Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Екологічність натяжних стель в дизайнерському еко-стилі

Замовляючи натяжні стелі, кожен замовник намагається вибрати те натяжний полотно, яке з його зовнішнього вигляду, його малюнком або візерунком, а також колірній гамі найбільше підходить в інтер'єр його приміщення. Але останнім часом дуже важливим компонентом стало також і екологічна чистота натяжних стель. Співробітники компанії «Леруа» працюючи на ринку натяжних стель в Києві вже давно, дуже часто стикаються з різноманітними питаннями з приводу цих стель.

Екологічність натяжних стель

Все, що стосується цього сучасного стельового покриття, наші фахівці готові поділитися своїми знаннями зі своїми потенційними клієнтами. Насамперед, треба відзначити, що натяжні стелі, які наша компанія встановлює, це високоякісні і безпечні для людини стельові покриття. Виготовляються натяжні полотна за допомогою хімічних засобів, полівінілхлориду та ниток поліестеру, але це жодною мірою не позначається на здоров'я людей, які проживають у приміщеннях з натяжними стелями. На сьогодні стало популярним використовувати ті чи інші матеріали, корисність яких не оспорима. Все частіше в будинках киян використовується в дизайнерських рішеннях еко-стиль, куди включаються і натяжні стелі. Трохи інформації про історію еко-стилю.

Коли виникло це дизайнерське напрямок в інтер'єрі приміщень, сказати однозначно важко, але лише наприкінці двадцятого століття стали говорити про еко-стилі. І хоча цей стиль відноситься до варіанту сучасності, але виробляючи свої унікальні, тільки йому характерні риси, він ввібрав в себе особливості різних стилів. Основою даного стилю є наявність природних матеріалів, комбінуючи які можна отримати дивовижні результати. В еко-стилі багато використовується дерева, тканин, живих рослин. У сучасному світі просувається політика створення нових екологічно чистих і придатних умов для подальшого життя на землі, що люди сильно зіпсували за всі попередні роки.

Ідея створення максимально безпечних для природи та людини технологій і стала основою створення еко-стилю, технологія якого стала найбільш популярною на сьогоднішній день серед різних верств населення. Основною ідеєю еко-стилю є розуміння того, що людина невіддільна від природи, є її частиною. Люди не можуть існувати окремо від усього навколишнього світу, вони зобов'язані перебувати в гармонії між собою. Подібні ідеї можна побачити і в деяких класичних варіантах оформлення приміщень, наприклад, в модерні. Хоча виник цей стиль кілька століть раніше, ніж еко-стиль. Але таке поєднання в оселі колірної гами та природних матеріалів досягло своєї досконалості тільки в еко-стилі.

Натяжні стелі в еко-стилі

 

Сам цей сучасний стиль припускає можливість використання не шкідливих для навколишнього середовища матеріалів та оздоблювальних елементів, а також абсолютно безпечних для людей. Як не можна краще під такі умови потрапляють і екологічно чисті натяжні стелі. За допомогою натяжної стельового покриття можна чудово впоратися з будь-яким завданням декоративного оформлення інтер'єру. До того ж натяжні стелі багато в чому несуть практичну користь людям, що живуть в цих приміщеннях.

Так як на натяжній полотні, плівці або тканинному можна створювати різні зображення, а також можна комбінувати різні по своєму виду фактури, то такий стеля своїм зовнішнім виглядом буде відповідати будь-якого природного матеріалу. Особливістю еко-стилю є те, що в інтер'єрі приміщення не прийнято використовувати пластик і залізні елементи, тому натяжні полотна металіка тут теж не доречно.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Але так як цей стиль є сучасним оформленням приміщення, то йому притаманні правильні, рівні і плоскі форми поверхні, і тільки невелика кількість незвичайних окремих предметів декору і аксесуарів. Еко-стиль не може прирівнюватися, наприклад, до етнічного стилю кантрі, де використовується багато дерев'яних елементів з різьбленням по дереву, мереживних серветочок, квітів у вазах. З вищесказаного випливає, що вибираючи фактуру для натяжної стелі в еко-стилі не треба брати плівкові полотна з замшевої або візерунчастою фактурою. У першому випадку стеля буде схожий на типовий варіант класичного стилю, а в другому – на варіант етнічного стилю, що зовсім не підходить до еко-стилю. Найбільш вдалим застосуванням в даному варіанті оформлення приміщення будуть глянсові, матові або ж сатинові фактури натяжних полотен. Вони максимально впишуться в створюваний інтер'єр і додадуть йому прекрасне природне чарівність. Якщо є можливість, то меблі повинна бути зроблена не з ДСП, а безпосередньо з цільного дерева. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.