Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля в спальні: так чи ні?

З кожним роком дизайн інтер'єру приміщень стає все незвичне через використання самих нових та якісних варіантів обробки і матеріалів. Одним з таких варіантів стельового покриття будь-якого приміщення, будь то приватний будинок, квартира в багатоповерховому будинку або будь-яке громадське приміщення, є натяжні стелі. Фахівці компанії «Леруа» вже давно займаються встановленням натяжних стель в Києві і впевнені, що це саме оригінальне рішення стельового покриття. Нашим дизайнерам доводиться багато разів відповідати на питання, пов'язані з натяжним покриттям.

Тут вони відповідять на всі питання своїх потенційних клієнтів про натяжній стелі в спальній кімнаті. Адже щодо таких стель існує різні помилки, які ми постараємося прояснити. Часто виникає питання про використання чорного натяжної стелі в спальні, буде він сприяти відпочинку. І одразу відповідь негативний, чорний натяжна стеля у приміщенні даного типу краще не використовувати. Чорний колір впливає на психіку людини трохи пригнічено, він не додає життєвих сил, тому його кількість краще звести до мінімуму. Якщо вже дуже хочеться мати відтінки чорного кольору у створенні дизайну спальні, то його можна використовувати в поєднанні з більш світлими кольорами, білим, кремовим, бежевим, фіолетовим, темно-синім та іншими. Сучасні дизайнерські стилі, дозволяють чудово поєднувати темні і світлі варіанти оформлення.

Натяжну стелю в спальні

 

Наприклад, такі стилі як хай-тек, мінімалізм, готичний і японський, дозволяють комбінувати в спальні як чорний колір, або інший темний відтінок з більш світлими кольорами. Прекрасним варіантом натяжної стелі в спальній кімнаті буде використання фотодруку, де буде можливість комбінування чорного кольору в частині великого зображення або ж в елементах деяких візерунків. Тоді він не буде виглядати гнітюче, і чудово впишеться в дизайн інтер'єру.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Питання, залежить колір натяжної стелі в спальні від кольору постільної білизни. Відповідь теж негативний. Колірна гамма натяжних стель залежить від багатьох особливостей, і насамперед, від розміру спальні. Якщо приміщення маленьке, то використовуються натяжні стелі світлих відтінків, білого, світло - жовтого, бежевого, кремового, які збільшать кімнату візуально. Більш світлою та просторою зробить спальню глянсове натяжний полотно, відображаючи при цьому світло. Від стилістичного оформлення приміщення залежить вибір колірної гами. Так, якщо це етнічний стиль, то тут доречно світлі відтінки, класичний стиль потребує більш благородних і насичених кольорів. Варіантом для використання сучасних стилів може бути як білий, так і чорний у поєднанні їх із зеленим, червоним або сірим відтінком.

натяжну стелю в спальні

Питання про те, який краще використовувати матове або глянсовий натяжна стеля в спальні. Великої різниці тут немає, за своїм технічним і експлуатаційним характеристикам обидва варіанти полотна протипоказань для використання в спальні не мають. Спальна кімната добре отапливаема, великої кількості вологи вона не має, тому як матовий, так і глянсовий варіант підійде як не можна краще та прослужать не одне десятиліття. Якщо приміщення спальні має високі стелі, то можна встановити багаторівневі конструкції, де будуть поєднуватися полотна глянсового та матового варіанти. До того ж така конструкція допоможе розділити кімнату на кілька функціональних зон, додасть приміщенню більш сучасний і оригінальний вигляд. На першому рівні натяжної стелі може перебувати глянсове полотно, а на другому рівні і далі – матове, але це зовсім не обов'язково. За бажанням замовника полотна можна комбінувати. Питання, складно підібрати дизайнерські стилі та відповідно натяжні стелі до них.

Зовсім немає, на сьогодні вибір стилю дуже великий. У спальні інтер'єр добре виглядає та в етнічних стилях, японською, єгипетському, східному, мексиканській, так і класичному стилі. Найчастіше класичні стилі представлені в спальні у вигляді бароко, рококо, ампір. Варіанти сучасних дизайнером найбільшим попитом мають стилі поп-арт, мінімалізм, кантрі, шале та інші.

При виборі натяжної стелі враховуються особливості вибраного стилю, кольорова гама якого не повинна сильно відрізнятися від основної колірної гами всієї кімнати. Фотодрук на натяжній стелі або малюнок зазвичай допомагає посилити схожість спальні з обраним Вами стилем. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.