодрук в створенні стильного натяжної стелі. З допомогою фотодруку за бажанням клієнта можна візуально змінити приміщення, зменшити або збільшити його, зробити його вище або затишніше, підкреслюючи будь-який дизайнерський стиль інтер'єру. Фотодрук використовується у всіх кімнатах, в спальні, на кухні, у ванній кімнаті, в холі, вітальні, дитячій кімнаті. Найчастіше найпоширенішими та універсальними зображеннями для фотодруку є різні квіти, фрукти, овочі, а також на тлі блакитного неба пливуть хмари. Дуже красиво виглядають природні пейзажі, зірки і місяць, планети, старовинні фрески. Всі ці картинки роблять натяжні стелі воістину стильними і прекрасними, які будуть служити в такій якості не одне десятиліття. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте:(044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.