Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Плівка для натяжних стель: чому такий попит?

Спочатку плівковий матеріал використовували в різних будівельних та господарських процесах, без урахування її основних властивостей. Але з появою натяжних стель ставлення до плівковому матеріалу кардинально змінилося. Співробітники компанії «Леруа», які вже багато років встановлюють натяжні стелі в Києві, підтверджують більшу популярність плівкового натяжної полотна. І треба сказати, що це цілком заслужено, хоча для натяжних стель використовують не тільки полівінілхлоридну плівку, але і інше полотно, тканинне. Але тканинне натяжний полотно не настільки універсально як вінілова плівка, яка має великі можливості для експлуатації та дизайну.

Фахівці компанії «Леруа» познайомлять своїх потенційних клієнтів з основними характеристиками плівкових натяжних стель.

Перш за все, його еластичність, з допомогою якої створюються приголомшливі форми натяжних стель. М'якість та податливість даного матеріалу, сучасні дизайнери використовують для оформлення оригінального інтер'єру. Так за допомогою металевого каркаса різної форми допомогою, насамперед натягу плівки, створюються різні форми натяжних стель, хвилі, арки, конуси, дюни. Незвичайні опуклості та вигини плівкових натяжних стель сприяють створенню нових дизайнерських ходів в оформленні оригінального інтер'єру, примудряються створювати приголомшливі варіанти оформлення, допомагають у створенні нових шедеврів.

Плівка для натяжних стель

А чого варта сама забарвлення вінілової плівки. Колірна гамма плівкових натяжних стель не має меж, тут можна використовувати всі кольори веселки і не тільки. Великою популярністю користуються натяжні стелі плівки ПВХ виключно білого або чорного варіанту. Оригінально виглядає натяжний полотно, зроблене не з однотонного забарвлення, а з декількох варіантів кольорів. Тут може бути поєднання двох світлих відтінків або двох темних варіантів, а можуть бути відразу і світлі та темні кольори. Все залежить від багатьох факторів, які впливають на вибір того чи іншого варіанта. Фахівці нашої компанії, допомагаючи у виборі колірної гами натяжної стелі, враховують, насамперед, призначення приміщення, наявність природного або штучного освітлення, його розмір.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Наступна характеристика плівкового натяжної полотна це техніка фотодруку, за допомогою якої можна зробити стелі ще більш оригінальними та незвичайними. Фотодрук на натяжній стелі може бути в будь-якому дизайні інтер'єру прекрасним доповненням, але найчастіше вона стає центральною частиною цього інтер'єру. Ще в стародавні часи у верхній частині приміщення і на стінах робилися зображення, здебільшого як захисні символічні малюнки, які повинні захистити родину від злих духів, і принести в їхнє приміщення затишок і багатство.

Натяжний полотно полівінілхлоридної плівки дає можливість комбінування різних варіантів оформлення в одному приміщенні. І це не тільки можливість комбінувати з унікальною колірною гамою і малюнками, але натяжні стелі плівки ПВХ можна поєднувати з гіпсокартонними варіантами або конструкціями з дерева. На сьогодні дуже багато замовлень надходить на двох - або трирівневі варіанти оформлення стелі. Поширення багато рівневого натяжної стелі не тільки допомагає створювати шедеври композиції в приміщенні, але вони умовно поділяють великий простір на декілька менших за розміром і своєю функціональністю.

плівка для натяжних стель

Головним практичним перевагою плівкового натяжної покриття є це захист приміщення від затоплення. Він єдиний матеріал, який може витримати до ста літрів води на один квадратний метр. У багатоповерхових будинках прорив труб, забудькуватість сусідів зверху вимкнути воду, на жаль, буває часто, і тільки плівковий натяжна стеля допоможе уникнути потопу, зберегти приміщення та меблі. Після зливу води з плівки її просушують, і стельове покриття знову стає на місце в первісному вигляді. Тут немає необхідності заново робити ремонт та купувати замість зіпсованої нові меблі. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.