Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дивовижна подорож в космос або натяжні стелі в стилі футуризм

Встановлюючи натяжні стелі в приміщеннях киян, дизайнери компанії «Леруа» зіткнулися з відносно новим стилем в дизайні інтер'єру стилем футуризм. На сьогоднішній день стиль футуризм злетів на пік своєї популярності. Тут, в цьому стилі можуть втілюватися найнеймовірніші мрії людини про захоплюючі пригоди, про космічні подорожі, і загадкових планетах. Фантастичні далекі планети, космічні кораблі як нереалізовані наші мрії стають основою для створення скоєно унікальних дизайнерських ідей. Саме натяжні стелі в стилі мінімалізм знайшли своє застосування.

натяжні стелі в стилі мінімалізм

Оригінальні підсвічування, незвичайні форми, унікальні аксесуари, зовсім запаморочливі оздоблювальні матеріали, все це є основними особливостями стилю мінімалізм. Натяжні стелі стали просто незамінним засобом в оформленні приміщення в стилі мінімалізм. За допомогою натяжних конструкцій можна робити всі можливі форми та комбінації відтінків, вони чудово доповнюють всі особливості дизайнерського оформлення інтер'єру, просто фантастичним роблять приміщення.

Основними переважаючими характеристиками футуризму є плавні і перетікають один в одного форми. Тут не зустрінеш різких прямих ліній і гострих кутів. Все оформлення інтер'єру кімнати повинно максимально наближати до зовнішнього вигляду каюти космічного корабля. Навіть стіни мають найчастіше не рівний зовнішній вигляд, а робляться вони закругленими, створюючи враження нутрощі цього космічного корабля. Стіни іноді плавно переходять в стельову частина кімнати або мають форму хвиль. Природно, всі меблі створюється, відштовхуючись від меблів каюти космонавта, найчастіше вона буде мати абсолютно унікальні форми.

натяжні стелі в стилі мінімалізм

Диван може бути плоским, витягнутим уздовж однієї стіни, і буде виглядати як лежанка космонавта. Але диван може бути і в формі кулі або інших подібних йому об'ємних фігур. Зовнішній вигляд полиць для книг і всякої дрібниці схожий на ніші в стіні, вигнутих виїмок, у формі незвичайних осередків, що плавно переходять в інші елементи оформлення інтер'єру приміщення, лавки, столи, іноді, навіть шафи. Білий колір, в стилі футуризму є основним, але не завжди переважаючим в інтер'єрі.

Іноді білий відтінок є тільки фонової основою, а другорядні колірні гами поєднуються з нею. Використовуються дуже часто варіанти комбінації білого і блакитного кольору, білого зі світло-зеленим відтінком, білого і сіро-червоного, білого і бежево-чорного відтінку та інші. Стиль футуризм не передбачає особливих прикрас та аксесуарів в інтер'єрі приміщення.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Подобу мінімалізму панує в цьому стилі, тут рідко можна побачити статуетки, фотографії на стінах, будь-якого роду сувеніри, серветочки. А ось сучасна техніка, яка чудово вписується та доповнює дизайнерське оформлення. Особливістю дизайнерської задумки важливе місце займає підсвічування. Тут багато використовується різного кольору штучних лампочок, а от природний світло в даному інтер'єрі явище не дуже поширене. Лампочки можуть бути прихованими і вбудованими, створюючи відчуття м'якого світла, який струменіє від того чи іншого предмета інтер'єру. Практично не використовуються в стилі мінімалізм і люстри, так як їх досить важко підібрати до всіх вимог даного стилю. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.