Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля гілка сакури в японському інтер'єрі

Дизайнери компанії «Леруа», яка займається монтажем натяжних стель в Києві, познайомлять своїх потенційних клієнтів з натяжними стелями в стилі японського інтер'єру. Найбільш поширеними є натяжні стелі з фотодруком сакури, цієї квітучої ніжно-рожевим кольором японської вишні. Адже квіти сакури вже багато століть вважаються символом Країни висхідного сонця. Це один з найбільш шанованих квіток в цій країні.

натяжна стеля в японському інтер'єрі

В Японії існує традиція милування квітами, звана «ханамі», під час цвітіння сакури японці сім'ями і друзями влаштовують пікніки під квітучими вишнями. Вважається, що квітковий пилок, впала в їх напої, додасть сили та здоров'я на весь поточний рік. На кілька днів навесні, у казковий сад перетворюється країна, залита квітучої біло-рожевою піною сакури. Більше трьохсот сортів сакури сьогодні можна нарахувати, квітки яких різні. Це найпростіші п'ятипелюсткові квітки і дуже пишні, як у троянди, це світлі білі, блідо - і темно-рожеві, лілові й коралові. Колір сакури є вічною темою фотографій та картин, вони на орнаменті постільної білизни і одягу, а в даний час вони з'явилися і на натяжних стелях. Поширюючись по всьому світу, японська культура дійшла і на нашу землю. У Києві багато шанувальників східного стилю в оздобленні інтер'єрів. Тріпотіли на вітрі гілки сакури, перекочувавши на натяжна стеля, зможуть радувати оточуючих своїм ніжним чарівністю весни цілий рік.

Фотодрук сакури на натяжній стелі.

Фахівці нашої компанії запевняють, що використання тієї чи іншої фотодруку залежить від габаритів приміщення, особливо його висоти, а також від його призначення. В японському стилі найчастіше стелі світлого або білого полотна, декорованого темними балками, як квадратні клітинки. Так у робочому кабінеті, де інтер'єр в японському стилі дуже стриманий, як фотодруку використовуються ієрогліфи, зате у вітальні або спальні можливостей для творчості з'являється набагато більше. Властива японському стилю простота та скромність, відображається у використанні натяжної тканинного полотна, мат або сатину для художнього друку. Такі натяжні стелі з фото сакури найчастіше встановлюються в стандартних приміщеннях. Для невеликих, малогабаритних приміщень краще всього підходить глянсове полотно, яке візуально збільшить його, хоча це буде невеликий відступ від японського стилю. Головним доповненням такої конструкції стелі повинна бути м'яке підсвічування, яка м'яко обрамляючи, струмує світлом по стінах кімнати.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Якщо стелі приміщення високі та дозволяє площа, то можна встановити дворівневу систему, по периметру кімнати змонтувати гіпсокартонний короб і ярус з натяжного полотна, прикрашеного по центру гілкою сакури. Така комбінація матеріалів додасть стельового інтер'єру особливу принадність. Приголомшливу імітацію «ханами» можна зробити в приміщенні, де висота стелі не більше 3-х метрів. На вінілове напівпрозоре натяжний полотно наноситься фотодрук на тлі блакитного неба зображення гілок квітучого вишневого саду.

Рівномірним матовим відблиском наповнить стелю встановлена внутрішнє світлодіодне підсвічування та з'являється відчуття, що сонце проглядає між погойдуються гілками сакури і навіть у повітрі кімнати відчувається тонкий, ледь вловимий вишневий запах. Треба знати, що установка такого прозорого світло стелі забере близько 30 см висоти приміщення. Але щоденне спостереження за квітучою сакурою забезпечує умиротворення і комфортну атмосферу, яка зможе знизити стрес, замінюючи прийом антидепресантів. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.