Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Квіти на натяжній стелі. Стеля з унікальним фотодруком

Сучасна життя мешканців великих міст обумовлює ставити на перший план потребу в матеріальних ресурсах, а вже потім – естетичних. Ось тому прагнення поринути у красу первозданної природи, погуляти по нескошеної трави та послухати спів птахів, шелест листя на деревах, дзюрчання струмка, купатися в світанки та заходи сонця змусило наблизити все це в зображеннях в своєму будинку або квартирі. На сьогодні дуже популярним стало зображень різних рослин в своїх житлових приміщеннях, для людей, які далі свого будинку і місця роботи рідко де бувають, не кажучи про виїзд на природу. Найпоширенішою технікою стельового покриття в даний час є монтаж натяжних стель. Полотном для таких стель може бути полівінілхлоридна плівка або тканину.

Обидва варіанти мають свої особливості, переваги та недоліки, але в порівнянні з такими стельовими покриттями як побілка, обклеювання шпалерами або фарбування, вони явно перевершують. Тільки на натяжній стелі можлива техніка арт-друку, яка отримує все більше розповсюдження.

Квіти на натяжній стелі

Фахівці компанії «Леруа», яка на ринку стельового покриття в Києві вже багато років, трохи познайомлять своїх потенційних замовників з технікою фотодрук на натяжній полотні. Вибране замовником зображення переноситься на стельове полотно за допомогою широкоформатного принтера високої якості. Створюється дуже чітке та яскраве зображення, яке не тьмяніє з часом і не вигорає від сонця. Фарба фотодруку при підвищенні температури не виділяє небезпечних випарів, її неможливо змити водою. Наші дизайнери запевняють, що на натяжній стелі фотодрук з зображенням різних квітів, рослин виглядають досить красиво. Такі натяжні стелі дуже підходять до різних приміщеннях, на кухні, вітальні, спальні, дитячої кімнати, ванни. Найчастіше замовники хочуть бачити зображення лілій, троянд, хризантем, орхідей, ромашок.

Справжню атмосферу весняного саду створюють зображення квітучих гілочок вишні або яблуні, де витає п'янкий аромат квітів, співають птахи. Широко використовуються як доповнення до такого зображення, деякі естетично привабливі елементи, такі як, метелики, зірочки, абстрактні або рослинні візерунки та багато інших. Квіти на натяжній стелі бувають не тільки як самостійні малюнки, але найчастіше вони є продовженням дизайнерського стилю інтер'єру. Одним з варіантів буде прекрасне зображення квітучої японської сакури, що плавно переходить зі стелі на стіну. Такий японський стиль робить атмосферу більш гармонійною та розслаблюючій. Зображення фотодруку в даному випадку може бути як матовою, так і глянсовою основі. Не тільки в японському стилі можна зустріти зображення квітів, але й індійському, китайському та арабському стилях їх дуже часто використовують. У поп-арті або арт-деко рослини теж використовуються, але в якості елементів або начерків сучасного мистецтва, а не як реалістичного вигляду. У шеббі-шик та прованс стилях квіти теж є невід'ємною частиною, зображуються вони у великих кількостях, але в мініатюрному вигляді.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Такі квіти розкидані не тільки на натяжній стелі, але і на стінах, килимах, оббивці м'яких меблів та шафах. Світлий фон квітів робить їх більш контрастними, а маленький розмір надає всьому приміщенню витончений і романтичний вигляд. Такі стилі найчастіше використовуються у вітальні, спальні або дитячій кімнаті для дівчинки. Використання фотодруку дає можливість розміщувати квіти на натяжній стелі в різних місцях, змінюючи при цьому і зовнішній вигляд полотна, та його основні особливості. Так, наприклад, якщо розташувати один або декілька квіток в центр композиції інтер'єру, прямо під люстрою або навколо неї, то все увагу буде зосереджено на середині кімнати.

Квіти на натяжній стелі

В цьому випадку візуально приміщення буде зменшуватися. Візуально збільшити кімнату, зробити стелю вище, а освітлення – більш яскравим, допоможуть зображення невеликих квітів, які рівномірно розподілені по всій поверхні стелі. А ось зробити приміщення більш контрастним або розділити його на кілька функціональних зон, можна з допомогою зображення рослин розташованих в одному або декількох кутах, тоді увага буде розосереджуватися. Але треба знати, що не всякі малюнки підходять в те чи інше приміщення. Тут необхідно враховувати його функціональні особливості, розмір і т. п. Так, великі поодинокі зображення будуть виглядати громіздкими в маленьких кімнатах, вони не додадуть потрібного затишку та комфорту. Не доречними будуть квіткові мотиви в дитячій кімнаті хлопчика.

Необхідно враховувати ще одну особливість, вибираючи квіти на натяжна стеля, це колірна гамма рослин. Так білі орхідеї, ромашки або конвалії найбільше підходять у вітальню або спальню, вони створять ці приміщення умиротвореними та придатними для відпочинку. Жовті кольори хризантеми або лілії активізують організм та пробуджують апетит, вони більше підходять на кухню. У ванну кімнату можна використовувати зображення бузку, ірисів, дзвіночків. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.