Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Коричнева натяжна стеля

Співробітники компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель в столиці вже давно, помітили одну особливість, на початку, з'явилися натяжні полотна найбільш затребуваними були білі матові вінілові плівки. Сьогодні вимога клієнтів дуже змінилися, все частіше надходять замовлення на кольорові полотна, серед них можна виділити глянсові натяжні полотна коричневого відтінку. Палітра плівки коричневого кольору дуже різноманітна, кавовий, каштановий, чорний, бежевий, теракотовий, ванільний, коньячний і карамельний відтінок. Клієнт може замовити натяжну стелю кольору лісового горіха, червоного дерева, шоколадний, кориці або охри.

Коричневий натяжна стеля

Дизайнери компанії відзначають популярність останнім часом коричневого відтінку глянсового натяжної стелі. Установка коричневої стелі створить певний психологічний вплив. Люди, які обрали коричневий стелю, почувають себе впевнено, вони консервативні, спокійні і розважливі, стримані і надійні. Тут спостерігається стабільність та цілеспрямованість, як правило, це глибокодумні і скромні люди, дуже старанні. Ті, хто замовляє коричневий стелю добре забезпечені, високоінтелектуальні, цінують як традиційні, так і сімейні цінності, з гідністю долають труднощі. Коричневий колір, вважають психологи, є кольором Землі, що означає праця на землі, її родючість. Це захищеність, рівновага та сталість, символ квадрата. Тому, встановлений коричневий натяжна стеля в будь-якому приміщенні привнесе сюди відчуття комфорту, безпеки і спокою. Поєднання коричневого натяжної стелі в інтер'єрі приміщення.

Необхідно знати, що у коричневого кольору є холодні і теплі відтінки. Так до холодних відтінків можна віднести цегляний, землистий, сепія і бистр, а теплі тони, це колір пшениці та іриски, капучіно. Коричневий натяжна стеля різних відтінків гармонійно поєднується з інтер'єром приміщення. Тут головне дотримуватися правило, чим темніше буде стельове полотно, тим світліше повинна бути оздоблення стін, меблі і стать та інші елементи інтер'єру. Красиво виглядає така обробка молочних, апельсинових, лимонних, вишневих, рожевих і багатьох інших тонах. Яскравість забарвлення великих частин дизайну інтер'єру повинна відповідати інтенсивності забарвлення натяжної стелі. Наприклад, весь інтер'єр кімнати виконаний в пастельному відтінку, то і натяжний полотно встановлюється в таких фарбах.

Коричневий натяжна стеля

Варіанти і ситуації застосування бежевих та коричневих натяжних стель найбільш найчастіше там, де дуже високі стелі. Хоча високі стелі і вважаються перевагою приміщення, але воно діє на більшість людей гнітюче, точно також як і низькі стелі. Психологічно комфортно знаходиться для багатьох людей в приміщенні, висота якого не вище трьох метрів. Відмінним варіантом коричневий натяжна стеля буде для робочого кабінету в домашніх умовах або в умовах офісу. Дизайнери нашої компанії впевнені, що колірна гамма умбра-коньяк всього інтер'єру кабінету створює робочу, ділову атмосферу. Особливо гармонійним виходить дизайн інтер'єру, якщо в його обробку включаються зелені відтінки. Тоді в такому кабінеті на старих завданнях легко зосередитися, а про нові проекти думається результативно. Додавши в коричневий інтер'єр кабінету скляні і металеві елементи і аксесуари вийде стиль хай-тек. Престижності і додасть солідності кабінету шкіряні м'які меблі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Прекрасним варіантом коричневий глянсовий натяжна стеля для кухні, особливо тим, хто любить каву, шоколад і бісквіт. Тут буде ідеальна гармонія з'єднання нюху із зоровою картинкою. А дизайн інтер'єру кухні дійсно можна зробити казковим, кавового кольору глянцева стеля, розбавлений молоком на кахлі стін, а на підлозі корична плитка. Додайте до цього запах свіжозвареної кави і на десерт плитка чорного шоколаду. Гарні на кухні всі кольори плівки ПВХ, починаючи з бежевого до темно-каштанового відтінку. Глянсовий натяжна стеля в коричневому тоні на кухні затребуваний ще й тому, що він дуже практичний. Хоча глянсове покриття не притягують пилу та бруду і не вимагають відходу, але з роками на кухні вони все ж покриваються шаром жиру і бруду. Але на темному стелі це майже не помітно, тому мити його потрібно украй рідко. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.