Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Які бувають види натяжних стель?

Чим більшою популярністю користуються натяжні стелі, тим більше питань виникає у тих людей, хто ще не встиг встановити це стельове покриття в своєму житлі. З цієї причини консультанти компанії «Леруа» вирішили ознайомити всіх, хто зацікавлений розібратися з основними варіантами натяжних стель, з їх основними особливостями. А так як наша компанія займається установкою натяжних стель в Києві вже давно, то ми, як ніхто інший знаємо все про натяжних стелях.

види натяжних стель

Наші фахівці зможуть підказати, де і які натяжні полотна краще всього застосовувати, щоб вони прослужили не один десяток років. Перш за все, необхідно знати, що стельове полотно підрозділяється на тканинні полотна і плівкові. Своїми характеристиками вони відрізняються один від одного, а це значить, що і сфера використання у них різна. Тканинні полотна просочуються поліестером, який дозволяє даного покриттю бути міцним і стійким до перепадів температур. Такі натяжні стелі встановлюють в неопалюваних приміщеннях взимку і в тих приміщеннях, де не буде сильної вологи. З часом вони не втрачають яскравості, на таке полотно наносяться малюнки не тільки фотодруком, але і фарбами. Тканинне натяжний полотно за допомогою м'якої щітки добре чиститься. Натяжний плівкове полотно роблять з полівінілхлориду.

види натяжних стельПлівка дуже еластична, не пропускає вологи, утримуючи її, оберігає приміщення від затоплення. З допомогою плівкових натяжних полотен створюються на стелі незвичайні форми у вигляді дюни, хвилі, конусів та інші. Миються такі стелі м'якою серветкою, змоченою у воді. За своїм зовнішнім виглядом натяжні плівкові стелі діляться на наступні варіанти:

Глянсові натяжні стелі

На сьогоднішній день, це один з найпоширеніших та невід'ємних елементом натяжних стель в приватних будинках та квартирах Києва. Великим попитом користуються такі натяжні стелі з-за своєї здатності відображати потрапляє на них освітлення, штучне і природне. Вони стали частиною дизайнерського оформлення кафе, ресторанів, банкетних залів, офісів, холів.

Матові натяжні стелі

За своєю популярністю матові натяжні стелі не поступаються глянсовим, хоча вони не відображають світло і виглядають досить просто. Але наші фахівці запевняють, що за допомогою матового полотна можна створювати надзвичайні багаторівневі конструкції. На матовому полотні добре виглядають зображення не тільки фотодрук, але й цілі композиції малюнка, як на справжньому полотні художника.

Сатинові натяжні стелі

Це вид плівкового полотна, що увібрав в себе частину глянцю, він лише частково відбиває світло і частина матового полотна. Сатинове натяжний полотно знаходиться посередині глянсового та матового полотна. Це полотно не таке помітне як глянсове і не таке спокійне й просте, як матове полотно. Металік

З-за своєї зовнішньої схожості з металом, вони мають сріблястий, золотистий чи мідний відтінок, натяжні полотна отримали назви металік. І якщо денне освітлення на них жодного впливу не має, то включивши підсвічування, полотно просто створює приголомшливий ефект, на ньому з'являється притаманна металу зернистість. Це робить натяжна стеля металік одним з найстильніших стель.

Візерунчасті натяжні стелі

Натяжні візерунчасті полотна відрізняються від решти полотен, так як їх фактура не така гладка, як у глянцевих, матових або сатинових полотен. Але створювані на них рельєфні візерунки, не тільки радують погляди, але і прекрасно гармонують із зовнішнім виглядом шпалер. Ці натяжні стелі дуже підходять під старовинні і класичні стилі та зовні виглядають просто унікально. Зберігаючи всі особливості плівкових полотен, вони відкривають перед дизайнерами широкі можливості для творчості. Замшеві

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Вже сама назва говорить про схожість цього натяжної полотна на замшу. Фактура цього полотна дуже оригінальна, колірна гамма тут не така широка, як у глянцевих або матових полотен.

Напівпрозорі натяжні стелі

Фактура такої плівки така, що встановлене за нею освітлення, проникаючи крізь матеріал, створює незвичайні зовнішні ефекти. Використовуються ці натяжні стелі найчастіше у світлих кольорах. У своїй площі напівпрозорі полотна обмежені, частіше їх використовують в комбінації з іншими видами полотен. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67