Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Методи ремонту натяжних стель

Косметичний ремонт стелі залежить від багатьох причин, насамперед матеріал покриття стелі, обклеювання шпалерами, фарбування або побілка. Всі ці матеріали покриття дуже залежні від зовнішніх факторів. Так під дією сонячних променів фарба на стелі вигорає та тріскається, можуть з'явитися тріщини на стелі від усадки капітальної стіни. На стельової поверхні затоплення залишить водяні розводи. Всіх цих неприємностей можна уникнути, якщо в приміщенні встановити натяжна стеля. Співробітники компанії «Леруа» впевнені в тому, що конструкція натяжної стелі найбільш надійна і найбільш довговічна.

Методи ремонту натяжних стель

Компанія «Леруа» займається встановленням натяжних стель в Києві вже багато років і зарекомендувала себе як надійного виконавця, співробітники компанії, це високопрофесійні фахівці. Вони знають, що при правильній експлуатації натяжні стелі прослужать не одне десятиліття. Адже вінілове полотно від сонячного світла не вигорає, воно з роками не змінює свого кольору, тим більше що плівку взагалі не можна фарбувати. Тканинне полотно, подібно гіпсокартонної підвісній системі, іноді доводиться фарбувати. Вініловий натяжна стеля оберігає приміщення від затоплення. Плівка ПВХ дуже міцна й еластична, вона витримує до 100 літрів води на один квадратний метр.

Оригінальна технологія натягу полотна у каркасі конструкції дозволяє плівковому стелі провиснути, якщо температура в приміщенні понад 50С, але остигаючи плівкове полотно, стане знову на своє місце. І так, позбутися від частих косметичних ремонтів допоможуть якісні натяжні стелі. Але фахівці застерігають своїх потенційних клієнтів про всі недоліки, які є і в цьому стельовому покритті.

Тому необхідно знати, що натяжний вінілове полотно можна пошкодити дотиком гострими колючими і ріжучими предметами.

Плівку ПВХ не можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях, так як це стельове полотно боїться мінусової температури. Для приміщень, які не опалюються взимку необхідно використовувати натяжний тканинне полотно, виготовлене з ниток поліестеру, які витримують мінусову температуру до 40 градусів.

Якщо кріплення каркаса до стіни ослабне, то стельове полотно може провиснути. Такий дефект вважається виробничим браком, проявляється він зазвичай в гарантійний період і усувається він, звичайно ж, безкоштовно. Стельове полотно може розійтися по шву, якщо зварка була зроблена не якісно. Особливо це небезпечно при затопленні, коли велика кількість води накопичиться на стельовому полотні. У всіх цих ситуаціях наші фахівці радять підійти дуже обережно.

методи ремонту натяжних стель

Ремонт натяжної стелі після порізу. Зачепити стельове полотно та порвати можна при установці карниза для штор, або переміщенні меблів, або навіть відкриваючи пляшку шампанського. Стельовий матеріал, натягнутий в каркасі не лопне як повітряна кулька. Для подальшого запобігання розриву, насамперед, поріз стельового полотна треба закріпити скотчем або ізоляційною стрічкою. Якщо це тканинне полотно, то зсередини можна пришити латку, декорувавши ніж зовні, або поставити на це місце світильник. Щоб поставити латку натяжний полотно необхідно акуратно демонтувати, а потім дрібними непомітними стібками капронової нитки зашити поріз.

Тут найбільш складно буде встановити відремонтоване полотно назад в монтажний профіль. Латку можна нанести як зсередини, так і з зовнішньої сторони полотна. Краї пошкодженого полотна необхідно обережно стягнути руками та клейкою стороною прикріпити латку. Щоб не довелося перефарбовувати всю стелю, можна використовувати декоративну латку. Якщо приховати поріз візуально не вдається, то на це місце можна встановити світильник. Але і тут потрібно хоча б часткового демонтажу натяжної полотна, щоб підключити світильник до електропроводки.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Ремонту не підлягає, якщо поріз тканинного стелі перевищує 25-30 сантиметрів, його треба буде замінити новим полотном.

Ремонт порізу плівкового полотна також починається з закріплення його скотчем. А потім все залежить від того, де розташований цей розрив. Якщо поріз перебуває не більше десяти сантиметрів від краю стіни, то полотно виймають з багета і прогрівають феном. Якщо плівка стане достатньо еластичною, розтягуючи її, знову заправляють в профіль та зміцнюють клином або штапиком. Обрізаючи зайвий матеріал, на місце ставлять декоративний плінтус. Якщо натяжний полотно кріпилося з допомогою гарпуна, то потрібно перед затягуванням до плівці приклеїти гарпун або кабель. Якщо розрив не перевищує двох сантиметрів у діаметрі і знаходиться далеко від краю, в такому випадку на нього наклеюють латку.

Після установки натяжної стелі компанія разом з документами про гарантії обов'язково залишає шматочок плівки. Можна зробити з будь-якої іншої плівки оригінальну аплікацію, якщо латочки не виявиться. І все ж наші фахівці рекомендують, щоб відремонтувати натяжна стеля після порізу, краще всього запросити майстра компанії, що встановила цю конструкцію стелі. Звичайно, це не гарантійний випадок та за це доведеться заплатити. Але зате більше ніяких пошкоджень не буде, адже кожен Ваш невдалий рух може призвести до нових пошкоджень. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.