Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Текстильні натяжні стелі

Займаючись встановленням натяжних стель в Києві, фахівці компанії «Леруа» вважають своїм обов'язком допомогти своїм потенційним покупцям розібратися в основних нюанси сучасної обробної технології. Адже зробити ремонт у квартирі завжди було клопітно та відповідально. Щоб правильно, а головне надійно вибрати конструкцію і оптимальний матеріал для натяжної стелі необхідно розібратися в декоративних і експлуатаційних якостях плівкових та текстильних натяжних полотнах.

текстильні натяжні стелі

1. Насамперед, це найбільш довговічне стельове покриття. Сучасна обробна технологія вперше з'явилася близько півсотні років тому у Франції, і до цих пір перші зразки натяжних стель знаходяться в прекрасному стані. Монтажний алюмінієвий профіль та полівінілхлоридна плівка буде стояти вічно. Текстильні тканинні натяжні полотна, зроблені з щільного нитки поліестеру, просочуються поліуретановим складом. Ця просочення робить натяжний тканинне покриття більш водостійким.

2. Необхідно пам'ятати, що полотно плівки ПВХ більш міцне та стійке до впливу води. Плівкове полотно ПВХ маючи невелику товщину, всього до 0,35 мм, дуже еластичне, витримує навантаження до ста літрів води на квадратний метр.

3. У разі затоплення наші майстри рекомендують, відразу ж відключити електроенергію, перекрити воду і викликати фахівця компанії, яка монтувала натяжна стеля. Можна зливати воду і самостійно, але тільки дуже обережно, щоб не пошкодити натяжний полотно.

4.Полотно плівки ПВХ не можна протирати порошками, абразивними пастами, не можна доторкатися до нього гострими предметами. Видалити більшість забруднень, можна змочивши у воді м'яку ганчірку, додавши миючий засіб для посуду.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

5. У неопалюваних приміщеннях взимку необхідно використовувати для натяжних стель тільки тканинне полотно. Текстильне стельове покриття може витримувати навіть сорокаградусний мороз, його сміливо можна використовувати в обробці заміських котеджів, дач та інших приміщень. Мінусова температура робить полівінілхлорид крихким, що призведе до руйнування полотна. Тому вінілові натяжні стелі можна встановлювати тільки в опалювальних приміщеннях.

6. Наша компанія працює з виробниками натяжної полотна в Німеччині, Франції, матеріали яких відповідають європейській якості. Є великий вибір кольорів полотна, його фактур. Декоративна вінілова плівка, що імітує металевий блиск золота, срібла і бронзи, а також натуральну шкіру, користується заслуженою увагою.

7. Так як ширина вінілового матеріалу трохи більше двох метрів, то плівка на фабричних верстатах ТВЧ зшивається. Але зварний шов виходить майже непомітним та дуже міцним. Для тих замовників, хто бажає встановити безшовний натяжна стеля краще всього підходить натяжний текстильне полотно, ширина якого може бути від трьох до п'яти метрів.

8. Технологія монтажу натяжних стель така, що все відбувається швидко і без звичного будівельного сміття. Наші фахівці встановлюють тканинну і плівкову конструкцію у приміщенні площею 20 квадратних метрів, десь за два – три години. На більш складні проекти монтажу потрібно більше часу. Багаторівневу конструкцію з криволінійними переходами, арками, дюнами, склепіннями, куполами та іншими елементами наші майстри можуть зробити за два робочих дні. При цьому виносити меблі немає необхідності. Її просто треба відсунути від стінок, щоб був доступ до них.

текстильні натяжні стелі

І останнє, щоб натяжні стелі були прикрасою Вашого приміщення, як можна довше, необхідно замовляти їх встановлення у перевірених на практиці кампаній. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67