Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як вдало підібрати натяжні стелі «дюна»

Натяжні стелі все більше почали користуватися популярністю, залишаючи далеко позаду інші стельові покриття, складаючи їм не жартівливу конкуренцію. Тому дизайнери та фахівці з натяжних стель розробляють все нові варіанти об'ємних конструкцій, щоб урізноманітнити зовнішній вигляд інтер'єрів приміщень. Це стосується не тільки житлових приміщень, але і приміщень, які призначені для відпочинку, культурного дозвілля, танців.

натяжні стелі дюна

Створюються різні форми стель, а не тільки двох - або трирівневі варіанти. По - своєму зовнішньому вигляду, це можуть бути хвилі, арки, конуси, дюни та інші. Фахівці компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель в Києві вже багато років, познайомлять своїх потенційних клієнтів стелею у формі дюни. Такі стелі мають не зовсім звичайний вид, що як раз привертає дизайнерів, відкриваючи простір для творчих пошуків. Створення дюни на натяжній стелі.

Процес створення дюни на натяжних стелях не становить великої складності. Спеціально зроблені для цієї мети металеві каркаси, прикріплюються до стелі. Потім за розміром та кольором підбирається натяжний полотно, яке натягують на встановлений каркас і отримують справжні дюни в приміщенні. Необхідно пам'ятати, що для створення натяжних стель будь-яких форм, і в особливості у формі дюни, використовують тільки полівінілхлоридну плівку. Це обумовлено тим, що вінілове полотно дуже еластичне і має широкий спектр відтінків. При цьому перевага віддається глянцевому натяжного полотна, але за бажанням замовника можна встановити матове, сатинове та будь-яке інше.

 

 

 

Варіанти та сфери використання дюн на натяжній стелі.

Рідко, але буває, що в центрі приміщення на глянсовому полотні розташовується поглиблення, дюна в одиночному варіанті. Світло від люстри, яку поміщають в дюну, відбиваючись від стінок, створить приголомшливий ефект. Але більш поширеними варіантами є комбінації дюни з хвилями або конусами. Такі натяжні стелі недоречно ставити в середньостатистичних квартирах житлового будинку, з тієї простої причини, що дані об'ємні варіанти конструкцій сильно зменшують висоту цих житлових приміщень. Використовують їх там дуже рідко, і перевага віддається не таким габаритним хвилях. Інша справа, ресторани, зали для банкетів, клуби, варіант з одного дюною посередині буде виглядати не зовсім рентабельно. У таких випадках мають кілька таких конструкцій або комбінують дюни з іншими формами. Особливо ефектно виглядають дюни в басейні.

Тут можна використовувати не тільки звичні сині або блакитні відтінки, але й інші, зелені, коричневі, помаранчеві, фіолетові і т. д. Чудово виглядають на одному і тому ж полотні плавні переходи від темно – синього до світло – голубого, або, як у цій веселці, від червоного до фіолетового.

Натяжні стелі дюна в залежності від дизайнерського стилю приміщення та сфери використання мають масу варіантів забарвлень. Вони бувають не тільки стандартних відтінків спектру, блакитні, білі, жовті, червоні, бузкові та інших відтінків, але і штучно створених дивовижних квітів. Натяжні стелі дюна найчастіше комбінують з сучасними варіантами стилів, так як ні в стародавньому світі, ні в історичний період подібні форми на стелі не використовувалися.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Сьогодні конструкції натяжних стель дюна активно застосовуються в стилі мінімалізму, сюрреалізм, поп-арт, хай-теке, китче і т. д. Натяжна стеля дюна, втім, як і всі натяжні, стелі, є ще і хорошим маскувальним засобом, за допомогою якого можна приховати всі системи комунікації, задекорувати електропроводи, приховати системи сигналізації, нерівність стелі.

натяжні стелі дюна

Поєднується така натяжна стеля з різними видами освітлення, вбудовані лампочки і шикарні люстри, прекрасно доповнять це полотно. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте нам: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.