Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна або підвісна стеля – що краще?

В даний час, коли виникає необхідність у черговому ремонті будинку або квартири доводиться вибирати між старим стельовим покриттям, штукатурка, фарбування або переклеювання шпалери, і новими, сучасними технологіями, підвісними та натяжними системами. Перевага традиційних способів обробки тільки в тому, що процедура ремонту гранично зрозуміла, але через деякий час доведеться знову повторити все спочатку.

натяжна стеля

Використання сучасних технологій, дає більше впевненості в завтрашньому дні. За допомогою підвісних стель та натяжних стельових систем отримуємо ідеально рівну стельову поверхню. Надійні та довговічні вони майже до зовнішніх впливів не несприйнятливі.

Основними оздоблювальними матеріалами для встановлення підвісних і натяжних стель необхідно, гіпсокартонні плити, алюмінієві, сталеві рейкові і ПВХ декоративні панелі, попередньо покриті лаком, касети Армстронг, полотно натяжної стелі, тканину з поліестеру і плівка полівінілхлоридна. Облицювання підвісної та натяжної стелі кріпиться до каркасу. Каркас для гіпсокартонного стелі виготовляється з оцинкованого профілю UD по периметру і CD решетування через кожні сорок сантиметрів. По всій довжині профілю CD з таким же кроком монтуються підвіси для гіпсокартонних плит.

натяжна стеляПри установці пористого касетного підвісної стелі кріпиться по периметру стін пристінний куточок. До базового перекриття з кроком 120 сантиметрів кріпляться підвіси. Інші профілі кріпляться до монтованих напрямних. Каркас сталевого підвісної стелі або рейкової алюмінієвої виготовляється з траверсів, де замикаються елементи декору. У сухому приміщенні каркас для монтажу вінілових панелей зазвичай роблять з бруса, а з оцинкованого профілю, для вологого приміщення. З пластикового або алюмінієвого багета монтується каркас для натяжної стелі.

Особливості конструкцій.

Гіпсокартонна підвісна стеля можна змонтувати з кілька ярусів з криволінійними ділянками. Щоб встановити підвісний гіпсокартонний стелю необхідно повністю звільнити кімнату від всього майна і меблів.

Після установки каркаса і облицювання необхідно зашпаклювати усі стики, потім їх пофарбувати. Так що ремонт займе кілька днів. І треба мати на увазі, що одноярусна гіпсокартонна конструкція зменшить висоту стелі приміщення мінімум на шість сантиметрів. При необхідності його можна демонтувати, так течу води він вразливий. Вартість його тільки відносно невелика.

Фахівці компанії «Леруа», які вже давно займаються встановленням натяжних стель в Києві, знають, що в звичайних київських квартирах касетні стелі застосовуються рідко. Це пов'язано з тим, що висота кімнат не більше 2,7 метра, а для підвісів цього стелі потрібно 20-25 сантиметрів, тобто приміщення стане набагато нижче. У цьому випадку ніякі найкращі панелі не прикрасять її.

Для монтажу таких стель приміщення повинно бути звільнено повністю.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Встановити рейкова підвісна стеля зможе будь-яка людина, який не має будівельних навичок, це зовсім не складне завдання. Така стеля вважається вічним та повторного ремонту йому не треба. На зовнішньому вигляді стельової поверхні протікання води не позначиться. Нічим не обмежена і потужність використовуваних світильників, так як метал перегріву не боїться. Вся меблі та майно виноситься з приміщення, для встановлення каркасу. Підвісні рейкові стелі в квартирах встановлюються тільки в коридорі, санвузлі і дуже рідко на кухні.

Монтаж натяжної стелі у звичайній кімнаті відбувається всього за 2-3 години, меблі не виноситься, просто відсувається від стінки. Відстань між чорновою стелею і натяжним полотном складає всього півтора сантиметра, і три сантиметри при використанні гарпунною технології.

Водонепроникна вінілова плівка, при затопленні приміщення зверху, на своїй поверхні збирає воду. Після того як злили воду та просушивши плівку, вона знову стає на місце в своєму первісному вигляді. Гарантійний термін служби вінілових натяжних стель 15 років, але фактично вони можуть служити до 50 років. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.