Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Німецькі натяжні стелі в Києві

Компанія «Леруа», яка на ринку натяжних стель в Києві вже давно, познайомить своїх потенційних клієнтів з натяжними стелями з Німеччини. Те, що товари, які виготовляються в Німеччині якісні відомо давно, старанність та педантизм німців щодо роботи ні в кого не викликає сумніву. А ось чим відрізняються німецькі натяжні стелі, якими основними якостями вони володіють, і йтиметься в цій невеликій статті.

німецькі натяжні стелі

Наша компанія «Леруа» встановлює натяжні конструкції з матеріалів, дуже відомих світових брендів, це Дескор і Лакфоль. Натяжні стелі з Німеччини торгових марок Дескор та Лакфоль представляють сертифіковані полотна з плівки і тканини. Так тканинний бренд Descor представлений такими лінійками полотен як, універсальний текстиль Descor, який налічує до 8 кольорів, основних, пастельних. Тканина Descor Acoustic акустична, вона набагато покращує акустику в приміщенні і забезпечує в ньому звукоізоляцію. Така тканина може бути білого та чорного кольору. Наступна тканина, це блискучий текстиль Descor star, який випускається в 4 кольорах і задекорований металевими блискітками. Тканина Descor star використовується при фотодруку, коли на широкоформатному плотері наноситься зображення.

німецькі натяжні стеліПеревагою натяжних стель Німеччини є, насамперед, їх бездоганний вигляд, чи то тканинні або плівкові полотна. Німецькі полотна своєю рівною і гладкою пофарбованою поверхнею зможуть прикрасити приміщення будь-яких типів і габаритів. Велика кількість фактурних рішень і колірних відтінків додадуть особливий шарм, створить гармонію в будь-якому дизайні інтер'єру. Німецькі натяжні стелі користуються успіхом у всьому світі. І це завдяки спеціальним добавкам, які додаються до полівінілхлориду, основного матеріалу плівковою мембрани. У кожного виробника добавки у вигляді барвників, стабілізатори, присадки, що знижують електростатична і підсилюють міцність полотна свої, особливі. Ось чому натяжні полотна німецьких виробників екологічно чисті, гіпоалергенні, як показують численні дослідження.

Зазначені показники у сертифікатах на німецькі натяжні стелі дає можливість для їх експлуатації в житлових приміщеннях, і особливо в спальнях та дитячих кімнатах. Застосування дорогих і дуже високоякісних добавок дозволило німецьким тканинним і плівковим полотнам служити, при чому, не втрачаючи первинного вигляду, до півстоліття. Це в кілька разів перевищує термін служби дешевих їх аналогів. Натяжний полотно з вінілової плівки, виготовленої в Німеччині, встановлюється тільки за допомогою гарпуна, самого надійного кріплення. Крім надійності, гарпунної кріплення дає можливість, при необхідності знімати і знову натягувати, тобто, використовувати полотно стільки, скільки в цьому буде необхідність.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При цьому стельове полотно не провисає, не втрачає свого кольору і його яскравості. Хоча товщина німецького плівкового стелі всього 0,18 мм, але його міцність дивовижна, він з легкістю може витримати навантаження в 100 кг/ м2. Висока міцність німецьких плівкових полотен в поєднанні з водостійкістю дозволяє при затопленні утримувати близько тонни води. Треба зауважити, що їх тканинні полотна в 15-20 разів міцніше плівкових. Тканинні натяжні стелі зазвичай безшовні, так як їх ширина може бути 3.1, 4.1, 5.1 м. Вінілові полотна можуть бути від 1.3, 1.4, 1.5 1.8, 2, максимум 3.25 м. Але шви на плівкових стелях дуже міцні та настільки тонкі, що їх просто складно помітити. При установці багаторівневих стель, використовуючи полотна ПВХ, шви зовсім не знадобляться. Стельові матеріали з Німеччини не запалюються і не горять. Діапазон експлуатаційної температури текстильних полотен від мінус 40 до плюс 80°С, вінілових полотен від мінус 2 до плюс 60°С, як бачимо, вони дуже добре переносять перепади температури. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.