Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Які бувають фактури натяжних стель

Займаючись встановленням натяжних стель в Києві вже багато років, компанія «Леруа» працює тільки з надійними постачальниками стельової продукції з Франції та Німеччини. Це матеріали, сертифіковані і мають європейський знак якості. У каталозі компанії є до сотні найменувань стельових матеріалів. Тканинне полотно має два види фактур, а полівінілхлоридна плівка шість фактур стельового покриття.

Натяжне полотно матової фактури

Які бувають фактури натяжних стель

Ці білі матові стелі користуються попитом у тих замовників, хто вірний вікової традиції. Їх відразу не можна відрізнити від звичайних, лише ідеально ви шпакльованих і пофарбованих класичних стель. Але різниця між цими стельовими покриттями істотна. Без бруду і сміття всього за пару годин фахівці нашої компанії монтують матові натяжні стелі. А ще вони мають бездоганно рівну поверхню з ледь помітною шорсткістю, яка не потріскається і не осиплеться протягом декількох десятків років. Безперечною перевагою матових натяжних стель є їх універсальність, адже вона прийнятна і в житлових будинках і квартирах, так і комерційних установах і офісах. Підходить матова фактура і до різних стилів інтер'єру, історично розкішних, таких як бароко або ампір, і сучасно стриманих, хай-тек або мінімалізм.

Натяжна стеля з глянсовою фактурою

Натяжна стеля з глянсовою фактури

Лакову фактуру глянцю вважають святом кольору, світла і блиску, за її унікальну здатність відбивати світло і предмети інтер'єру як у дзеркалі. До того ж, чим темніше полотно, тим що відображають якості сильніше. Наша компанія «Леруа» працює з якісними німецькими плівками, відображення яких сягає до 90%. В поєднанні з численними освітленням глянсовий натяжна стеля виробляє просто дивовижний зоровий ефект, приміщення стає набагато вище і просторіше, ніж є насправді. Натяжна стеля сатиновою фактури. Стельове полотно даної фактури за своєю красою і текстурі подібно однойменної тканини, воно є різновидом мата. Але сатинове полотно, на відміну від матового полотна, має легкий блиск, дуже ніжний, як би перловий. Глянсове полотно, в залежності від навколишніх предметів, яскраво переливається усіма кольорами веселки, сатинова плівка м'яко сяє своїм кольором. Найбільш ефектним з усіх численних відтінків є, цей білосніжний відтінок. В широкій гамі білих тонів представлені глянцеві і матові полотна, тут квіткові і лляні, алебастрові та молочні, але справжній білий колір має тільки сатин. Натяжні стелі фактури кольору металік.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Всі раніше розглянуті фактури, належать до економ класу. До елітних полотен можна розглядати з металевих плівок кольору золота, срібла і бронзи. Щільна плівка з такими розкішними квітами, характерним металевим блиском разюче схожа на дорогоцінні метали. Установка такого натяжної стелі створить розкішний і багатий вигляд, додасть приміщенню презентабельності. Такі стелі найбільше підходять в той інтер'єр приміщення, де багато світла, а декор і аксесуари зроблені з відповідних металів або пофарбовані в кольори. Натяжні полотна кольору металік встановлюються найчастіше у юридичних і фінансових установах.

Металеве сяйво золотих, бронзових і срібних стельових полотен казино, адвокатських контор, ресторанів, модних клубів, банків підкреслює їх багатство, престижність і монументальність. Натяжні стелі замшевої фактури. Замшева фактура плівки ПВХ дивовижно схожа на багату, бархатисту тонку шкіру прекрасною вичинки. Поверхня цього полотна дуже щільна. Мембрана плівки з невеликим ворсом, переливається в променях світла, відтінками свого кольору. Натяжні стелі, що імітують шкури тварин, використовують у східних та етнічних стилях. При установці «зоряного неба» замшеве полотно застосовується як основа оптоволоконного полотна. Тоді вдень стеля буде схожий на шкуру тварини, а вночі буде виблискувати справжніми зірками. Будучи предметом розкоші, замшеві натяжні стелі прикрашають спальні і вітальні солідних і заможних людей, кабінети і камінні зали, більярдні та офіси. Стеля під шкіру створює респектабельну атмосферу в ресторанах, клубах і готелях.

Натяжні стелі напівпрозорої фактури

Особливістю напівпрозорої плівки є те, що вона здатна пропускати половину світла і виглядає вона як матове скло. Монтують таке натяжний полотно в комплекті зі світлодіодним підсвічуванням. Встановлюється напівпрозоре стельове полотно у високих, але темних приміщеннях. Від 30-40 см висоти приміщення використовується при монтажі цього стелі, але досягається максимально красивий ефект. Його можна встановлювати і в звичайних київських квартирах. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67