Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Який фотодрук на натяжних стелях підходить краще для квартири?

Ще до нашої ери в стародавньому Римі були використані тканини для оббивки стелі та стін. Але вони проіснували недовго, так як ця тканина була не особливо надійною, а саме покриття було дуже дорогим. Технологія покриття стелі була забута на довгі століття, і лише двісті років тому в Європі стали знову покривати стелю спеціальною тканиною, але це не було масовим застосуванням. І тільки в 60-х 80-х роках XX століття у всій Європі почали масово використовувати натяжні стелі.

фотодрук на натяжних стелях

Наша компанія «Леруа» на ринку натяжних стель в Києві вже багато років і може запропонувати своїм потенційним клієнтам велика різноманітність відтінків, форм, фактур та варіантів цих дивовижних покриттів. На сьогоднішній день техніка фотодруку вважається самою оригінальною. Тим більше, що широкоформатний друк наноситься на обидва виду стельового полотна, на поверхню тканинної основи, точно також і на плівку полівінілхлориду. У всіх без винятку приміщеннях приватного будинку чи квартири техніка фотодруку може використовуватися для оформлення дизайну інтер'єру. Дизайнери нашої компанії можуть запропонувати найбільш популярні варіанти фотодрук на натяжній стелі, які найбільш часто використовуються в різних приміщеннях. В принципі, можна помістити на свій стелю будь-який малюнок або фотографію за допомогою фотодруку. Тут можуть бути незвичайні візерунки, геометричні фігури, абстрактні лінії і т. д. Але все ж існує для кожного приміщення набір найпоширеніших картинок чи сюжетних композицій.

Дитяча кімната та фотодрук на стелі

Дитяча кімната та фотодрук на стелі

Найчастіше дитяча фотодрук на натяжній стелі залежить від фантазії не тільки дорослих, але і їх дітей. Тому тут можуть використовуватися сонце, зірки, місяць, улюблені картинки з мультфільмів. Величезний простір для творчості створює фотодрук на натяжній стелі дитячої кімнати. Це можуть бути на тлі блакитного неба білі хмари, птахи, квіти або тварини. Вся колірна гамма стає прекрасним доповненням до оформлення основної частини дитячої кімнати. Часто її дизайн роблять в стилі космічного корабля, вітрильника, будиночка принцеси, хатини в лісі, де чудово поєднуються матові і глянсові натяжні полотна різного кольору. Тут можуть використовуватися і конкретні зображення, які доповнюють малюнки на стінах і підлозі, і абстрактні розлучення або колірні рішення, з яскравим сонцем на блакитному небі. У будь-якому випадку приміщення дитячої ні кого не залишає байдужим.

Кухня та фотодрук на стелі

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

На кухонному натяжній стелі найчастіше можна зустріти фотодрук квіткових мотивів, орхідеї рожевого або білого кольору, ромашки, букети польових квітів, конвалії або троянди. Різні композиції з фруктів, винограду, бананів, ананасів, апельсинів, а також овочів. Дуже красиво виглядає фотодрук з зображенням природних пейзажів, що зображують берег річки, засніжені гірські вершини на тлі світанку або заходу, поле або луг. Чудово виглядає фотодрук метелики на натяжній стелі кухні. Для тих, хто хоче наблизити приміщення до японського стилю, кому подобається атмосфера розслаблення та релаксації, фотодрук з зображенням квітучої сакури стане прекрасним варіантом.

Ванна кімната та фотодрук на стелі

Зображення фотодрук на натяжній стелі ванної кімнати воістину величезні за своєю тематикою. Насамперед, вони пов'язані з водоймами, річкою або морем, їх мешканцями, а також часто зустрічається фотодрук природних пейзажів. Романтичну атмосферу може створити фотодрук на натяжній стелі ванної захід або світанок над морською гладдю, зображення водоспаду, моря, чайок. Оригінальними будуть на стелі малюнки риб, крабів, скатів, коралів, красивих черепашок. Якщо Ви у своїй фантазії хочете, наблизить свою ванну до дорогих курортів світу, тоді на полотні натяжної стелі повинні з'явитися зображення кораблів під вітрилами, або ж сучасні білі прогулянкові катери. Зображення улюбленого місця відпочинку буде прекрасним варіантом на натяжній стелі. Вся кольорова палітра натяжної полотна може поєднуватися з основним дизайном ванної кімнати, але може бути і окремим, чудовим дизайнерським рішенням, постійно притягує погляд. Рішення про фотодруку завжди за замовником, а фахівці компанії тільки допоможуть у виборі цього рішення.

Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.