Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Незвичайна стеля в скандинавському стилі

В даний час важко собі уявити оздоблення інтер'єру приміщення без натяжних стель. Сьогодні вони є найбільш якісним і досить оригінальним варіантом оформлення дизайну приміщень, призначених для відпочинку, приготування їжі, і навіть ванні кімнати оформляються з допомогою натяжних стель. Вони допомагають у створенні комфортної і затишної обстановки в приміщенні, роблять його привабливим, і що немало важливо, дуже функціональним.

Натяжні стелі як не можна краще підходять до різних стилів оформлення дизайну інтер'єрів. Це повною мірою відноситься до старовинних стилів, сформованим сотні років тому, так і до незвичайним сучасним, які з'єднують деякі риси як класичних, так і етнічних варіантів. Ось таким варіантом і є скандинавський стиль, який за роки свого існування виробила ряд характерних рис, яким притаманне розміреність і гармонійна атмосфера. Дизайнери компанії «Леруа», яка займається встановленням натяжних стель в Києві вже багато років, відзначають особливості скандинавського стилю.

стеля в скандинавському стилі

Цей стиль не можна поставити в ряд конкретного розряду стилістичних оформлень, але він став дуже популярним останнім часом. Насамперед, треба відзначити дуже світлу колірну гаму скандинавського стилю, темні відтінки тут майже не зустрічаються. Переважають в основному білі, світло-коричневі, кремовий, світло-сірі, бежеві кольори. Кожен з цих кольорів може бути як окремим відтінком, так само можуть поєднуватися між собою, створюючи, таким чином, прекрасні та незвичайні дизайнерські рішення інтер'єру приміщення. Покриття стелі, як і стін в скандинавському стилі найчастіше роблять матовим. Не громіздка меблі, дуже легка і повітряна на вигляд, але в той же час, дуже м'яка та комфортна. Скандинавський стиль припускає наявність кольорів. Вони повинні бути всюди, в білих порцелянових або керамічних вазах, роблячи приміщення насиченим і яскравим. Кімнатні рослини бажано повинні бути посаджені в світлі горщики. Книжкові полиці відкритого типу добре виглядають у вітальні кімнаті, гармонуючи з оббивкою диванів та крісел.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Чудово підходять в цьому стилі та килими, які поєднують в собі синій, сірий або червоний колір, а не тільки білий. Цілком вдало можна доповнити дизайн даного інтер'єру яскравими фарбами, які зроблять його і незвично сучасним і в той же час старовинним. Багато століть формувався скандинавський стиль, вбираючи колорит північних культур, екологічність та комфортність жител давніх вікінгів. Європейські тенденції теж справили великий вплив на даний стиль. Ось тому скандинавський стиль в даний час поєднує в собі англійську меблі з французької обробкою і північного колориту, складаючи разом унікальний по своїй суті дизайн інтер'єру.

стеля в скандинавському стилі

Фахівці компанії «Леруа» рекомендують варіанти полотен для натяжних стель в скандинавському стилі найкраще використовувати тканинні або матові плівкові. Вони чудово підійдуть оздоблення стельової частини приміщення, доповнюючи його основні особливості, не досить суперечливий древньому на вид дизайну. Натяжні стелі в скандинавському стилі у своїй кольоровій гамі не сильно відрізняється від основної гами дизайну інтер'єру. Тут також переважають ті ж кольори, бежевий, світло-коричневий, білий, вершковий, світло-сірий відтінок. Все це робить приміщення набагато просторіше, а світло від глянцевого стелі робить його візуально більше, як би наповнюючи приміщення свіжим повітрям.

Якщо висота приміщення дозволяє, то можна використовувати техніку двох - або трирівневих натяжних стель, які стануть гарним доповненням до основної частини скандинавського дизайну інтер'єру. Багаторівневі натяжні стелі допоможуть створити не тільки незвичайні конструкції, але і розділити дане приміщення на функціональні зони за призначенням. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.