Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля на кухні в Києві

На телефони компанії «Леруа» дуже часто телефонують потенційні замовники, цікавлячись, чи можна встановити натяжна стеля на кухні, як він витримає перепад температури, високу вологість. Співробітники нашої компанії з впевненістю відповідають, що натяжні стелі можна монтувати в будь-яких приміщеннях, а тим більше, таких як кухня або ванна кімната. Адже це стельове покриття давно перестало бути закордонним дивом, сьогодні його можуть встановлювати не тільки дуже забезпечені люди, але і практично кожен працюючий киянин.

натяжна стеля на кухні

Монтаж конструкції натяжної стелі принципово відрізняється від усіх відомих раніше оздоблювальних технологій. Весь процес стельового покриття починався з його вирівнювання, коли на чорнову поверхню наноситься шар штукатурки. При цьому з приміщення виноситься всі меблі, так як цей процес супроводжується пилом. Так буває не тільки при фарбуванні стелі або обклеюванні шпалерами, але і установці гіпсокартонної або підвісний пластикової системи. Монтаж натяжних стель не вимагає виносу меблів, просто її досить відсунути від стінки. Якщо раніше ремонт стелі міг тривати тижнями, штукатурка, малярні роботи, поклейка шпалер або установка підвісної гипсокартонної стелі, все це займало багато часу. Установка натяжної стелі триває всього кілька годин.

натяжні стелі на кухні в Києві

І ще, якщо раніше на стельової поверхні періодично доводилося робити як мінімум, косметичний ремонт, перефарбовувати або переклеювати шпалери, вигорілі від сонячного світла. При усадці будинку обов'язково з'являються тріщини на штукатурці, які призводять поверхню стелі в непрезентабельний вигляд. У багатоповерхових будинках часто відбувається затоплення квартир сусідами зверху, відповідно проведення непланового ремонту збільшується. Плівка ПВХ не боїться впливу сонячних променів, вона не змінює свого відтінку протягом усього терміну експлуатації. Не реагує натяжна стеля й на усадку будинку, тому навіть теоретично тріщин на плівці не буває, також як складок та хвиль. Компанія «Леруа» працює з вініловими полотнами європейського виробництва, які відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки.

Монтаж натяжної стелі на кухні має свої особливості. Насамперед, це тому що в цьому приміщенні, знаходяться всі потенційно небезпечні для стелі експлуатаційні комунікації. Тут розташовані труби холодного та гарячого водопостачання, труби опалювальної системи, газова труба або газова колонка. Фахівці нашої компанії можуть з упевненістю запевнити, що натяжний вінілове полотно з честю справляється з усіма завданнями, так як воно володіє антистатичним властивостями, на його поверхні немає статичного напруги, яке притягує на полотно частинки кіптяви і пилу.

Сама плівка настільки тонка, що будь-яка зміна температури в приміщенні реагує миттєво. Тому на вініловому натяжній стелі в кухні не з'являється конденсат не утворюється цвіль, грибок та корозія. Така стеля є ще і хорошим захисником від затоплення зверху, якщо у кого-то прорвало водопровід. Незважаючи на те, що плівка дуже тонка, але вона дуже міцна і еластична. Вінілове полотно витримує до 100 літрів води на квадратний метр, а це значить, що натяжна стеля є надійним захисником від намокання меблів, стін, обладнання. Після зливу води, полотно просушують, і воно стає на своє колишнє місце. Краще, якщо це зробить майстер компанії, що встановила конструкцію натяжної стелі.

Особливу увагу треба звернути на температурний режим на кухні, вінілова плівка дуже чутлива до високих температур, до 50 градусів Цельсія полотно не провисне, але якщо плівка і провисне, то за міру охолодження натяг плівки відновиться.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Спровокувати розплавлення плівки можуть газова колонка та лампи розжарювання, джерела високої температури. Щоб цього не сталося необхідно декорувати гіпсокартонних листом ділянку натяжної стелі з газовою колонкою, а в світильниках використовувати галогенні лампи. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.