Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Краса та надійність натяжних стель в дитячій

Встановлюючи натяжні стелі у столичних квартирах та приватних будинках, фахівці компанії «Леруа» впевнені в тому, що їх стельовий матеріал відповідає всім вимогам європейської якості. Натяжні полотна є екологічно безпечними і чистими, вони мають А + класифікації екології. Відповідність санітарним нормам, а отже, не нашкодити здоров'ю, особливо, дитячого, це девіз працівників нашої компанії.

натяжна стеля в дитячій

Натяжні стельові полотна, які пропонує наша компанія, не токсичні, не викликають алергії, а також не вбирають сторонні запахи. Ці якості дуже важливі при використанні стельового покриття в дитячих кімнатах. Турботливі батьки віддають перевагу в оздобленні кімнати своєї дитини натуральним матеріалам. Продукція, використовувана для ремонту дитячої кімнати, меблі для цієї кімнати, різні предмети декору, текстиль, все це повинно бути натурального походження.

натяжна стеля в дитячійБез всякого сумніву, і побоювання можуть використовувати батьки натяжні стелі для обробки дитячої кімнати. Великою перевагою натяжних полотен є не тільки їх санітарно гігієнічні параметри, але і прекрасні декоративні властивості. Маючи привабливий зовнішній вигляд, натяжний полотно дає можливість створювати всілякі чудові дизайнерські проекти, оригінальність яких просто захоплює своєю красою. Натяжні стелі дуже практичні, насамперед, своєю надійністю. В експлуатації натяжні полотна міцні і довговічні, вони можуть служити кілька десятиліть. Всі види, розташовані на базовій стельової поверхні, комунікаційних систем, проблемні місця базової стелі можна сховати під натяжну стельової конструкцією. Стеля в дитячій кімнаті, завдяки цьому, буде виглядати з естетичної сторони бездоганним і дуже акуратним.

В залежності від бажання батьків і поставлених ними цілей натяжна стеля може бути з вінілового або тканинного полотна. У цій статті ми трохи розповімо про тканинних полотнах, чим же вони гарні і чому найчастіше багато батьків обирають саме ці покриття. За своєю технологією виробництва тканинні полотна мають особливу міцність. Для дитячих кімнат хороша стійкість натяжної полотна до різних видів механічних ушкоджень просто необхідна. Адже дуже часто дитячі рухливі ігри призводять до непередбачених наслідків. Підкинута до самої стелі книга або іграшка не зможе пошкодити його тканинну, дуже міцну поверхню.

Ще одна особливість тканинного полотна, завдяки якому в дитячій кімнаті панувати особливий мікроклімат. Маючи на полотні мікропори, які пропускають повітря, цей стеля ще називають "дихаючим", що дуже добре впливає на знаходяться в кімнаті людей. Для багатьох батьків ця властивість тканинного полотна є одним з основних. Кімната з такою стелею максимально затишна і комфортна для проживання. Багатьом замовникам може не подобатися навіть ледве помітний шов на стелі, але ширина тканинних полотен перевищує 5 метрів, що дозволяє встановлювати їх без швів. Тканинні полотна не мають широкого діапазону, але їх можна, зате неодноразово перефарбовувати, змінюючи дизайн стелі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

це Допомагає якість і після затоплення, коли необхідно приховати всі розводи та плями, які залишаються після висихання полотна. Декор тканинного стелі можна посилити з допомогою фотодруку. Будь-яке зображення персонажа з улюбленого мультфільму, казкового героя можна нанести на стельову поверхню дитячої кімнати. Хлопчики воліють космічну і морську тематику, з комп'ютерних ігор малюнки мужніх героїв. Дівчатам більше подобаються малюнки з метеликами і сердечками, чарівні замки з принцесами, всілякі квіткові композиції. Дизайнери нашої компанії вважають, що головним у цьому питанні, це зацікавленість дитини, зображення на стелі йому має бути цікавим. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.