Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Поєднання гармонії та сучасності: хіба це можливо? Стеля в японському стилі

В даний час дизайн натяжних стель дуже різноманітний. Дизайнери компанії «Леруа», яка займається встановленням натяжних стель в Києві вже майже десять років, можуть запропонувати своїм замовникам варіанти стель в самих популярних стилях. На сьогодні дуже популярними є серед сучасних стилів це, хай-тек, арт-деко, поп-арт та інші. Популярними серед киян, є і варіанти східного стилю античний, єгипетський, китайський, японський.

Розглянемо особливості японського стилю.стеля в японському стилі

Ще з давніх часів, вбираючи особливості японської живопису, архітектури, культурні традиції, з'явився японський стиль дизайнерського мистецтва. Тут відбувається поєднання форми, світла та гармонії кольору, і що може найголовніше, використання якісно нових сучасних технік обробки матеріалів. Ось тому натяжні стелі і стали для японського стилю прекрасним варіантом. Перевага натяжних стель перед іншими стельовими покриттями обумовлено високою якістю, наявністю практично необмеженої кількості кольорів, можливістю використання техніки фотодруку. Співробітники нашої компанії відзначають велику популярність натяжної стельового покриття в останні роки. Натяжні стелі, при правильній експлуатації, не можна пошкодити, їх можна дуже легко позбавити від забруднення. Ці стельові покриття можуть використовуватися у всіх приміщеннях, на кухні, ванній кімнаті, вітальні, спальні.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Правильні форми предметів і гармонійне поєднання колірної гами передбачає дизайн японського стилю. Японський стиль не нав'язує дорогий позолоти або громіздких меблів, як це може бути в стилі рококо або ампире. В цьому стилі дизайн інтер'єру створює атмосферу умиротворення, допомагає розслабитися і відпочити.

стеля в японському стилі

Усі матеріали в японському стилі, легкі й повітряні, а це в основному дерево і тканина. У Японії навіть вдома раніше будували легкими, їх можна було легко переміщати на інше місце. Це пов'язано з тим, що Японія розташована в активній сейсмічній зоні, найменші поштовхи могли зруйнувати громіздкі будівлі і поховати під собою людей. Така особливість і відбилося на сучасному японському інтер'єрі

Фахівці компанії «Леруа» вважають, що в японському стилі натяжні стелі краще всього підійдуть з матової тканини або полівінілхлоридної плівки. У японському варіанті кольорова гама оформлення інтер'єру в основному світла, стіни, оббивка м'яких меблів в пастельних тонах. Вони можуть бути білими, ясно-рожевими, світло - жовтими, бежевими квітами, варіант однотонного натяжної стелі максимально близько підходить до даного стилю. Гармонійне поєднання людини з природою символізує розпис, яку використовують досить часто на меблях і стінах. Квітучі дерева, інші природні пейзажі, на тлі гір будинку, такі сюжети найчастіше превалюють в цьому стилі. Добре підходить для натяжної стелі в японському стилі фотодрук, яка гармонійно вписується в основну колірну гамму і вже розміщеними малюнками на стінах приміщення. На натяжний полотно за допомогою фотодруку наносять краєвиди гір або лісів, квітучу сакуру, птахів.

Японський стиль дуже велике значення приділяє висвітленню, яке має бути насиченим та яскравим, хоча здається трохи приглушеним. Такого ефекту досягають встановленням всіляких ламп, паперових світильників під стелею або на стінах, люстр. Чудово виглядає на натяжній стелі в японському стилі вбудоване освітлення. Крім освітлення воно допомагає розділити приміщення на певні функціональні зони, робить акценти на предмети оформлення дизайну інтер'єру. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.