Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Трирівневі натяжні стелі – як це можливо?

Безліч переваг, якими володіють натяжні стелі, сприяли підвищенню попиту на дану технологію. Таку тенденцію спостерігають сьогодні працівники компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель в Києві вже багато років. Залежно від натяжного полотна стелі можуть бути плівкові або тканинні.

Але ті й інші натяжні стелі відповідають всім вимогам сучасного дизайну, вони міцні, довговічні і що немало важливо, мають естетично привабливу конструкцію, тут поєднується кілька різних відтінків фону, при бажанні можна мати дуже оригінальну фотодрук. Використання натяжних стель дало можливість формувати різні варіанти все більш гарною та оригінальною стельової обробки. Фахівці компанії «Леруа» познайомлять з одним з таких яскравих прикладів, трирівневим натяжною стелею.

трирівневі натяжні стелі

Головною особливістю трирівневих натяжних стель є поєднання по своїй фактурі полотен, не кажучи вже по колірній гамі. Якщо натяжні стелі самі по собі висоту приміщення зменшують майже не помітно, то багаторівневі стельові конструкції можуть забрати висоту приміщення до 10-15 сантиметрів. Тому у виборі дизайну інтер'єру приміщення слід враховувати обставини. Так дворівневий натяжна стеля зможе підійти до стандартних квартирах радянського типу, то трирівневий встановлювати в ці квартири не можна, вони в таких приміщеннях будуть виглядати просто безглуздо.

Але в Києві багато приміщень з високими стелями, де доречно встановити трирівневі натяжні стелі, які зроблять кімнати більш затишними і прекрасними. Колірна гамма цих рівнів підбирається так, щоб вона гармонійно вписалася в основну частину інтер'єру, і на його тлі не загубилася. Фахівці нашої компанії з великою увагою підходять до вибору комбінації колірної гами, враховуючи стилістичне оформлення, особисті уподобання замовників, психологічний вплив кольору на психіку людини і багато іншого. Найпоширенішим варіантом комбінування різних фактур для трирівневого натяжної стелі є поєднання глянцевого полотна на перший рівень, другий – матове полотно та третій рівень, знову глянець. Щоб зробити натяжну стелю більш оригінальним зазвичай на першому рівні встановлюють вбудовану підсвітку.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Якщо трирівневі натяжні стелі в дитячій кімнаті, то політ фантазії тут не обмежений. Єдине, що треба обов'язково враховувати, оскільки це вік дитини та підлогу. Теплі відтінки для дівчаток і навпаки, холодні для хлопчиків. У дитячій кімнаті дівчинки натяжна стеля являє собою форму метеликів, сердечок, квітів тощо, а от форма натяжної стелі в кімнаті хлопчика буде схожа з веселкою, зірками, абстрактними варіантами і т. д. І майже завжди на одному з рівнів натяжної стелі, найчастіше, на першому, є фотодрук, хоча б маленька. Трирівневі конструкції натяжної стелі досить часто використовуються у вітальні, яка має завжди більш вишуканий дизайнерський стиль.

Тому дуже часто трирівневі натяжні стелі бувають досить незвичайними та красивими, їх використовують також як самостійну частину обробки кімнати. Тут поєднання фактур починається з глянцевого полотна на першому рівні, а от другий і третій можуть бути матовим полотном. Дуже добре виглядає і повністю матова трирівнева стельова конструкція, особливо в поєднанні з різного виду розкішними люстрами.

трирівневі натяжні стелі

Якщо брати ресторан або банкетний зал, то в даному варіанті кількістю рівнів на натяжній стелі немає перешкод. Тут не треба боятися за висоту приміщення, а можна сміливо створювати абсолютно будь-які оригінальні та незвичайні шедеври стельового покриття. Присутність декількох шикарних люстр або вбудованого освітлення зробить бенкетний зал дуже урочистим і затишним. Колірна гамма багаторівневих натяжних стель повинна відповідати основним відтінкам дизайну закладу, матеріалом і кольором покриття стін і підлоги, кольором скатертин і штор. Все це враховується при замовленні багаторівневих натяжних стель. Дзвоніть, замовляйте натяжні стелі: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.