Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Коротко про натяжні стелі

Монтуючи натяжні стелі в київських будинках, співробітникам компанії «Леруа» часто доводиться відповідати на багато питань, пов'язані з цим стельовим покриттям, в тому числі і про фарбування натяжної стелі. Зараз ми трохи розповімо про найпопулярнішому стельовому покритті, натяжних стелях. Коротко про головне. Конструкція натяжної стелі складається з двох частин, каркаса і натяжного полотна. Виготовлений з пластикового або алюмінієвого монтажного профілю каркас зовсім не потребує обслуговування.

натяжних стелях

Він встановлюється раз і назавжди, і фарбувати його абсолютно не треба. Гарантований мінімальний термін його експлуатації 12 – 15 років, хоча фактично натяжні стелі служать за півстоліття. Полотном для натяжної стелі служить тканину з поліестеру та полівінілхлоридна плівка. Наша компанія співпрацює тільки з зарубіжними виробниками, історичною батьківщиною натяжних стель, Францією і Німеччиною. Тому ця продукція сертифікована і повністю відповідає всім європейським вимогам якості та безпеки. Вінілова плівка є самим популярним оздоблювальним матеріалом для стелі. Її фактури та особливо колірний спектр представлений дуже великим асортиментом.

глянсовий натяжна стеля

Первісний вигляд її поверхні зберігається на довгі роки, якісна європейська плівка призначена для тривалої експлуатації. Натяжна стеля з плівки ПВХ не провисає, не деформується, на ньому не з'являються тріщини. Вінілове полотно дуже еластично, і в той же час, дуже міцне. При затопленні це стельове покриття рятує приміщення від потоку води, воно здатне витримати до 100 літрів води на стельової поверхні, тим самим, оберігаючи від намокання стіни, підлогу і меблі. Після усунення затоплення слідів аварії не залишається, натяжний полотно стає на своє місце і у своєму первісному вигляді. Наша компанія пропонує матове, сатинове та лакове полотно.

Дизайн класичного інтер'єру житлових приміщень та офісів передбачає використання матової плівки. Стеля з натяжним матовим покриттям нітрохи не відрізняється від ідеально виконаної штукатурки і побілки, єдина відмінність, що він буде таким не один десяток років, без поточного ремонту. Особливо популярним серед киян є світле, майже біле вінілове полотно, яке максимально відповідає традиційним уявленням про стелі. Для тих, хто хоче в свій інтер'єр приміщення привнести щось оригінальне, наша компанія пропонує сатинове натяжний полотно. Сатинова плівка при інтенсивному освітленні має на своїй поверхні структуру оригінальних шовковистих відблисків. Зовні матеріал схожий на однойменну тканина. Використовується сатинова натяжний полотно в самих різних приміщеннях, від дитячої кімнати і до ресторанного залу.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Особливим предметом гордості на сьогодні є глянсовий натяжна стеля, який своєю дзеркальною поверхнею відображає все, що знаходиться в приміщенні. Відображаючи підлога, стіни, світло люстри, меблі можна отримати вражаючий ефект візуального розширення простору приміщення. Навіть найменша кімната буде здаватися ширше і вище. Але колір лакового покриття повинен підбиратися для кожного окремого приміщення, враховуючи його інтер'єр, щоб не вийшла неприємна картина невизначеного кольору і змісту. Наші фахівці завжди готові допомогти у виборі натяжної стелі. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.