Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля в однокімнатній квартирі

В даний час ще багатьом киянам доводиться жити в маленькій однокімнатній квартирі, і перспективи на переїзд не передбачається у найближчому майбутньому. Для таких жителів особливу актуальність набуває питання максимального використання обмеженого життєвого простору.

Співробітники компанії «Леруа», яка вже давно займається встановленням натяжних стель в Києві, запевняють, що установка сучасного натяжної покриття створить комфортну та функціональну обстановку в маленькій квартирі.

Натяжна стеля в однокімнатній квартирі

Перш за все, необхідно відзначити, що для установки натяжних стель не обов'язково треба мати відповідну висоту. Насправді в звичайних київських квартирах висота стелі не велика, не перевищує 2,8 метра, а в малогабаритних квартирах разом менше. Так у добре відомих будівель типу хрущовок вона досягає всього 2,48 метра. В цих умовах встановити підвісний гіпсокартонний або панельний стелю не реально, адже тоді висота приміщення ще зменшиться на 10-15 сантиметрів. Фахівці нашої компанії впевнені, що в таких приміщеннях найбільш практичним буде натяжна стеля.

Адже в залежності від монтажної технології мінімальна відстань від капітального перекриття до натяжного покриття складе усього 1,5-3 сантиметри. Практично помітити таку втрату висоти візуально неможливо. Тим більше, якщо використовувати вінілове лакове, майже дзеркальне полотно, яке візуально збільшить висоту та ширину приміщення. Під час монтажу натяжної стелі виносити меблі не треба, її просто трохи відсувають від стінок, переселятися з квартири теж не треба, установка натяжної покриття буде тривати не більше трьох годин. Якщо завчасно вкрити меблі від пилу, то генерального прибирання після ремонту можна не робити.

З допомогою монтажу натяжної стелі навіть у єдиному приміщенні, можна створити комфортні умови для кожного члена сім'ї. Дизайнери нашої компанії пропонують з усіх наявних в асортименті фактур застосовувати в малогабаритній квартирі світле глянсове вінілове полотно. Відображаючи не менше 85% світла лаковий стеля виглядає майже дзеркальним. Враховуючи кольорову палітру інтер'єру приміщення, освітленість кімнати, можна підібрати тон глянсового стелі. Адже на цьому стелі буде відбиття стін, підлоги і всієї обстановки приміщення, навіть включений телевізор і той грає не мало важливу роль в дизайні кімнати.

Натяжна стеля в однокімнатній квартирі

Тому необхідно враховувати розташування вікон, якщо вони з північної сторони або поруч з ними росте дерево, то полотно натяжної стелі повинно бути в теплих світлих тонах. Більш холодні відтінки підходять для дуже світлих сонячних кімнат. Використовувати в невеликому приміщенні темні тони стелі дуже ризиковано, необхідно все ретельно проаналізувати. Щоб стеля, в цьому випадку, замість прекрасного доповнення інтер'єру, не виявився блискучим потворним плямою невизначеного кольору. Фахівці компанії «Леруа» пропонують встановити нескладну багаторівневу конструкцію натяжної стелі для поділу однокімнатного приміщення на зони, одна для загального використання, інша - для приватного. Всього три сантиметри уступу, які ніяк не позначаться на зоровому сприйнятті висоти кімнати, зроблять приміщення більш функціональним.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Кожен ділянку кімнати оснащується автономним освітленням. Тут найкращим варіантом є однокімнатна квартира-студія, де об'єднуються загальним дизайнерським задумом вітальня-спальня та кухня. В кожну зону передбачається не тільки певну ділянку багаторівневого натяжної покриття, але і підлогове покриття. Встановивши натяжний полотно, Ви на багато десятиліть забудете займатися стелею. На поверхні натяжної стелі не з'являться тріщини, полотно не провисне, навіть при значній усадці капітальної стіни складок і хвиль на ньому не буде. Вінілове полотно від впливу сонячного світла не вигоряє. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.