Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі ПВХ: у чому їх особливість?

Сьогодні ні для кого вже не є секретом, що найбільш ефективною стельової обробкою є натяжні стелі. Існує багато варіантів, які застосовуються в різних за розміром і конфігурації приміщення. Часто такі стелі використовуються в якості не просто стельової обробки, а є справжнім витвором дизайнерського мистецтва.

Натяжні стелі ПВХ

Для цього необхідно якісно підібрати, і вміло змонтувати натяжний полотно. Тут потрібні фахівці, які знають особливості всіх використаних матеріалів, їх експлуатаційні характеристики. Такі професіонали працюють в компанії «Леруа», яка займається встановленням натяжних стель в Києві вже багато років. Тут ми познайомимо наших потенційних замовників з основними варіантами натяжної полотна.

Його є два види, тканинне полотно та плівкове, на основі полівінілхлориду. Вони різні за матеріалами виготовлення, але в той же час мають багато спільного в плані позитивних якостей, які їх відрізняють від звичної побілки, обклеювання шпалерами або фарбування стелі. Зупинимося на натяжній вініловому полотні, познайомимося з його головними особливостями. Варіанти плівкових натяжних стель є різні, це глянсові, матові, сатинові, замшеві, металік, візерункові й напівпрозорі. Глянсові натяжні полотна мають великий спектр кольорової гами, матовий виглядає як звичайний стелю, а сатиновий структурою схожий на тканину, а при освітленні він відсвічує предмети інтер'єру. Плівкові полотна металік при денному освітленні виглядають як звичайні покриття, але при штучному освітленні вони перетворюються. На полотні з'являється чудова зернистість, характерна для металевих покриттів. Замшеві стелі сильно схожі на однойменну тканину.

Візерунчасті натяжні полотна на своїй поверхні мають різні плоскі та об'ємні малюнки. Напівпрозорі натяжні стелі мають таку тонку поверхню, що пропускають освітлення, вмонтовано під ним. Багато відмінностей між натяжним тканинним покриттям та плівкою ПВХ. Тканинне полотно може бути тільки матовою фактурою, воно більш міцне від зовнішніх впливів, добре переносить мінусову температуру, але зате боїться вологи. Натяжні стелі плівки ПВХ не тільки не бояться вологи, але можуть утримувати її досить тривалий час. Догляд за ними дуже простий, досить протерти м'якою фланелькой, змоченою в теплій воді і протерти стелю. Тканинні стелі чиститься м'якою сухою щіткою, мити їх не можна. Зображення за допомогою технології фотодруку можна створювати на обох цих полотнах, на тканинному полотні можна малювати фарбами.

Натяжні стелі ПВХ

У замшевого полотна натяжних стель поверхня не рівна, а така, як у натуральної замші, обмежена це полотно та спектром кольорових гам, але його благородний вигляд дає можливість використовувати в класичних дизайнерських стилях оформлення інтер'єрів. Напівпрозорі натяжні покриття дуже гладкі та дуже тонкі. Змонтоване під таким покриттям освітлення, просочуючись крізь них, створює унікальний зовнішній вигляд. Напівпрозорі полотна роблять переважно світлих кольорів.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Унікальну можливість відображати потрапляє світло мають тільки глянцеві полотна натяжних стель немає такої особливості у інших фактур. За допомогою цієї особливості невеликі простору приміщення візуально збільшуються, як тільки сонячні промені потрапляють на поверхню глянсового стелі, розподіляючись по всій кімнаті. Те ж саме відбувається, коли запалюється освітлення під стелею, кожен куточок навіть самого великого приміщення наповнюється світлом. Але якщо кімната оформлена в етнічному стилі, а також в серйозних організаціях, офісах, то глянцеві стелі ставити просто не доречно. У цих випадках стельовим покриттям буде сатиновий натяжна стеля. Сатинове полотно більш стримано відбиває світло, і це дає широкі можливості його застосування в дизайні інтер'єру. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67