Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як просушити натяжну стелю після затоплення

На превеликий жаль, багатьом жителям багатоповерхових будинків знайома проблема затоплення квартири сусідами верхніх поверхів. Особливо часто це виникає в старих будинках, де стан комунікації тепло - і водопостачання залишає бажати кращого. Перед опалювальним сезоном, коли проводиться випробування теплових мереж, бригади аварійних служб збиваються з ніг, особливо в районі старих забудов. Навіть при самому малому, незначному затопленні в першу чергу страждає стелю. Встановлюючи натяжна стеля багатьох киян, турбує питання, в якому стані буде ця сучасна конструкція, як він буде реагувати на затоплення.

Як просушити натяжна стеля після затоплення

Фахівці компанії «Леруа», які вже багато років займаються монтажем натяжних стель в Києві, з упевненістю можуть запевнити своїх клієнтів, що це єдине стельове покриття, яке після потопу і його просушування зможе придбати свій первісний вигляд. А тепер про все по порядку. Натяжна стеля складається з пластикового або металевого профільного каркаса та стельового полотна двох видів полівінілхлоридної плівки і тканини з синтетичного поліестеру. Стельове покриття з полівінілхлоридної плівки якраз і є надійним перешкодою для води при затопленні. Плівка ПВХ не пропускає воду, вона дуже еластична і може утримувати воду на своїй поверхні. Тканину з поліестеру просякнута поліуретановим складом, що теж забезпечує водонепроникність, але тільки протягом доби.

Порядок дій при затопленні необхідно неухильно дотримуватися, щоб стельове полотно залишалося не пошкодженим. Після затоплення, краще за все треба викликати майстра компанії, що встановила натяжна стеля. Нашим фахівцям доводиться іноді виїжджати за викликом замовника та усувати наслідки потопу. Вони знають, як це робиться, і зможуть, виконає роботу в кращому вигляді. Але якщо такої можливості не буде, неприємність сталася пізно ввечері або напередодні свята, тоді доведеться усувати затоплення самостійно. Перш ніж зливати воду, необхідно відключити подачу електрики на освітлювальні прилади і сигналізацію, при тому обидві фази.

Після треба прибрати всі речі, які можуть постраждати від намокання, а меблі прикрити поліетиленовою плівкою. Адже у Вас немає такого досвіду, і як піде злив води не відомо, як воно буде. Необхідно приготувати ємності для води і треба мати шланг довжиною два метри. Потім треба акуратно зняти світильник з поверхні стелі, а отвір просунути шланг та невеликими порціями, не поспішаючи зливати з натяжної стелі воду. Коли рідини залишиться не дуже багато, можна підняти дуже акуратно полотно і злити її. Якщо электросветильника на стелі немає, то в одному з кутів натяжної полотна треба витягти плівку. І в цей отвір вставити шланг для зливу води. Тканинне полотно частково демонтувати, на жаль, не вийде. Якщо самостійно усувати затоплення, то натяжна стеля буде виглядати не дуже добре.

Плівка ПВХ буде сира і розтягнута. Якщо на місці потопу буде працювати наш майстер, то після зливу води він швидко висушить натяжний полотно і ніяких слідів затоплення не буде видно. Навіть при самостійному зливі рідини, процедуру відновлення стельової поверхні майстер може зробити. Але якщо з якоїсь причини запросити фахівця не буде можливості, то на кілька днів треба залишити стелю розкритим. Поки натяг полотна не відновитися природним шляхом, ставити на місце світильник або в кутку полотно, не можна. Невеликі хвилі розійдуться, якщо їх прогріти навіть побутовим гарячим феном, при відсутності будівельного фена.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Тільки після відновлення натяжної полотна можна встановлювати на свої місця світильники. Натяжний плівкове полотно після затоплення повністю відновлює свій первісний вигляд, а ось тканинне полотно іноді треба перефарбовувати. Наші фахівці дають кілька дуже корисних порад. Насамперед, не робіть в плівці додаткового отвору для зливу води, плівкове полотно відразу ж лопне та вся вода заллє сусідів знизу. Так що дотримуйтеся даної технології зливу. По всій поверхні натяжної стелі не треба розганяти хвилі, щоб не утворилося кілька водяних бульбашок, з якими доведеться індивідуально займатися. Якщо буде прорив гарячої технічної води з опалювальної системи або стоки каналізації, то, швидше за все, необхідно буде повністю демонтувати полотно. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.