Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Найкраща установка натяжних стель

В даний час проводити ремонт будинку або квартири стало набагато простіше, з'явилося багато сучасних матеріалів, з допомогою яких можна якісніше і швидше впоратися з усіма поставленими завданнями. Особливо це стосується ремонту стелі, який раніше приносив одні незручності. Необхідність виносити всі меблі, всі речі з приміщення, щоб покрити стелю будь-яким засобом, будь то фарбування, побілка або обклеювання шпалерами. Тривалість такого ремонту могла тривати тижнями.

установка натяжних стель

Зовсім інакше відбувається ремонт стельового покриття натяжними полотнами. Фахівці компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель в Києві близько 10 років, запевняють, що стеля в звичайній київській квартирі вони встановлюють за 2-3 години. Але зараз про все по порядку. З появою натяжних стель проблему ремонту стелі зведено до мінімуму, з їх допомогою встановлюються такі покриття, які в ідеальному стані прослужать не один десяток років. Сама установка натяжної конструкції це акуратна та чиста робота, після якої немає потреби, робити навіть генеральне прибирання, як це зазвичай відбувалося при звичайних покриттях стелі.

Замовники компанії повинні знати, що наші фахівці можуть встановлювати натяжні стельові конструкції будь-якого рівня складності. Час її монтажу завжди залежить від виду декоративної обробки стельової поверхні і головне, від кількості рівнів. Як сказано вище, однорівневий простий стеля нашими досвідченими фахівцями буде встановлено за кілька годин, а багаторівневу стельову конструкцію з архітектурно складними спорудами вони змонтують за кілька робочих днів. Від виду полотен, вінілове це полотно або тканинне, буде обрана технологія монтажу. Насамперед, розповімо про етапи установки покриттів, що складаються з полівінілхлоридних полотен.

По-перше, до замовнику приходить високопрофесійний майстер замірник, який робить всі виміри базової стелі. Від його знання і вміння напряму залежить вся подальша робота по виготовленню натяжна конструкції, і її монтажу.

По-друге, підключаються до роботи дизайнери, які розробляють проект майбутнього стелі, його декоративного оформлення стельової поверхні.

установка натяжних стель

Третє, застосовуючи високотехнологічне обладнання, по створеному кресленню на виробництві виконується викрійка полотен, струмом високої частоти вінілова плівка, при необхідності, що зварюється. Четверте, приварюється гарпун по всьому периметру виготовленого полотна, за допомогою якого буде монтуватися конструкція натяжної стелі. Вініловий готовий стеля доставляється замовнику. Далі, встановлюється каркас з алюмінієвого профілю, по всьому периметру приміщення. Профілю з алюмінію є найбільш міцними і надійними.

Тепловою гарматою розігрівають температуру повітря в приміщенні до +40 градусів за Цельсієм, після чого розгортають стельове полотно, продовжуючи підігрівати до +70 градусів. Внаслідок високої температури плівка ПВХ стає дуже м'якою і сильно розтягується, в такому вигляді відбувається кріплення її, за допомогою гарпуна, у встановлений каркас.

І останній етап, остигаючи, вінілове полотно сильно натягується, і ми маємо ідеально гладкий і рівний стеля. Викроюючи на 7-10% менше базової стельової поверхні, вінілове полотно досягає максимального натягу. Завдяки молекулярної пам'яті, якою наділені всі фактури вінілового полотна, відбувається їх швидке відновлення після сильного розтягування. Найбільш надійною системою кріплення натяжної плівкового стелі є гарпунна технологія. При цій технології з'являється величезна перевага демонтажу натяжних полотен. Тим більше, що демонтаж, в залежності від проблеми, що виникла, може бути повним і частковим. Це дуже часто можна побачити при затопленні, що, на превеликий жаль, не рідкість в багатоквартирних будинках.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Ліквідовуючи наслідки затоплення, встановлюючи повторно натяжний полотно, наші фахівці відзначають, що його експлуатаційні показники нітрохи не змінилися, зовнішній вигляд вінілового покриття його якість збережуться в своєму первісному стані. Як встановлюються тканинні натяжні стелі, буде розказано в наступній статті. Єдине, що можна зазначити, що монтаж тканинних стель відбувається без використання теплової гармати, тобто виносити предмети, які бояться високої температури не знадобитися. Безгарпунна система кріплення має головний недолік в тому, що демонтаж полотна зробити неможливо. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.