Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Чи варто використовувати тканинну натяжну стелю у ванній?

Встановлюючи натяжні стелі киянам, співробітники компанії «Леруа» часто стикаються з питанням, чи можна монтувати тканинну натяжну стелю у ванній? Відповідь на це питання не однозначна. І ось чому. Відомо, що існує два типи натяжних полотен для стелі, це тканинні та плівкові. Тканинне натяжний полотно, маючи міцну основу, але при цьому вона не надто еластична. На тканинному натяжній стелі дуже часто застосовується фотодрук.

тканинна натяжна стеля у ванній

Маючи широкий спектр застосувань, тканинні полотна часто використовуються з плівковими покриттями. Гармонійно виглядають такі полотна з глянцевими або сатиновими стельовими полотнами. Часто їх встановлюють з матовими або візерунчастими стелями. Тканинні натяжні стелі можуть витримувати великі перепади температур, але постійну підвищену вологість переносять не дуже добре.

Тому, в звичайних квартирах, де ванна кімната невеликого розміру і водні процедури безпосередньо тут же супроводжуються виділенням пари, то тканинне полотно краще не застосовувати. Його треба замінити на будь-який варіант плівкового. Плівка, виготовлена з полівінілхлориду, не пропускає вологу в сам матеріал, і зберігає стелю ванної сухим і неушкодженим. Якщо простір ванної кімнати велике, розділене на декілька зон по функціональності, в цьому випадку можна встановити і тканинна натяжна стеля. Але використовувати тканинне покриття необхідно в тих місцях, де немає душу або ванни.

Як ми вже відзначали, тканинні полотна не еластичні. З їх допомогою можна створювати різні форми, тут поверхні робляться рівними. Але якщо висота приміщення дозволяє, то можна зробити багато рівневі стелі, які відрізняються формою і кольоровою гамою. Дизайнери компанії пропонують кілька варіантів тканинних натяжних стель для ванної кімнати.

-Насамперед, це морська тематика. У приміщеннях подібного типу тема води, в оформленні стелі дуже актуальна. Тут переважають відтінки блакитного, синього і зеленого кольору, морські або річкові пейзажі на фотодруку. Зображення коралів, морських зірок, черепашок, риби, перлин найчастіше можна побачити на подібних полотнах. Картини відомих художників-мариністів на стелі у ванній кімнаті виглядають дуже оригінально. Якщо стеля складається з конструкції в декількох рівнів, то тут може бути кілька прекрасних варіантів оформлення. Так, на першому рівні можна використовувати фотодрук великого сюжетного зображення, а на другому нанести його окремі елементи.

натяжна стеля у ванній

Часто, наприклад, по центру ванної кімнати розташовують фотодрук малюнка морського дна з водоростями, черепашками і красивими рибками-клоунами. На другому рівні даної конструкції по периметру на білому тлі, зображення кілька рибок і черепашок, які створять ненав'язливий візерунок. Красиво виглядає стеля, конструкція якого складається з кількох рівнів і в другому варіанті. У цьому випадку на першому рівні буде фотодрук з водною тематикою, а другий рівень зробити однотонні полотна світло-блакитного або блакитного відтінку.

- На натяжній стелі у ванній можна використовувати будь-які візерунки, рослинного характеру, абстрактні геометричні та інші. Такі зображення більше підходять в оформленні ванної кімнати в класичному стилі. Дуже добре виглядають, рослинні зображення створені навколо ламп, або тільки в кутках кімнати, по периметру приміщення, а можна їх розмістити по всій стельової поверхні. Узори, що складаються з китайських ієрогліфів або єгипетських рун, теж дуже добре виглядають.

Тканинна натяжна стеля у ванній може бути однотонним. У всьому не обов'язково встановлювати натяжний полотно в художньому варіанті оформлення. Якщо дизайн інтер'єру ванної кімнати оформлений з оригінальною пишністю, що ніяких додаткових візерунків з боку стелі не потрібно. А так як тканинні натяжні полотна мають дуже широкий спектр кольорів, то можна використовувати однотонний варіант.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

- На стелі у ванній можна помістити блакитне небо з білими хмарами. Це зовсім незвичайний варіант, але на сьогоднішній день, дуже популярний. Таке стельове покриття у ванній кімнаті підходить до будь-якого дизайну, до того ж допоможе візуально збільшити її. Для цього необхідно використовувати ще й освітлення, яке не тільки розширить інтер'єр ванної, але і додасть йому легкості. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.