Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Плінтус під натяжну стелю або ПВХ-вставка: що краще?

Монтуючи натяжні стелі в Києві, фахівці компанії «Леруа» познайомлять всіх, хто хоче встановити натяжна стеля, з декоруванням зазору між стінами та полотном. Вони підкажуть, коли краще використовувати плінтус, а коли заглушку, це ПВХ-стрічка. Профілі для вінілових і тканинних полотен мають зазор 8-10 мм, між полотном і стінами, який необхідно приховати. (Правда, є багет - прищіпка Clipso, в якому виступаюча частина, перекриває зазор).

під Плінтус на натяжна стеля

Обидва варіанти приховування технічних отворів гарні для конкретних умов. Так, плінтус під натяжну стелю використовується в тих випадках, коли треба приховати криві стіни, або встановлюється приховане освітлення, створюється дизайн в конкретному стилі, і коли треба знизити вартість натяжної стелі. Так плінтуса з пінопласту значно дешевше стрічок ПВХ. Але так як плінтус прикріплюється тільки до стін, то при монтажі і обробці округлої форми стелі можуть бути складності. Якщо натяжний полотно необхідно буде зняти, то доведеться демонтувати і плінтуса. Матеріалом для плінтуса натяжної стелі найчастіше може бути пінопласт або поліуретан, це легкі пінопластові вироби, які навантаження на стіни не створюють. Можна, звичайно, з гіпсу використовувати справжні ліпнини або в брущатих будинках встановлювати дерев'яні карнизи.

Якщо монтується підсвічування на натяжній стелі, і є необхідність встановити міцні габаритні плінтуса, то краще взяти поліуретанові карнизи. Так як карниз приклеюється лише до стін, то по конфігурації краще вибирати ті, що мають широку задню частину, для надійного результату можна нанести 3 смуги клею. Менше 1 см технічного зазору дозволяє використовувати дуже тонкі, майже плоскі плінтуса, а їх гнучкість і щільне примикання до стіни дозволяє приховати дефекти. Існує і плінтус для підсвічування, ціна якого буде вище, ніж звичайного. Це спеціальні моделі, у яких є полиця під світлодіодні стрічки або лампи.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Для створення ефекту подвійного світла використовуються моделі зсередини зі світловідбиваючим фольгованим покриттям. Але найчастіше підсвічування встановлюється під поліуретановими об'ємними плінтусами, які просто приклеюються біля натяжної стелі на невеликій відстані. Під будь-який дизайнерський стиль інтер'єру можна підібрати плінтус або як ще його називають, молдинг. Але є правило дизайнерів, не фактурним, монотонним стін та стелі плінтус, навпаки, вибирається посилено декорований. А так як сьогодні існує велика кількість молдингів, тут і багатогранні, і округлі, і з візерунками то зробити це не важко. Якщо ж натяжна стеля з фотодруком, а стіни теж з хитромудрою текстурою, то тут підійде скромний і гладкий плінтус.

Забарвлення стельового плінтуса може бути одного відтінку зі стінами або зливатися з відтінком натяжної полотна. Тоді в першому випадку приміщення візуально буде здаватися вище, а в другому довше та ширше. Можна виділити молдинг, надавши його відтінку контрастний до основних поверхонь колір, але це в тому випадку, якщо габарити приміщення не потребують корекції. Для конструкцій звивистих натяжних стель існують радісно плінтуса дуже еластичні. Вони йдуть доповненням в комплектації до стандартних моделей. Молдинги з радіусним вигином як внутрішнім, так і зовнішнім, по перетину і візерунку такі ж, як звичайні вироби. Але вартість їх трохи вище.

натяжна стеля

декоративні Вставки або як їх ще називають, маскувальна стрічка, наповнювачем, декоративної заглушкою. Виготовляють це гнучке виріб з пластичного полівінілхлориду, з перетином складної конфігурації. Їх дуже часто використовують при натяжних стелях. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.