Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі та гороскоп

Монтуючи натяжні стелі в квартирах або житлових будинках киян, фахівцям компанії «Леруа» доводиться стикатися з багатьма питаннями, що виникають у клієнтів. Чи можна встановити такий натяжна стеля, який найбільше підходить до певного знаку зодіаку? Звичайно, наші дизайнери та майстри не астрологи, самі не можуть вирішувати такі питання, але враховуючи зрослий попит на установку натяжних стель, компанія звернулася до астрологічних оцінками, впливу кольору, зображення на кожен знак зодіаку, тобто на людину, народженого під цим знаком. Натяжні стелі, як найпрогресивніший та поширений вид оздоблення використовується в самих різних за призначенням і виглядом приміщеннях.

натяжні стелі і гороскоп

Стильні натяжні стелі прекрасно вписуються в інтер'єр будь-якого стилю, тим більше, що вони стали доступними для абсолютної більшості населення нашої країни. Ось тому, для тих, хто вірить про вплив зірок на долю людини ми і приготували цю невелику статтю. Астрологи стверджують, що по зіркам можна не тільки передбачати майбутнє людини, але можна говорити і про його справжніх уподобання, хобі, а також підказати про найбільш прийнятному для нього дизайні інтер'єру. Цілі науки вивчають та обґрунтовують залежність характеру людини від знаку зодіаку, під яким він народився. Ось і спробуємо показати, як астральний гороскоп допоможе у виборі натяжної стелі, які стелі краще підійдуть людям, народженим під різними знаками зодіаку.

Адже астрологи стверджують, що кожен знак має свої особливості у визначенні характеристики, яку успадкує людина, що народилася під заступництвом цього знака.

стильні натяжні стелі

Отже, деякі знаки зодіаку та їх особливості:

Овен, характеризує людину як дуже активного та імпульсивного. Ця людина хоче бути завжди в центрі подій, прагне багато спілкуватися і бути в курсі всіх модних тенденцій. Настрій у таких людей може різко змінюватися, але в норму вони приходять швидко. Контрастних відтінків підійдуть для таких людей натяжні стелі. Ці кольори допоможуть заспокоїтися в моменти сильного хвилювання і навпаки, коли необхідно, щоб активувати енергію. Овнам можна використовувати на натяжній стелі білі, світло-жовті, червоні і темно-коричневі кольори.

Близнюки. Людина, народжена під знаком близнюків, більше всього на світі цінує комфорт та затишок. Їх можна назвати навіть педантами щодо створення інтер'єру. Навіть сама незначна дрібниця, яка перебуває в інтер'єрі для них дуже важлива. Саму маленьку вазу вони годинами можуть підбирати в магазині, а потім стільки ж витратять часу, щоб для неї знайти найбільш відповідне місце в своїй кімнаті. Для таких людей найбільш підійдуть натяжні стелі класичного виду. Це рівні глянцеві полотна білого або коричневого кольору з вбудованим освітленням.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Лев, такі люди люблять звертати на себе увагу завдяки помітним відтінкам в одязі або незвичайного зовнішнього вигляду, вони активні і в той же час, нерозумні. Сильно переживаючи за свою зовнішність, як і за вигляд свого житла, леви найчастіше використовують в інтер'єрі стиль поп-арт або кітч. Особливих обмежень у формі меблів або кольорі тут немає, головне, щоб ці дизайнерські рішення були модними і стильними. Абсолютно різними за видом та кольором можуть бути натяжні стелі. Зелені, рожеві, сині, червоні, яскраво-жовті, теракотові й інші кольори натяжних полотен можуть бути присутніми в їх приміщеннях.

Ваги. Це люди з розміреним і рішучим характером, нові ідеї вони сприймають не відразу, а деякий час визначають їх корисність для себе і своїх оточуючих. У терезів натяжні стелі найчастіше можуть бути однотонними, але в кожній кімнаті різного кольору. Наприклад, зелений глянцева стеля у вітальні, жовтий стеля на кухні, а у ванній кімнаті – синій.

Стрілець. Людина, що народилася під знаком стрільця, володіє силою волі та рішучим характером. Стрільці завжди були борцями за справедливість, виконуючи свій обов'язок перед сім'єю та державою. Подорожуючи, вони прекрасно адаптуються на новому місці і в новому колективі. Дизайн інтер'єру приміщення, швидше за все консервативний, але можуть бути і деякі відхилення в бік більш модних тенденцій, які існують на сьогоднішній день.

Для жінок з цим знаком зодіаку підійдуть стильні натяжні стелі на білому фоні з квітами, а для чоловіків з різними тваринами, наприклад, помістити зебру або тигра у вітальні.

Водолій. Це спокійні та розмірені люди за своїм характером. Вони чудово гармонують як з самими собою, так і з навколишнім їх світом. Люди водолія сильним емоціям не схильні, при цьому розсудливі, а за типом темпераменту в більшості своїй, це флегматики. Для таких людей підійдуть натяжні полотна нестандартних стильних фактур, однотонного відтінку. Тут можуть бути натяжні стелі металіка, сатинове або візерунчасте полотно. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.