Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі преміум класу

Компанія «Леруа» займається установкою натяжних стель для киян вже багато років. Фахівці компанії впевнені в тому, що цей метод покриття стель найбільш ефективний, його не можна навіть порівнювати з побілкою, фарбуванням або обклеєної шпалерами стельової поверхні. Але щоб натяжні стелі прослужили кілька десятиліть та залишалися все в тому ж первісному вигляді, необхідно знати деякі їх особливості.

натяжні стелі преміум класу

Перш за все, необхідно знати, що натяжна стеля може бути таким, яким хочеться його бачити у своєму приміщенні. Від самого простого, однорівневого класичного стелі, до дуже просунутої багаторівневої конструкції. У таких конструкціях може бути і будь-кількість рівнів, і різні складні елементи, у вигляді об'ємних фігур, арок, куполів, хвиль, дюн, конусів, і будь-яких інших криволінійних поверхонь. Так як для установки натяжної стелі необхідно відступити всього на три сантиметри, від первісного стелі, а це настільки мало, що дозволяє змонтувати його навіть в малогабаритних квартирах «хрущовки». Сама установка натяжної стелі в умовах київської звичайної квартири, модного салону, магазину чи ресторану буде тривати всього кілька годин. Наші фахівці запевняють, що технологія монтажу натяжної конструкції така, що дозволяє приміщення не звільняти від меблів, офісного чи торгового обладнання. Достатньо лише забезпечити майстрам можливість працювати по периметру, вздовж стін.

Таким чином, можна встановити прості одне або дворівневі конструкції стелі. Натяжні стелі преміум класу, більш складні та вони потребують індивідуального підходу, як до підготовчих робіт, так і до їх монтажу. Є два види матеріалу, який використовується для натяжної полотна, це тканина виготовлена з ниток поліестеру та ПВХ плівка. Вінілове плівкове полотно можна встановлювати скрізь, але тільки в опалювальних приміщеннях, так як при великій мінусовій температурі вона може потріскатися. У неопалюваних приміщеннях прекрасним стельовим покриттям є тканинне полотно, яке може витримати температуру сорокаградусного морозу.

освітлення натяжної стелі

Компанія «Леруа» використовує плівкове полотно, яке виробляється в Європі, і його якість не викликає сумніву. Колірна палітра цього матеріалу дуже різноманітна, відрізняється насиченими кольорами. Велика різноманітність та фактур полотна, це і напівпрозорий матеріал, перфорований, може імітувати натуральну шкіру або мати візерунковий малюнок. Всі ці полотна застосовуються на натяжні стелі преміум класу. Встановлюючи багаторівневий натяжна стеля, крім декоративної функції, він допоможе поділити приміщення на функціональні зони. Так, якщо використовувати різні матеріали та індивідуальне освітлення в одній конструкції багаторівневої стелі, то можна виділити деякі функціональні ділянки. На кухні, наприклад, можна виділити зону обіднього столу, і зону робочого місця. За допомогою натяжної стелі в дитячій кімнаті можна виділить місце для занять школяра, а також місце для гри та відпочинку.

Освітлення натяжної стелі

Фахівці нашої компанії запевняють, що найбільш ефектно натяжна стеля сприймається разом з оригінальним освітленням, різної освітлювальною системою та підсвічуванням. Оптимальне рішення для будь-якого приміщення можна знайти, якщо використовувати в повній мірі весь наявний потенціал сучасної технології. Найчастіше встановлюється підсвічування натяжної стелі по периметру приміщення. Найбільш популярними є напівпрозорі і перфоровані натяжні полотна стельової конструкції, у внутрішньому просторі якій монтуються джерела світла.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Одним з найбільш оригінальних елементів натяжної стелі преміум класу є освітлювальна система «зоряне небо». Імітують зірочки, пучки оптичних волокон розташовують на полотні, і в приміщенні буде справжній нічний небосхил. Такий монтаж, звичайно ж, вимагає певного досвіду та навичок і виконується високопрофесійними фахівцями. Вартість такої конструкції досить велика, але результат перевершить всі Ваші очікування. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.