Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Сучасні натяжні стелі та чорно-білий фотодрук

В даний час нові технології стельового покриття набагато полегшили шлях до оригінального оформлення інтер'єру своєї квартири або приватного будинку. Цією новою та сучасною технологією є, звичайно ж, натяжні стелі. Фахівці компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель в Києві вже багато років, вважають, що встановлюючи натяжні полотна з блискучими поверхнями і великими фотопечатями, приведуть в оману кого завгодно.

чорно-біла фотодрук

Застосовуючи певну частку фантазії і дизайнерських навичок, майстри компанії можуть задовольнити попит будь-якого замовника. Якщо занадто яскрава та рельєфна обробка приміщення кому не імпонує, наші фахівці зможуть підібрати з різноманітного спектру варіантів полотен той, єдиний, який буде по душі замовнику. Такі варіанти, де занадто насичені відтінки не завжди доречні, підходять до натяжним стелям офісів, театрів, лікарень. Для тих, хто бажає в своєму приміщенні зробити оригінальну обробку, але категорично проти яскравих кольорів, наші фахівці рекомендують встановити сучасні натяжні стелі, зроблені в чорно-білій колірній гаммі.

Використовуючи приглушені тони і спокійні варіанти фактур таких полотен можна доповнити їх фотодруком, щоб такі полотна не виглядали занадто офіціозно. Подібні зображення, нанесені за допомогою високоякісної апаратури, вийдуть чіткими і довговічними. А тепер розглянемо кілька варіантів чорно-білого фотодруку на натяжній стелі: Фотодрук тварин.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Тваринні мотиви ще з давніх часів привертали увагу людей. Перші зразки наскального живопису, знаходили на стелі і стінах печер. У всі часи тварини були невід'ємною частиною живопису різних напрямків. Сьогодні великою популярністю користуються картини художників-анімалістів, на яких зображені собаки, тигри, птиці або комахи. Ось тому часто на натяжних стелях використовують фотодрук з малюнками тварин, які дуже красиво виглядають в чорно-білій колірній гаммі. Так, при оформленні вітальні в стилі мінімалізм добре буде виглядати чорно-біла фотодрук лежачого на траві тигра, або ширяють в безмежних небесних просторах орлов.

натяжні стеліОсвітлення, вдало вбудоване, тільки красиво виділить основні елементи даного оформлення, а другорядні затемнить. Для ванної кімнати підійде фотодрук чорно-білої зебри, скаче по просторах африканського континенту. Посилити гармонію такого варіанту натяжної полотна кахельна плитка з чорними і білими відтінками. Чудово впишуться в оформлення спальної кімнати фотодрук з зображенням кошенят або цуценят.

Візерунки в чорно-білій колірній гамі

Для тих клієнтів, кому не подобаються великі та масштабні зображення, наші дизайнери можуть запропонувати не великі візерунки, які відмінно доповнювати інтер'єр. Ці сучасні натяжні стелі чудово гармонують як з класичними стилями, так і з наближеними до них сучасними стилями. Так, наприклад, як не можна краще виглядають чорно-білі візерунки рослинного виду в стилі еклектики. Дуже незвично виглядають в стилі мінімалізм, фотодрук візерунка на натяжній стелі, нагадує краплю фарби у воді.

Фотодрук квітів та метеликів

Зображення квітів і метеликів зустрічалися в різних етнічних розписах ще здавна, як і зображення тварин. Дуже привабливо виглядають вони і сьогодні на натяжній стелі. У всі часи символом удачі і благополуччя вважалися квіти в будинку, а їх зображення на картинах є запорукою довгого і щасливого життя. Фотодрук на сучасному натяжній стелі з зображенням, не тільки звичною для нас троянди, але і гербери, лілії, іриси, пролісків, незабудки, орхідеї і багато інших варіантів можна встановити у своєму помешканні.

Чорно-білі природні краєвиди на натяжній стелі

Фотодрук з зображенням природного пейзажу може бути виконана не тільки в кольоровому варіанті, але і в чорно-білому. Їх широкий спектр дозволяє підібрати для кожної кімнати свою окремо взятий варіант, який найбільш доречний для даного приміщення. Зображення лісової галявини, малюнок морського узбережжя, міський пейзаж, можна зробити одними лише начерками або контурами. Тут не обов'язково використовувати реальні картини або фотографії.

Незвичайна перспектива чорно-білого кольору

Для тих клієнтів, хто любить оригінальне оформлення інтер'єру наші фахівці можуть запропонувати об'ємні малюнки, фотодрук яких створює видимість йде вгору перспективи. Це можуть бути незвичайні спіралі, гігантські воронки, що йдуть вгору, великі хмарочоси, над якими видніється дивовижне небо. Фотодрук з такими зображеннями найчастіше встановлюється у вітальні. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.