Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Слушні поради з вибору натяжної стелі в квартиру

Встановлюючи натяжні стелі в квартирах та будинках киян, консультанти компанії «Леруа» часто дають поради про вибір полотна на стелю тієї або іншої кімнати. Адже знаючи основні особливості, характеристики та можливість їх використання наші фахівці рекомендують саме те полотно, той спектр варіанту, який найбільше підходить до дизайну інтер'єру. Прислухаючись до слушною порад з вибору натяжної стелі у вітальню необхідно пам'ятати, що колірна гамма та весь дизайн інтер'єру цієї кімнати повинен сприяти гармонійному настрою всіх проживаючих людей, спокійного, без роздратування проведення часу.

поради щодо вибору натяжної стелі в квартиру

Адже найчастіше, у вітальні сім'я відпочиває, проводить багато часу, сюди запрошують гостей. Натяжні стельові полотна краще використовувати для вітальні світлого коричневого або бежевого, жовтого або зеленого відтінку. В залежності від висоти стелі в цій кімнаті можуть бути однорівневі, рівні натяжні стелі простого виду, але можуть бути й дво - або навіть трирівневі конструкції. У цьому випадку часто використовується вбудоване освітлення, різні лампочки та проектори, і навіть натяжні стелі у вигляді зоряного неба. Так як у вітальню підходять практично всі дизайнерські стилі, то вибір фактури полотна і його кольору, залежить від того стилю, який переважає в даному інтер'єрі.

Що стосується поради щодо вибору натяжної стелі на кухню то тут необхідно враховувати колірні особливості полотна стелі. Зелені відтінки, наприклад, на кухню не підійдуть, так як вони розслабляють та сприяють хорошому сну. А ось жовті та оранжеві відтінки якраз пробуджують апетит. У приміщенні, де готують їжу і їдять, підійдуть саме такі стелі. Але фахівці нашої компанії запевняють, що і на кухні натяжні стелі залежать від переважання дизайнерського стилю. Так до класичного стилю не підійдуть глянцеві і напівпрозорі полотна, а для сучасного варіанту обробки зовсім недоречно, будуть оксамитові або візерункові плівкові полотна.

Як і в інших приміщеннях, розмір кухні буде впливати на вибір натяжної стелі. Для невеликих кухонь найкращим варіантом буде глянсове або сатинова полотно, тільки світлих відтінків, яке буде відображати освітлення, візуально її збільшувати. Для великих приміщень використовуються натяжні стелі різних форм, у вигляді хвилі або дюни. Натяжних стельових полотном на кухні краще всього може бути вінілова плівка, глянсового або матового вигляду. Адже специфіка даного приміщення така, що тут присутні різні запахи, дим та кіптява, кухня часто піддається забрудненню. Плівкове натяжний полотно в міру потреби легко протирається м'якою серветкою змоченою в мильній воді, і стеля знову буде як новий.

поради щодо вибору натяжної стелі в квартиру

Поради щодо вибору натяжної стелі в дитячу кімнату мають багато своїх особливостей. Фактуру стелі і його колірну гаму в дитячу кімнату підбирають щодо статі дитини. Для стелі в кімнаті дівчинки підійдуть теплі та світлі відтінки, рожевий, малиновий, світло-бузковий. Для стелі в кімнату хлопчика встановлюють, навпаки, холодні, темні тони, синій, зелений, блакитний. Часто натяжна стеля в дитячій оформляють у нейтральні колірні гами, коричневою, жовтою, оранжевою. Бажання самої дитини теж не варто ігнорувати. Тут можуть бути помітні фотодруку і сміливі малюнки. Дитина комфортніше себе почуває, якщо його кімната оформлена у відповідності з його бажаннями і смаками.

Що стосується порад з вибору натяжної стелі в ванну, то краще всього тут підходить вінілова плівка. У ванній кімнаті переважає підвищена постійна волога, до того ж це невелике приміщення. Плівкові полотна прекрасно переносять вологість, а в разі затоплення вони утримують воду, рятуючи приміщення. Тканинним ж полотнам надмірна волога шкідлива, їх не можна використовувати у ванних кімнатах. Колірний спектр натяжної стелі більше наближений до водної тематики, синій, блакитний, зелений. В залежності від основного дизайну підбирається і фотодрук, це картинки річкових та морських пейзажів, коралів, риб, крабів або молюсків.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При виборі натяжної стелі в коридор необхідно відштовхуватися від його особливості. Зазвичай коридор, це витягнуте, погано освітлене приміщення. Якщо висота стелі невелика, то необхідно встановити світле натяжний полотно, яке візуально збільшить його, зробить його світліше. У коридорах з високою стелею добре підійдуть об'ємні конструкції, такі як хвилі. Вони можуть складатися з декількох відтінків або бути однотонними, мати різну періодичність. Маючи кілька варіантів, хвилі можуть розташовуватися по краях коридору або посередині. Часто хвилі комбінують з дюнами або конусами. Фактурою для подібних конструкцій служать виключно плівкові полотна, вони більш еластичні. Темні варіанти полотен для коридору не підійдуть. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.