Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля у вузькому коридорі

В даний час найбільш універсальною технологією є натяжні стелі. Вони встановлюються скрізь, у великому залі величезного торгово-розважального комплексу, в плавальному басейні, ресторані, кафе та в скромній малогабаритної київській квартирі. Фахівці компанії «Леруа», яка на ринку стельових покриттів в Києві вже давно, відзначають, що у замовників, які мають високі та просторі приміщення можливість реалізувати будь-який дизайнерський проект дуже велика. Технологія натяжної стелі дозволяє створювати кілька горизонтальних рівнів з переходами будь конфігурації, різні криволінійні та тривимірні поверхні композиції у вигляді склепінь, конусів, арок, куполів, хвиль, дюн і інших геометричних фігур.

Натяжна стеля у вузькому коридорі

Особливостями установки натяжних стель є те, що для стандартної, а тим більше для самої малогабаритної київської «хрущовки», він є єдиним способом приховати всі нерівності несучого перекриття. Монтаж натяжної стелі забирає всього 3 сантиметри висоти, що зовсім не помітно.

він Проходить дуже швидко та чисто, однорівневий, нескладний натяжна стеля наші фахівці встановлюють за 3 години. Не складе складності попередня підготовка приміщення, необхідно просто видалити сколені шматочки штукатурки, щоб вони не впали на натяжний полотно, і забезпечити вільний доступ уздовж стін. Ні яких комплектуючих матеріалів закуповувати додатково не треба, майстри все привезуть з собою. Полотном натяжної стелі є тканина з поліестеру та полівінілхлоридна плівка, яка має найбільший асортимент забарвлень, близько двохсот. Розрізняють і кілька фактур вінілового матеріалу, так матове полотно майже не відрізняється від звичайної побілки, лише ідеально рівною поверхнею.

натяжну стелю в коридоріГлянсовий натяжна стеля має властивість дзеркального відображення всієї обстановки приміщення. При інтенсивному освітленні сатинового полотна з'являються слабкі перламутрові відблиски. Консультанти нашої компанії рекомендують обережно підходити до вибору кольору лакового полотна, враховуючи всі особливості дизайну приміщення. Розміри віконних прорізів, розташування і кількість світильників, колірну палітру меблів, стін та підлоги, і навіть наявність дзеркал. Глянсовий натяжна стеля при гармонійному поєднанні здатний візуально значно збільшити сприйняття простору приміщення. Використовуються в дизайні інтер'єру фактура вінілового полотна металік, імітує металевий блиск, замша, дуже схожа на натуральну шкіру і візерункове покриття. Значне різноманіття кольорів і фактур вінілового полотна дозволяє виконати обробку приміщення в різних стилях. Але кияни, в умовах звичайної квартири, не ставлять грандіозних дизайнерських завдань, тут більше присутній практичність та простота.

Проте наші фахівці підходять обробці кожної кімнати творчо. І зараз розглянемо особливості монтажу натяжної стелі в вузькому коридорі. Обмежений простір більшості наших квартир не дуже - то відрізняється простором та висотою. Передпокої, як правило, не мають природного освітлення, тому натяжний полотно має бути світлого відтінку, яке візуально зробить невелике приміщення більш просторим і світлим. Стеля вузького коридору можна прикрасити фотодруком картини живої природи, візерунка або у вигляді будь абстракції. У невеликих тісних приміщеннях найчастіше використовується глянсове вінілове полотно.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Візуально розширить простір вузького коридору світлий глянсовий натяжна стеля. Замість люстри в тісному коридорі рекомендується встановити кілька точкових світильників, суворо спрямованих вниз. Якщо в такому приміщенні є дзеркало, відбиваючи світло від ламп, воно стане ще й додатковим джерелом освітлення. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.